Як можна заробити на будівництві та ремонті

800

Оголошення про пошук роботи будівельно-ремонтними бригадами можна знайти в будь-якій газеті. Але що робити, якщо ви вмієте робити саме цю роботу. І робите її якісно і на совість. І вже доросли до створення свого бізнесу? Тоді ця інформація для вас. У створенні цього бізнесу як ніколи актуальна фраза – кадри вирішують все. Саме завдяки злагодженій команді, в якій будуть кваліфіковані майстри, ви зможете напрацювати репутацію та отримати хороших клієнтів.

Набирати фахівців переважно з вищою освітою, або з великим стажем роботи. Також дуже бажано, щоб у команді були фахівці в різних областях, таких як електрик, столяр, сантехнік, штукатур, маляр. Саме від їх професіоналізму і буде залежати ваша репутація і подальше ліцензування.

Зміст

  • Як заробити на будівництві
  • Заробіток на ремонті

Як заробити на будівництві

Ліцензування – це один з важливих етапів в освоєнні цього бізнесу. Якщо ви візьметеся лише за один вид робіт – то витрати на ліцензію такого обсягу, включаючи і сам процес і первинну консультацію, будуть варіюватися від 40 доларів. Чим більше видів робіт зЕкшн снюється будівельно-ремонтною бригадою, тим дорожче обійдеться ліцензія. Вартість готової ліцензії дорівнює 5500 доларів.

Важливе місце в просуванні ваших послуг займає реклама. Тут є, де розгулятися. Оголошення в журналах і газетах, розклеювання пропозиції послуг в місцях новобудов, зданих в експлуатацію. Якщо ваша фірма вже встигла себе зарекомендувати, то ваша репутація послужить вам небувалу службу. Вдячні клієнти обов’язково сосватают вас своїм знайомим, що мають потребу в послугах такої бригади.

Заробіток на ремонті

Від того, чи буде ваша фірма спеціалізуватися на дрібні ремонти у приватних осіб, або буде брати великі замовлення на обслуговування великих об’єктів, і буде залежати обсяг одержуваної прибутку. Якійсь фірмі не до вподоби підлаштовуватися під примхи індивідуального замовника. Але не варто забувати, що за великими замовленнями стоять сплати за всіма видами податків. Ті, хто працюють за дрібними замовленнями, мають можливість максимально розподілити прибуток між членами бригади. У будь-якому випадку вибір залишається за власником фірми. А якість сервісу прямо пропорційно успіху вашого бізнесу.