Заробіток на ківі гаманець: способи заробітку

788

Електронні гаманці — досить поширена на сьогодні система оплати. Напевно, кожен з допомогою даної системи оплачував послуги, поповнював баланс на мобільному телефоні, робив переклади і цей список чималенький. Але хто б міг подумати, що на гаманцях можна заробити гроші.

Зміст

 • 1. Де і як заробити на гаманці. З чого почати?
 • 2. Способи заробітку
  • Заробіток на ваучерах
  • Заробіток на ваучерах — відгуки
 • 3. Сумнівний заробіток на електронних гаманцях
  • Подвоювачі, матриці і хайп проекти
  • Хайп (HYIP) — проект
  • Матриця
  • Заробіток грошей на гаманцях — обман або лохотрон?
 • 4. Легальний заробіток
  • Власний платіжний термінал або обмінний пункт
 • 5. Як заробити гроші на гаманець без вкладень
 • 6. Як отримати гроші з гаманця
 • 7. Висновок — як відрізнити лохотрон від легального способу заробітку на гаманцях

1. Де і як заробити на гаманці. З чого почати?

Перш ніж почати заробіток на гаманець електронної платіжної системи, необхідно створити сам гаманець.

Для цього потрібно:

 • зайти на офіційний сайт і зареєструватися;
 • ввести свої дані (номер телефону і код з картинки);
 • ввести пароль та код підтвердження, який прийде на ваш номер телефону у вигляді смс-повідомлення.

Далі необхідно поповнити його. Для цього потрібно зайти на ваш створений гаманець і поповнити його.

На сайті перераховуються всі існуючі способи поповнення рахунку, вам потрібно вибрати найбільш підходящий для вас.

2. Способи заробітку

Заробіток на ваучерах

Існує кілька способів, як заробити на гаманці. Суть цього заробітку – це купівля ваучера.

Що таке ваучер та як ним користуватися?

Ваучер — це звичайний електронний ваучер, який має свій номінал. Сума ваучера може бути — від 1 (одного) рубля до 15 000 (п’ятнадцяти тисяч рублів).

Радимо також почитати: Заробіток на валютному ринку Форекс. Чи Реально заробити на Форексі

Як передати або активувати ваучер (Яйце)?

Для того, щоб передати так звані «яйця», перейдіть в розділ ваучерів у своєму гаманці в клацніть на кнопку «Керувати», після чого дотримуйтесь інструкцій сервісу.

Щоб активувати «яйця» (Eggs), натисніть на кнопку «Активувати». Адресат отримає повідомлення з посиланням, яке дозволить активувати переклад. Адресат повинен бути створений електронний гаманець.

Спосіб заробітку на ваучерах найбільш складний і довгий. Придбати ваучер можна на сайті CardVoucher.ru (на даний момент сайт заблокований) і йому подібні. Потрібно вибрати ваучер необхідного номіналу, вказати адресу електронної пошти та оплатити ваучер.

Далі ваучер потрібно обміняти на рублі, що можна зробити на сервісі — обміннику (раніше був сайт EX-POWER.COM, але і його закрили). Таким чином, купуючи і продаючи ваучери, можна заробити на зміні курсу валют.

Заробіток на ваучерах — відгуки

Судячи з відгуків про заробіток на ваучерах, даний спосіб є лохотроном. Вам пропонують відправити гроші на певні гаманці і отримати назад вдвічі більше. Як правило, в перший раз вам можуть повернути велику суму, але вже після нічого не виплачують, а бували випадки, що і після першого разу нічого не виплачується. Такий спосіб отримати гроші заснований на системі фінансової піраміди, типу хайпи або лаві.

У цих системах учасники надсилають суму вступного внеску і вже відбувається розподіл серед всіх учасників системи. Для того, щоб залучити більше людей в ці піраміди, сервіси відправляють подвоєну суму, яку клієнт оплатив. Тобто якщо відправити 100 рублів, прийде вам на рахунок 200 руб. і все до тих пір, поки ви не закинете на рахунок велику суму грошей, яку вам просто не подвоять і не повернуть гроші взагалі.

Пройдіть безкоштовний відеокурс
Як легально заробити в інтернеті і не нарватися на лохотрон (4 відеоуроку)
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Читайте ще 5 статей по темі:

 • Як зняти гроші з телефону
 • Заробіток на Seo-fast — переваги і…
 • Переклад з Яндекс Грошей на карту Ощадбанку: покрокова…
 • Бізнес-ідея: як заробляти від 50 до 200 тисяч…
 • Як взяти у МТС гроші в борг — 2 способи…

3. Сумнівний заробіток на електронних гаманцях

У пошуках заробітку в інтернеті мимоволі можна натрапити на оголошення, які пропонують швидкий і легкий заробіток на гаманцях. Цей спосіб збільшує суму грошей, яку ви переведете на рахунок в два, а то і в три рази.

Подвоювачі, матриці і хайп проекти

Існують способи як ще можна заробити гроші, зараз розглянемо найбільш популярні.

Подвоювачі

Подвоювачі гаманця — це проекти, які побудовані за системою фінансової піраміди, де відсотки від переведення грошей вам нараховуються за рахунок нових залучених в цю систему вкладників.

В цій системі необхідно дотримуватися одного найважливішого правила — перед тим як пробувати заробити таким чином через гаманці, слід звернути свою увагу на час існування цього проекту. Якщо удвоитель існує всього кілька тижнів або днів — то краще утриматися від вкладу в цей проект. Краще зверніть свою увагу на проекти, які існують вже тривалий час і де вкладники вже заробляють гроші.

Різного роду матриці, подвоювачі, hyip проекти вважаються інвестиційними системами. Перед тим як вибрати і інвестувати в проект свої гроші, уважно вивчіть час існування, його історію, платоспроможність проекту і т. д. Ті проекти, які існують уже тривалий час, можливо, будуть приносити менше прибутку, але на такі проекти можна покластися і розраховувати на стабільність.

Хайп (HYIP) — проект

Хайп проекти — це також інвестиційні проекти. Такі проекти поділяються прибутковості на:

 • низькопроцентні — приносять дохід близько 15% в місяць з розміру інвестицій,
 • среднепроцентные хайпи — на них можна заробити від 14 до 65% доходу,
 • високоприбуткові (фаст hyip), вони, як правило приносять від 62% доходу в місяць.

Найбільше проектів HYIP – це низькодохідні хайпи, і щоб заробити чималі гроші, знадобиться вкласти велику суму грошей. (Але рекомендуємо вкладати свої гроші тільки в наЕкшн ні об’єкти інвестиції, про те, з якої суми можна почати інвестувати, яких правил дотримуватися, читайте статтю — Куди вкласти гроші, щоб вони працювали і приносили дохід)

Матриця

Матриці в системі гаманців — це проекти, де можна заробляти безмежно. Дохід з таких проектів можна отримувати абсолютно пасивний. У цьому проекті (матриці) працюють ті ж правила, що і були описані в хайп проектах і удвоителях. Не рекомендується вкладати гроші в неперевірені матриці. Як правило, в таких проектах необхідно зареєструвати свій гаманець (як це зробити ми описали в самому початку статті) і потім пройти по наступній схемі:

 • Реєстрація в матриці;
 • Замовити перший рівень, для цього знадобиться перерахувати приблизно 250 руб. (суми завжди різні) куратору, оплату в обов’язковому порядку пропонують зЕкшн снити через гаманець.
 • Після підтвердження куратором вам надсилають реферальне посилання, після чого ви можете приступати до роботи.
 • Робота полягає в тому, щоб залучати по вашій реферального посиланням нових учасників у вашу гілку матриці.
 • Сутність матриць

  Матриці — звичайні фінансові піраміди, де кожні три, запрошених вами за допомогою реферального посилання, людину запрошують ще таких трьох осіб. На виході виходить вже 9 осіб — це буде ваш коло матриці. Чим більше ви зможете залучити людей в цю матрицю, тим вище у вас буде рівень, і відповідно, сам заробіток, який буде розподілятися серед всіх учасників вашого кола. Існують матриці, які у конкурсі пропонують в якості головного призу грошову винагороду більше мільйона рублів.

  Заробіток грошей на гаманцях — обман або лохотрон?

  Слід зазначити, що не варто вірити в такі сумнівні оголошення заробітку. Так, перевівши суму в 50 рублів, можливо, вам і повернуться 100. І наступного разу, перевівши 100 рублів, повернуться 200. Але коли ви в черговий раз переведете 1000 рублів і вони не подвояться, не варто дивуватися…

  Краще з обережністю ставитися до такого роду сумнівним пропозиціям швидкого і легкого способу заробити на гаманці.

  4. Легальний заробіток

  Власний платіжний термінал або обмінний пункт

  Всім відомий такий спосіб поповнення гаманця, як поповнення його через термінали. Тільки треба пам’ятати, що при поповненні гаманця через термінал стягується комісія в розмірі 3% за суму внеску менше 500 рублів. Таким чином, можна організувати свій пункт поповнення рахунків (мобільних операторів, наприклад), вказавши свою мінімальну процентну комісію. Комісія платіжного терміналу і буде вашим заробітком на гаманець.

  Створення свого терміналу — обмінника є законним і прибутковим способом заробітку грошей, при умови що ви серйозно поставитеся до нього. Для цього спочатку необхідно поповнити свій гаманець без комісії, тобто більш ніж на 500 рублів. Далі рекламуєте свою послугу, кажучи, що ви можете зробити переклад з меншою процентною ставкою. Великих грошей, звичайно, таким чином не заробиш, але мінімальний дохід можна отримати. Але якщо добре розрекламувати свій обмінний пункт і пустити в обіг великі вкладення, то дохід буде стабільно високим. Наприклад, якщо ви з 1000 рублів будете утримувати комісію 5 відсотків, то 50 рублів це чистий прибуток з платіжної операції.

  Значну суму можна отримати в тому випадку, якщо ви добре раскрутитесь, і ваші так звані клієнти будуть переводити великі суми грошей.

  При виборі такого способу заробітку головне пам’ятати, що для того, щоб почати заробляти гроші, потрібно докласти певних зусиль і вкладення, будь то час або гроші. Пам’ятайте, що не буває легких шляхів заробітку, особливо в сумнівних схемах, описаних вище.

  5. Як заробити гроші на гаманець без вкладень

  Якщо ж вас цікавить просто заробіток грошей в інтернеті, щоб гроші перераховувалися на ваш гаманець і при цьому вам не цікаві підозрілі схеми збільшення грошей через електронні платіжні системи, то пропонуємо розглянути наступні перевірені способи заробити гроші:

  • Біржі контенту (рерайт і копірайт — набір текстів). Хороший спосіб заробити без вкладень.
  • В соціальних мережах через біржі (VKtarget і т. п. — є різні способи виведення зароблених грошей, в тому числі і на електронні гаманці). Суть роботи полягає в різних діях в соціальних мережах (ставити лайки, підписувати у групи, робити репости і т. д.). Детальніше можете дізнатися в самому сервісі.
  • Ігри — граючи в різні комп’ютерні ігри, ви можете заробляти очки, бали і т. д., також можна продавати своїх прокачаної персонажів, героїв і т. д. Це ще один відмінний спосіб заробити гроші на гаманець без вкладень.

  Після того, як ви заробите гроші, постає питання – як зняти гроші з гаманця? Розглянемо детальніше як зняти гроші з гаманця доступними способами (перевести в готівку гроші).

  Читайте ще 5 статей по темі:

  • Як зняти гроші з телефону
  • Заробіток на Seo-fast — переваги і…
  • Переклад з Яндекс Грошей на карту Ощадбанку: покрокова…
  • Бізнес-ідея: як заробляти від 50 до 200 тисяч…
  • Як взяти у МТС гроші в борг — 2 способи…

  6. Як отримати гроші з гаманця

  Зняття грошей з гаманця шляхом перекладу на свою банківську картку. Покажемо як отримати на руки гроші з гаманця покроково:

  • Зайдіть в свій аккаунт

  • Виберіть спосіб, яким ви хочете перевести гроші

  • Введіть номер картки. Якщо дані введено правильно, то вкажіть суму переказу і номер

  Комісія за переказ грошей буде відрізнятися. Один спосіб отримати гроші з гаманця може займати строк до тижня і більше, але з маленькою процентною комісією, інший займе часу набагато менше, але комісія за цю послугу буде більше. Сам розмір комісії за зняття грошей з електронного гаманця буде залежати від суми виведення грошових коштів. Детальніше про комісію дивіться на сайті самого сервісу.

  7. Висновок — як відрізнити лохотрон від легального способу заробітку на гаманцях

  Важливо пам’ятати, що з’являються все нові схеми і способи заробітку, а на деяких вже просто неможливо заробити. Тому перед тим, як почати заробляти гроші на свій гаманець, дізнайтеся, чи актуальне даний спосіб заробітку на даний момент. Удачі в починаннях!

  (10голос(ів), середній: 3,60 з 5)
  Завантаження…

  Вивчіть способи заробітку, які ми даємо в нашому безкоштовному курсі
 • Зареєструйте гаманець і вивчіть відгуки про ваучери;
 • Скачайте наш безкоштовний чекліст — 18 ідей, що можна продати на Авіто, щоб швидко заробити грошей на свій гаманець