Скільки можна заробити на Youtube — як заробляти на Ютубі

1923

Кожна людина хоч один раз в житті дивився відео на самому популярному відео-хостингу в світі — YouTube. Але лише одиниці знають, що нам нього можна пристойно заробляти. Але гроші капають не за перегляди вашого відео, а за кліки по рекламі, що розміщується всередині відео. Для тих, хто не знає яким чином можна заробити на Ютубі, слід ознайомитися з цим матеріалом.

Зміст

 • Як заробляти на youtube
  • Види реклами на Youtube
 • Скільки можна заробити на ютубі?
  • Скільки заробляють на youtube видеоблоггеры — відео

Як заробляти на youtube

Щоб стати партнером відео-хостингу і почати заробляти, треба створити свій власний канал на відеохостингу YouTube. Але і він повинен відповідати деяким вимогам:

 • Канал має бути створено не менше місяця тому.
 • Цікавий контент, який подобається користувачам.
 • Кожні 7 днів потрібно завантажувати нове відео.
 • Канал повинен мати мінімум 500 передплатників.
 • У день ваше відео повинні переглядати не менше 1000 раз.
 • Авторські права відео не можна порушувати.
 • Якщо ваш власний канал на Ютубі підходить під такі вимоги, можна сміливо починати заробляти. Але перш ніж задатися питанням про те, скільки можна заробити на Youtube, потрібно розібратися з можливими видами реклами.

  Скільки можна заробляти на youtube дивіться в кінці статті

  Види реклами на Youtube

  Одним з найпоширеніших способів заробітку на даному сайті є реклама AdSense. Після того, як ви додали відео в канал, ви можете ставити на нього рекламу. Це може бути контекстна реклама по ходу відео або ж невеликий ролик перед початком відео. (Про заробіток на контекстній рекламі читайте тут)

  Реклама може бути не в самому відео, а в його описі. Наприклад, можна написати, що такий-то товар дуже корисний для здоров’я, коштує не дорого і так далі, а купити його можна на цьому сайті. Власник цього сайту платить вам за кліки по посиланню на товар.

  Рекомендуємо прочитати статтю про відео соц.мережа Перископ — «Перископ онлайн — що таке, як завантажити»

  Якщо ваш канал дуже популярний, то ви можете скористатися однією з найбільш дорогих реклам — реклама усередині відео. Для прикладу можна назвати невелику вступ перед початком самого відеоролика. Для тих, хто не знає, скільки заробляють на Ютубі, можна сказати, що це досить вдала реклама.

  Приклад каналу Ютуб

  При наявності бази діючих e-mail, можна проводити розсилку вашого відео власникам пошти. До вас можуть також звертатися рекламодавці безпосередньо з пропозицією прорекламувати їх продукт таким чином за певну плату. Це теж непоганий варіант. (Читайте також — Як заробити гроші в інтернеті школяреві)

  Скільки можна заробити на ютубі?

  Точної відповіді на це питання ви не знайдете. Все залежить від популярності вашого каналу, кількості переглядів відео, його тематики і так далі. Але можна навести приблизну статистику заробітку при включеній монетизації. Так, якщо припустити, що з 1000 людей, які переглянули ролик, всього 10 клацнули по рекламі, то це виходить приблизно 1,5 доларів. З цього випливає, що 10 тисяч переглядів принесе вам 15 доларів, 100 тисяч — 150 доларів і так далі. Але повторюємо, що це лише приблизна статистика, і ваш заробіток залежить тільки від вас і вашого відео.

  Таким чином, визначившись з тим, скільки заробляють на Youtube, можна зробити висновок, що це один із самих грошових видів заробітку. Але щоб вийти на солідний дохід, потрібно створювати унікальне і цікаве глядачеві відео. Не можна взяти відео з іншого каналу і розмістити його у себе. Так ви отримаєте скаргу від його власника, так і переглядів буде досить мало. Якщо у вас є талант до відеозйомки і цікаві ідеї, то гріх не спробувати себе в цьому виді заробітку, адже в цей час заробіток на ютубі лише набирає обертів!

  Скільки заробляють на youtube видеоблоггеры — відео