Як заробити на перепланування старого житла: 6 ідей для заробітку на збільшення житлової площі

532

Як організувати бізнес на перепланування квартир? Ця ніша помірно зайнята в провінції, і навіть у столиці є чимало старих багатоквартирних будинків, квартири в яких можна переобладнати. Але конкуренція там значно вище. Зведені ще в початку або середині минулого століття будівлі дозволяють порівняно легко нарощувати додатковий обсяг за рахунок значного запасу міцності.

За даними Росстату, 38% населення живе у багатоквартирних будинках, побудованих до 1957 року. Для багатьох «сталінки» чи будинку більш ранньої будівлі залишаються привабливими, так як відрізняються якістю життя, затишними дворами, високими стелями.

Але, щоб у старих квартирах було комфортно жити сучасній людині, необхідна їх реконструювати і розширити площу. Тому перепланування квартир – прекрасна ідея для бізнесу. Якщо добре подумати, можна перетворити старе малогабаритне житло в сучасне та комфортне.

Зміст

 • Чим приваблива ідея заробітку на збільшення житлової площі у старих квартирах
 • 6 ідей для заробітку на збільшення житлової площі
 • Покроковий бізнес-план: з чого почати
 • Скільки потрібно грошей для старту бізнесу по розширенню площі квартир
 • Яке обладнання вибрати для відкриття бізнесу по розширенню площі квартир
 • Скільки можна заробити на розширення площі квартир
 • Який код КОАТУУ зазначити для реєстрації бізнесу по розширенню площі квартир
 • Які документи потрібні для відкриття бізнесу по розширенню площі квартир
 • Яку систему оподаткування обрати для реєстрації бізнесу по розширенню площі квартир
 • Чи потрібно дозвіл для відкриття бізнесу по розширенню площі квартир

Чим приваблива ідея заробітку на збільшення житлової площі у старих квартирах

Ідея заробітку на збільшення житлової площі у старих будинках проста у реалізації та відкриває великі можливості для отримання доходу на:

 • створення проектів по збільшенню площі квартир;
 • продаж матеріалів для реконструкції;
 • реконструкції та переобладнання самих квартир;

Площа в невеликих квартирах зовсім не складно збільшити. Ми пропонуємо вам кілька ідей, скориставшись якими, ви зможете оновити стару квартиру, перетворивши її в затишне і комфортне житло для сучасної людини.

6 ідей для заробітку на збільшення житлової площі

 • Перший варіант – збільшення площі за рахунок створення другого поверху в деяких кімнатах. Цей спосіб піЕкшн де для квартир з висотою стель 3-3,5 м. Навіть якщо висота такого поверху буде становити 1,5 метра, ідея цілком підходить для реалізації в сім’ях, де є маленькі діти, де батькам доводиться працювати вдома за письмовим столом.
 • Площа можливо розширити за рахунок внутрішніх балконів. На них можна розмістити шафи, зробити куточок для роботи або спальню. Балкон також піЕкшн де для установки спортивних тренажерів, створення невеликої бібліотеки або гардеробної.
 • Непогана ідея – установка механічних конструкцій, які здатні за секунди перетворювати кімнату в спальню, вітальню або їдальню. Багатофункціональна меблі є у продажу, але, як правило, вона зарубіжного виробництва, і коштує не дешево. Реально, наприклад, в малогабаритних квартирах робити пандуси, які вдень можна піднімати до стелі, а в нічний час використовувати як зону для сну.
 • Для тих, хто живе на першому і останньому поверхах – є можливість для розширення житлової площі за рахунок горищ або підвальних приміщень. Секрет переобладнання полягає в правильній «модернізації», завдяки якій двокімнатна квартира перетворюється у дворівневу. Так, 1-2 додаткові кімнати на горищі, хоча і обійдуться мешканцям в солідну суму, цілком здатні створити більш комфортні умови для великої родини.
 • Мешканцям перших поверхів можна запропонувати розширити площу за рахунок прибудови. У них, як правило, немає балконів, але можна зробити прибудови, створивши зону для відпочинку, або для інших цілей.
 • Хороший варіант – розширення житлової площі за рахунок вже існуючого балкону. У деяких старих будівлях минулого століття їх може бути навіть кілька. Так балкон, що виходить із спальні, легко перетворити в гардеробну, якщо примикає до кухні – зону для їдальні, вітальні – у робочий кабінет.
 • Покроковий бізнес-план: з чого почати

  Конкуренція в галузі дизайну та ремонту квартир досить висока, і увійти в нішу не так просто. Але, якщо ви вирішили відкрити підприємство з реконструкції та переобладнання старого житла – у вас буде своя «фішка», яка при правильній організації бізнесу і хорошій рекламі, допоможе швидко знайти клієнтів. Наприклад, організація VR презентацій і можливість редагувати проект при клієнта, використовуючи заздалегідь готові варіанти шаблонів. Важливим кроком в реалізації ідеї буде повний цикл виробництва, починаючи від узгодження і закінчуючи виконанням робіт. Вашими замовниками можуть стати як сім’ї, що мешкають у старих будинках, так і люди, які хочуть продати старе житло набагато дорожче, не витрачаючи великі суми в його реконструкцію.

  Щоб відкрити бізнес, вам, в першу чергу, потрібно зібрати команду фахівців, Серед них повинні бути люди, які мають творчий підхід і здатні швидко знайти оптимальне рішення для збільшення площі будь старої квартири. Потрібні і виконавці. Їх завдання — займатися безпосередньо переобладнанням та ремонтом.

  Вам потрібно буде скласти бізнес план, зареєструвати сам бізнес, підібрати приміщення для офісу та складу, закупити необхідне обладнання, провести рекламну компанію і знайти клієнтів. Важливо прорахувати всі ризики і врахувати фінансовий стан населення регіону, а також відсоток старого житла у вашому регіоні.

  Скільки потрібно грошей для старту бізнесу по розширенню площі квартир

  Щоб відкрити бізнес, потрібно від 300 000 рублів. Вони підуть на закупівлю обладнання та оренду приміщення, реєстрацію, рекламу, для якої непогано створити свій сайт. Крім приміщення під офіс, потрібно доглянути приміщення для невеликого складу, щоб самі основні матеріали зберігалися у вас. Особлива стаття — покупка або оренда «Газелі» для виїзду до клієнта і доставки матеріалів. Краще всього відразу придбати машину б/у. Хоча на неї може піти 200 000 рублів і більше, вкладення швидко окупляться.

  Що стосується матеріалів, то саме необхідне можна придбати заздалегідь, але в основному, їх краще купувати з передоплати замовника.

  Яке обладнання вибрати для відкриття бізнесу по розширенню площі квартир

  Щоб відкрити бізнес, потрібно буде закупити комп’ютери та оргтехніку для офісу, столи, стільці для співробітників і клієнтів, а також інструменти для робітників. Можливий такий варіант, коли персонал буде приходити з власним інструментом. Але, по-перше, заробітну плату в такому випадку доведеться збільшити, і краще, якщо все обладнання буде у вас під контролем.

  Скільки можна заробити на розширення площі квартир

  Починаючи бізнес, потрібно представляти не тільки, скільки ви повинні в нього вкласти, але і визначити приблизну суму доходу. Якщо ви знайдете кілька замовників за короткий термін, і бізнес буде швидко розвиватися, то він окупитися протягом півроку. Щоб справи йшли успішно, досить 1-2 замовлень на місяць. Якщо одне замовлення коштуватиме 100-120 тисяч рублів, то чистий прибуток складе від 50 тисяч рублів на місяць.


  Який код КОАТУУ зазначити для реєстрації бізнесу по розширенню площі квартир

  Щоб довго не думати над вибором коду КВЕД, краще відразу зупинитися на код КВЕД 43.99 – «Роботи будівельні спеціалізовані інші, не включені в інші угруповання». Його можна вказувати як основний.

  Які документи потрібні для відкриття бізнесу по розширенню площі квартир

  Щоб уникнути проблем і неприємностей, бізнес краще відразу зареєструвати в податкових органах. Для реєстрації цілком піЕкшн де ІП. Потрібно буде заповнити форму Р21001, підготувати копію паспорта, ІПН, сплатити Держмито. Якщо ви будете орендувати приміщення для складу, потрібен висновок від СЕС і пожежної служби

  Яку систему оподаткування обрати для реєстрації бізнесу по розширенню площі квартир

  Найкраща система оподаткування, яка піЕкшн де для бізнесу – спрощена. Вам потрібно буде платити 6% відсотків від доходів або 15 % за системою «доходи мінус витрати». Якщо витрати будуть значними, краще зупинитись на останньому варіанті.

  Чи потрібно дозвіл для відкриття бізнесу по розширенню площі квартир

  Спеціальних дозволів для організації бізнесу не потрібно. Всі погодження на перепланування у відповідних інстанціях будуть робити самі замовники. Вам залишається тільки пропонувати свої проекти і виконувати роботи по розширенню площі.