Заробіток для студентів: організація вечорів на дачах

563

Кожний мало-мальськи кмітливий студент після навчання та студентського життя жадає знайти підробіток. Часу в учнів достатньо, а особливо під час літніх канікул.

Літній відпочинок на дачі зазвичай цікавий перші кілька тижнів. Потім, відпочивши від галасливого міста і людей всім ставати трохи нудно. Вибір розваг у дачних масивах і селищах не великий – телевізор, настільні ігри, розмови з сусідами. Найчастіше впадають в тугу навіть самі веселі дачники. Для цього випадку і придуманий веселий і незвичайний заробіток для студентів.

Як заробити студенту на організації вечорів на дачах

Суть заробітку полягає в організації і постановці кількох вистав на тиждень з мінімумом витрат і максимумом задоволення. ПіЕкшн де для креативних та творчих студентів. Уявлення можуть бути для дітей і дорослих у денний і вечірній час на дачах і магазинах. Достатньо домовитися з головою садівництва, підготуватися, розклеїти афіші і радувати людей.

У підготовці до виступу слід враховувати, що сцена, швидше за все, відсутній. Реквізит краще використовувати незначний або той, який можна дістати у самих відпочиваючих.

У денний час можна організувати дитячий клуб, і кілька годин зайняти дітей активними іграми на природі, виробами і постановами казок. Батьки оцінять таке проведення часу своїх чад і зможуть винагородити вашу команду в розмірі 100 рублів за 2 години.

Квитки на самі вечірні вистави так само повинні бути в доступній ціновій категорії порядку тих же 100-150 рублів за перегляд. Можна запропонувати сімейний квиток на вечір, вартість якого 300 рублів на одну сім’ю.

Якщо в одному дачному масиві ви будете з’являтися раз у тиждень, так можна з 1 поданням заробити легко на 5 різних вечорах. Заробіток веселий і в задоволення!