Як заробити 500 рублів в день: ТОП-10 способів заробітку в Інтернеті + заробіток оффлайн

794

У житті кожної людини бувають ситуації, коли терміново потрібні гроші. Як заробити 500 рублів в день? Навіть якщо у вас немає ніяких спеціальних знань або вмінь, ви напевно знайдете підходящий для себе спосіб заробітку. Одержання більш високого доходу можливо при наявності дуже серйозних навичок, що дозволяють відразу отримувати високооплачувані замовлення (для дизайнерів, перекладачів тощо), або ж для людини з великим досвідом і навичками в торгівлі. А от почати з заробітку 500 рублів в день цілком реально для будь-якої людини.

Всі способи заробітку можна розділити на:

 • онлайн способи (в Інтернеті)
 • оффлайн способи в своєму місті)

У цій статті ми розглянемо як онлайн, так і оффлайн способи заробітку цієї суми.

Зміст

 • Як заробити 500 рублів в Інтернеті
  • Спосіб 1. Як заробити 500 рублів без вкладень на фрілансі
  • Спосіб 2. Як заробити 500 рублів на партнерській програмі
  • Спосіб 3. Як заробити 500 рублів без вкладень в соціальних мережах
  • Спосіб 4. Як заробити 500 рублів в день на ютубі
  • Спосіб 6. Як заробити 500 рублів в день на репетиторстві
  • Спосіб 7. Як заробити 500 рублів в день на перепродажі китайських товарів
  • Спосіб 8. Як заробити 500 рублів в день на біржах (Форекс, валютні біржі, криптовалютные біржі)
  • Спосіб 9. Як заробити 500 рублів в день на ставки на спорт
  • Спосіб 10. Як заробити на інфобізнес
 • Як заробити 500 рублів в день оффлайн
  • Спосіб 11. Як заробити 500 рублів в день на ресейле і посередництва
  • Спосіб 12. Як заробити на тематичних сайтах дрібних вакансій
 • Як заробити 500 рублів в день сьогодні і підвищити свій рівень доходів завтра

Як заробити 500 рублів в Інтернеті

Варіанти заробітку в Інтернеті різняться. З появою нових сайтів і розширенням можливостей для фрілансерів у Всесвітній мережі виникають і нові вакансії або проекти, що вимагають виконавців, так і бізнес все більше йде з оффлайна в онлайн. Можливо піти з звичайної роботи і знайти заробіток у Всесвітній павутині без фінансових втрат? Де шукати вакансії? Як швидко заробити і збільшити свій дохід? Сьогодні ми розповімо про те, як заробити в Інтернеті.

За рівнем вкладень всі види заробітку в мережі можна розділити на

 • не вимагають вкладень
 • потребують невеликих вкладень
 • потребують серйозних вкладень

За рівнем доходів:

 • заробіток “для школярів” — 100-200 рублів в день
 • середній заробіток — 500-1500 рублів в день,
 • заробіток вище середнього від 2000 рублів,
 • високий заробіток.

По сфері діяльності:

 • виконання разових замовлень;
 • постійна робота (віддалено);
 • торгівля і посередництво;
 • свій бізнес

Спосіб 1. Як заробити 500 рублів без вкладень на фрілансі

Підходить в першу чергу для тих, хто володіє якими-небудь професійними навиками. Наприклад, ви працюєте журналістом або піарщиком і хотіли б збільшити свій дохід. На фрілансі ви можете писати матеріали або робити рекламні кампанії –при роботі в віддаленому режимі можна отримати приблизно ті ж самі доходи, що і при роботі в офісі. Якщо немає навичок – пишіть відгуки за гроші або просувайте матеріали, розміщуючи посилання на них на різних тематичних сайтах і форумах.

Фріланс може стати відмінна можливість для заробітку для технічних фахівців. Саме на біржах фріланса ви знайдете замовлення на різні сайти, на виправлення неточностей в роботі вже існуючих порталів або на створення рекламних сторінок. Добре заробити в цій сфері можуть перекладачі – особливо затребувані рідкісні мови, але і з хорошим знанням англійської можна непогано заробити. Ви можете працювати, не виходячи з дому, в будь-який зручний для вас час. Ще одна категорія людей, які можуть заробляти на фрілансі хороші гроші — дизайнери.

Багато компаній зараз переводять своїх співробітників на фріланс. Це вигідно – не потрібно платити за оренду приміщення, купувати канцелярію і нескінченний кави в офіс. Тому, якщо ви знайдете оголошення про набір працівників у штат на удаленке від серйозної (як вам здається) компанії, не дивуйтеся. Подібна практика особливо захопила різні видавничі будинки, газети та журнали, Інтернет-ЗМІ.

Фріланс – зручний спосіб заробітку. Завдяки ньому ви можете не підбирати одяг для офісу і не завдавати «робочий» макіяж у вісім ранку кожен будній день. Працювати можна з дому або, якщо стало нудно, кафе. Популярне місце роботи для фрілансерів – коворкинги. Це спеціально обладнані простору з доступом в Інтернет, зручними робочими місцями і можливістю оренди ноутбука. День роботи в коворкинге для фрілансерів може здатися дорогим – вартість місця починається від трьохсот карбованців за 8-10 робочих годин, ціна оренди ноутбука бувають як вище цієї планки, так і нижче. Але досвідчені фрілансери легко відбивають цю суму за кілька годин (а деякі — менш ніж за годину) роботи.

Завжди перевіряйте роботодавця перед початком роботи! Ошукані фрілансери залишають контакти шахраїв на тематичних форумах та в групах «ВКонтакте», в чорних списках замовників. Знаходьте відгуки на роботу з цим замовником і не забувайте про сервіси, що дозволяє дізнатися активність профілю замовника «ВКонтакте» — дата, коли профіль був створений, може багато говорити про його причетність до шахраїв. Адреси електронної пошти, телефони і інша контактна інформація можуть допомогти довести непорядність потенційного замовника. Перевірити останнього можна навіть по фотографії – сервіс пошуку по завантаженому знімку існує у всіх популярних пошуковиків.

Спосіб 2. Як заробити 500 рублів на партнерській програмі

Цей спосіб заробітку не зажадає від вас багато часу — займатися просуванням партнерських програм цілком можна у вільний від основної роботи час. Ви заробите, якщо ваш друг (або абсолютно незнайомий чоловік) перейшов по розміщеної вами ж засланні, в якій знаходиться зашифрований код, і придбав ту чи іншу річ (переглянув топові новини на сайті\зЕкшн снив ще яку-небудь дію). Такі партнерські програми є у великих онлайн-магазинів і у інфобізнесменов.

У більшості випадків партнерські посилання даються популярним в аудиторії блогерам. Тому, якщо у вас є особистий блог, який переглядають тисячі людей, — задумайтесь про це джерелі доходу.

Отримувати замовлення на розміщення реклами та партнерських посилань (що іноді заміщує рекламу) можна в автоматичному режимі, створивши обліковий запис на так званій Біржі блогерів. Якщо у вас є тематичний ресурс (сайт, блог), рекламодавці можуть зв’язуватися з вами самостійно — або ви самі можете шукати їх і реєструватися в партнерській програмі. Після цього система згенерує автоматичну партнерське посилання, яка буде закріплена за вами. Якщо хтось перейде по вашому посиланню і зробить покупку, вам перерахують відсоток від угоди

Зазвичай партнерам платять від 10 до 70% від суми продажу, в середньому 20-30%. Заробити таким чином 500 рублів цілком реально можна заробити і 5000, і навіть 50 000 — все залежить від суми угоди, а також від трафіку, який ви зможете залучити (іншими словами — від того, скільки людей побачать розміщену вами партнерську посилання). Але якщо у вас немає розкрученого ресурсу (або хоча б активної сторінки в соцмережах з дуже великою кількістю друзів або передплатників), то шанси продати в перший же день і заробити на цьому хоча б 500 рублів не надто високі.

Дивіться відео, як заробити на партнерській програмі:

Спосіб 3. Як заробити 500 рублів без вкладень в соціальних мережах

Є три основних способи (мова йде саме про заробіток, а не про продаж своїх товарів і послуг, і не про просування свого бренду — це вже інша тема). Соціальні мережі особливо популярні у молоді — зараз деякі школярі заробляють на своїх акаунтах більше, ніж їхні батьки — в офісі.

1. Найпростіший і доступний спосіб — писати коментарі! Лайки, репости, додавання в друзі і спільноти – всі ці рутинні дії можуть приносити дохід. Коментарі – ті ж самі відгуки. В соціальних мережах вони працюють краще, ніж на порталах і форумах.

Таку нескладну роботу можна знайти на біржах фріланса – Advego, Forumok, Qcomment та інших. Крім того, подібну роботу можна знайти в пабликах «ВКонтакте», також присвячених фрілансу. Ймовірність натрапити на роботодавця, якого цікавлять коментарі до цієї соціальної мережі, набагато вище.

2. Ведення акаунтів в різних соціальних мережах в якості адміністратора – популярний спосіб швидкого заробітку. Наприклад, якщо ви ведете сторінку в Инстаграме, потрібно буде редагувати фотографії і додавати текст, який втягує аудиторію в обговорення. Якщо захочете вести сторінку «ВКонтакте» — будьте готові до купи незадоволених відвідувачів групи або пабліка до спаму і постійних сварок між користувачами в коментарях. Вам (при виборі цього способу заробітку) доведеться фільтрувати коментарі і створювані теми у співтоваристві. Крім контролю вмісту, в обов’язки адміністратора зазвичай входять налаштування таргетованої реклами та наглядом за відвідуваністю, пошук і публікація контенту.

3. Нарешті, третій спосіб заробітку в соціальних мережах — заробіток на рекламі на власній сторінці (чи в групі). Такі можливості пропонують всі соціальні мережі. Наприклад, ВКонтакте дозволяє публікувати до 5 рекламних постів в день в будь-якій групі. Для цього потрібно зареєструватися на біржі реклами ВКонтакте, поставити ціну за рекламний пост і чекати напливу рекламодавців. Також з ними можна домовлятися напряму (за прямою домовленістю дозволяється не більше 2 постів в день).

В залежності від тематики співтовариства, кількості та активності аудиторії можна брати від 100 рублів до декількох тисяч за один пост. Заробити таким чином 500 рублів в день цілком реально — для цього достатньо публікувати 5 постів в день по 100 рублів або один пост за 500 рублів. Власники популярних спільнот заробляють таким чином за кілька тисяч рублів в день і по 100-200 тисяч в місяць. Інша справа, що група повинна бути розкрученої — в іншому випадку, рекламодавці їй просто не зацікавляться. То є такий спосіб піЕкшн де тим, хто хоче заробляти щодня по 500 рублів і більше через кілька місяців, але готовий докласти до цього активні зусилля вже зараз.

Інша популярна соціальна мережа Instagram. Рекламодавці зазвичай самі приходять на розкручені сторінки за своєю тематикою і пропонують власникам поставити рекламу. Суми, знову ж, можуть бути різні, але багато зірок Инстаграма, що мають сотні тисяч і навіть мільйони передплатників, давно перетворили цю соціальну мережу в основне джерело свого доходу.

Єдине, про що слід пам’ятати — що не варто перевантажувати свою стрічку рекламними постами — це може призвести до того, що люди будуть відписуватися від такого запису.

Спосіб 4. Як заробити 500 рублів в день на ютубі

Цей спосіб схожий на попередній, але має свої особливості, головна з яких — відеоконтент. Якщо Instagram орієнтований в першу чергу на фото і короткі відео, а ВКонтакте, Фейсбук та інші соціальні мережі комбінують всі види контенту (текст, зображення, відео), то Ютуб — це найбільший у світі відеохостинг.

Щоб заробляти на ютубі, потрібно знімати і викладати в мережу відео, володіти навичками монтажу, але головне -розуміти, що хочуть дивитися люди. Якщо ви зареєструєте свій канал і підключитеся до партнерської програми ютуб, на початку ваших відео (а іноді — і в середині) будуть з’являтися короткі відеоролики, за перегляд яких вам будуть нараховуватися гроші. Мільйон переглядів відео в середньому приносить від 1 до 4 тисяч доларів. Є і інші види реклами на ютуб, які дозволяють видеоблогеру підвищити дохід, але це вважається основним. Крім того, і тут ніхто не забороняє домовлятися з рекламодавцями безпосередньо. Топові видеоблогеры заробляють десятки і навіть сотні тисяч доларів щомісяця, тобто можливості отримання доходу тут величезні, але вони вимагають часу на розкрутку свого каналу. Причому заробіток нараховується за кількістю переглядів конкретного відеоролика, а не за лайки або кількість передплатників на каналі.

Дивіться відео, як записати 25 відео за 2 години в Інтернеті:

Спосіб 5. Як заробити 500 рублів в день на іграх

Комп’ютерні ігри — це не тільки спосіб убити час, але й можливість заробити. Причому заробіток може бути закладений в суть самої гри (якщо мова йде про так званих економічних іграх), а може бути побічним, але притому дуже значним. Гравці заробляють пристойні гроші на:

 • стримах,
 • ведення каналу на ютуб,
 • ігрових турнірах,
 • продажу предметів гри.

Є й інші способи заробітку на іграх. Ми докладно розглянули їх у цій статті.

Спосіб 6. Як заробити 500 рублів в день на репетиторстві

Репетиторство, ніж «грішать» особливо розумні студенти филфаков та ін.язов. Ви можете проводити заняття з учнями як в офлайні, так і в онлайні. Освітні центри, які допускають проведення занять по Скайпу, зараз набирають популярність. Через невелику кількість вільного часу прогресивна молодь обирає саме онлайн-курси. Репетитор дає ті ж знання, що і на звичайних заняттях тет-а-тет, але за допомогою Інтернету. Різниці в сприйнятті практично немає; заповнювати рядки в підручнику ви можете і самостійно перед девайсом з виходом в Мережу. Такі заняття можуть коштувати трохи дешевше, ніж звичайні в освітньому центрі або вдома, з репетитором; це один з плюсів онлайн-навчання. Інший істотний плюс — відсутність необхідності витрачати час на дорогу

Для того, щоб почати займатися онлайн, вам потрібно зареєструватися на тематичних порталах для вчителів. Ви зможете розмістити своє резюме, розповісти про учнів і використовуваних методиках роботи. Вказавши, що онлайн-уроки доступні, і поставивши на них знижену на перший час вартість, ви забезпечите собі приплив клієнтів.

Пам’ятайте, що не всім дано бути прекрасними вчителями від природи. Потренуйтеся на знайомих дітей або підлітків перед тим, як починати своє активне просування – можливо, це трохи не ваша сфера.

Про просування. Ви можете піарити себе самостійно на форумах з пошуку репетиторів, у відповідних групах «ВКонтакте», під освітніми записами в пабликах з великою кількістю активних передплатників. Навіть через Instagram (як свій, так і чужий) можна пропіарити себе як викладача. За гроші на цій платформі непогано було б розмістити рекламу – якщо пост вийде у знайомого потенційним учням блогера, клієнти не змусять себе чекати.

Спосіб 7. Як заробити 500 рублів в день на перепродажі китайських товарів

Один з популярних способів заробітку — перепродаж китайських товарів. Ви можете замовляти їх на АлиЭкспресс та інших магазинах, а потім продавати на Авіто (зрозуміло, з націнкою). Також ви можете зробити ефективну сторінку (лендінгем), налаштувати рекламу і продавати з неї. Ще один варіант — створення власного Інтернет-магазину.

Крім того, з китайськими виробниками можна домовлятися напряму і укладати контракти на поставку товарів у Росію. Головне — не забудьте одразу протестувати попит (наприклад, дати оголошення на Авіто, не купуючи товар — і заміряти кількість дзвінків).

Також можна продавати товари на eBay і інших популярних майданчиках.

Єдиний мінус цього способу — необхідність вкладень. Хоча деякі бізнесмени продають товари, не маючи їх в наявності (тобто беруть передоплату і лише потім замовляють товар).

Дивіться відео, що можна продавати в Інтернеті:

Спосіб 8. Як заробити 500 рублів в день на біржах (Форекс, валютні біржі, криптовалютные біржі)

Хочете заробити 500 рублів в Інтернеті за кілька хвилин, але не знаєте, як? Ідіть на Форекс та інші біржі (фондові, валютні і криптовалютные). Цей спосіб отримання доходу вимагає вкладень. Гра на біржі може принести істотний дохід, якщо ви раніше займалися трейдингом і розумієте суть гри на біржі. Якщо ви поняття не маєте, яким чином це відбувається, буває простіше найняти спеціального (розбирається в цьому) людини і передати управління своїми фінансами йому, ніж розбиратися в тонкощах трейдингу самостійно. З іншого боку, цим «розуміються» людиною можете стати і ви – управління чужими активами на бізнесі цілком здатне принести дохід досвідченому гравцеві. Але для цього необхідно спочатку опанувати і засвоїти хоча б основи трейдингу.

Не забувайте, що на біржах дуже часто зустрічаються шахраї. Сама біржа не може бути великим планом недобросовісних користувачів, які прагнуть захопити ваші кошти. На таких біржах зазвичай імітується активна робота, хоча насправді не відбувається нічого, крім крадіжки розміщених в систему грошей. Вибирайте перевірені майданчики і ніколи не грайте на більшу суму, ніж ви готові втратити.

Те ж саме можна сказати і про фінансові піраміди. Пам’ятайте, що це – найбільш небезпечний спосіб заробітку. Вірити рекламним слоганам новим МММ ризиковано, тому гроші можна просто помістити на вклад у банку – там є хоч якась гарантія в межах суми страхування вкладів.

Спосіб 9. Як заробити 500 рублів в день на ставки на спорт

Ставки – те, на чому можна швидко заробити, причому незалежно від результату матчу. Для того, щоб заробіток був гарантований, потрібно знайти дві букмекерські контори з великою “виделки”, тобто різницею в прогнозах: в одній поставити на перемогу одного учасника, у другій – на іншого. Таким чином, у разі перемоги будь-якого з двох учасників ви отримаєте вигоду в розмірі приблизно десяти відсотків (ту саму різницю) від загальної поставленої суми.

Спосіб 10. Як заробити на інфобізнес

Ви можете почати вести тренінги (зрозуміло, якщо дозволяє досвід). Втім, навіть якщо поки не дозволяє — ви можете досить швидко його напрацювати. Зараз популярні всі їх різновиди – і в сфері самоосвіти і в сфері психології/особистісного зростання, і в сфері бізнесу. Якщо ваші знання можна “упакувати” продає курс і продати – спробуйте зробити власний тренінг. Це може здатися складним, але насправді почати вести тренінги досить просто, і ця сфера в останні роки активно розвивається. Якщо ж ви не готові вести тренінги самостійно, можна знайти фахівця в якійсь темі і зайнятися його продюсуванням. Як правило, тренінги у форматі серії вебінарів проводяться онлайн, але іноді їх можна проводити “в живу”.

Дивіться відео про 50 способи заробітку в Інтернеті:

Як заробити 500 рублів в день оффлайн

Ми розібрали 10 онлайн-способів заробітку. Давайте подивимося, як можна заробити в оффлайн — просторі — наприклад, у своєму рідному місті.

Спосіб 11. Як заробити 500 рублів в день на ресейле і посередництва

Ви можете як позбавлятися від обридлих вам особистих речей хорошої якості (наприклад, продаючи їх на Авіто), так і продавати тільки що куплені девайси з більшою вартістю — робити це можна не тільки в Мережі, але і оффлайн. Також ви можете запропонувати кому-небудь свої послуги посередника при продажі дорогих речей — квартири, машини або дорогої техніки. Як правило, такі речі коштують дорого і продаються не дуже швидко, тому багато продавців готові платити посереднику, якщо він збільшить їх обертів.

Якщо продаж особистих речей може стати перманентним джерелом доходу, то ресейл цілком здатний помітити реальну роботу. Ресейл особливо поширений в середовищі шанувальників локальних брендів, що виробляють дорогу одяг «не для всіх».

Спосіб 12. Як заробити на тематичних сайтах дрібних вакансій

Проекти на кшталт YouDo, що поширилися в Інтернеті, дозволяють знайти термінову роботу в своєму місті та районі за кілька хвилин. Цей спосіб особливо актуальний для жителів Москви та інших великих міст. Як правило, на таких ресурсах можна зустріти оголошення про роботу кур’єром, нянею і інші нескладні завдання, прив’язані до певного міста. Зручно, що подібних додатків і сайтів досить багато – ви можете шукати термінову роботу одночасно в кількох джерелах і виконувати її в той же день. Також ви можете знайти схожу підробіток в газетах безкоштовних оголошень, і навіть на Авіто в розділі «Робота».

Є й альтернативні варіанти. На деяких сайтах доступна функція пропозиції виконання роботи. Ви можете вказати, що і за яку суму ви готові зробити, продати вже написану статтю або зроблене зображення. В подібних темах найчастіше шукають виконавців ті люди, які не хочуть викладати оголошення в загальні канали (побоюються спаму, напливу працівників, що пропонують свої послуги, або не хочуть платити за розміщення оголошення).

Як заробити 500 рублів в день сьогодні і підвищити свій рівень доходів завтра

Підвищувати свій рівень доходу в Інтернеті ви можете декількома шляхами. Наприклад, якщо ви фрілансер, зробити це можна так:

 • освоюючи нові сторони своєї спеціальності і підвищуючи ставки
 • перейшовши з разових замовлень на постійну роботу

Онлайн-курси, різні безкоштовні або платні тренінги, а також досвід дозволять вам претендувати на більш цікаві вакансії.

Звичайно, є й інший шлях. Ви можете брати більше замовлень, тим самим збільшуючи свій дохід, але зменшуючи кількість вільного часу. З досвідом прийде розуміння того, що ви можете претендувати на більш високооплачувану роботу. А перехід на постійну роботу на удаленке дозволить збільшити дохід і не бігати за замовниками.

Якщо ви ведете свої проекти в соціальних мережах і заробляєте на них, то цим треба займатися регулярно, збільшуючи кількість передплатників. Ведення онлайн-бізнесу також вимагає регулярних зусиль, хоча з часом багато процесів можна автоматизувати і перевести на автопілот.

Як бачите, варіантів заробітку зараз вистачає — і оффлайн(більш детально читайте в цій статті), і тим більше — онлайн. Якщо вас цікавить разовий заробіток, ви можете знайти щось підходяще вже сьогодні, а якщо ви хочете знайти постійну роботу — виберіть цікаве вам напрямок, пробуйте і не забувайте вчитися і розвиватися цій сфері. Не бійтеся шукати щось нове і вмійте бачити можливості заробітку навколо себе — і незабаром ваш дохід буде істотно вище, ніж 500 рублів в день.