Куди можна вигідно інвестувати гроші у 2018 році

940

Зміст

 • Чому люди інвестують гроші?
 • Чому не всі стають багатими?
 • Фінансова безпека, фінансова безпека та фінансова свобода
  • Фінансова захист
  • Фінансова безпека
  • Фінансова свобода
 • Найбільш вигідні способи вкладення грошей – 8 кращих способів
  • Інвестиції в банк
  • Інвестиції в нерухомість
  • Інвестиції в ПАММ-рахунки
  • Інвестиції в Піфи
  • Інвестиції в дорогоцінні метали
  • Інвестиції в цінні папери
  • Інвестиції в бізнес
  • Інвестиції в інтернет-проекти та інтернет-хайпи
 • 5 основних правил початківців інвесторів
  • Інвестуйте регулярно, а не від випадку до випадку
  • Інвестуйте тільки «вільні» гроші
  • Інвестуйте в різні проекти
  • Інвестуйте, визначивши мету і тимчасові рамки вкладень
  • Вивчайте інструменти інвестування і збирайте дані про проекти, куди збираєтеся інвестувати
 • Сервіси для вкладення в інтернет-проекти. Короткий опис, оцінка
  • ALEI Latin America Estate Incorporated
  • SportArb
  • EthTrade
 • Помилки, які допускають новачки при інвестуванні грошей
  • Нерегулярні інвестиції
  • Зайвий азарт
  • Інвестиція в один проект
  • Інвестиції без конкретної мети
  • Бездумні інвестиції або інвестиції в ненаЕкшн ні проекти в надії на швидку вигоду

Чому люди інвестують гроші?

«Гроші повинні працювати». Думаю, кожен хоча б раз чув таку фразу. Але чи замислювався він про те, що саме вона означає? Як її розуміти?

Все просто і складно водночас.

Щоб гроші працювали, їх треба вигідно інвестувати. Але як вгадати, куди інвестувати? Що принесе більше вигоди, що – менше, а що залишить нас з порожніми кишенями і відчуттям розчарування в душі.

Пропоную прочитати нарис, який допоможе вам визначитися, куди варто інвестувати гроші в 2017-му році, як інвестувати гроші з гарантією безпеки, під хороші відсотки і як вигідно інвестувати в інтернеті.

Чому не всі стають багатими?

Питання, що мучить багатьох. Люди хочуть заробляти, але бояться, що не тільки нічого не зароблять, але ще й втратять в грошах. Побоювання цілком логічні: незважаючи на те, що зараз набагато нижче ризик потрапити в мережі шахрайської організації, ніж ще десять-п’ятнадцять років тому, така можливість все ж є.

До того ж далеко не кожен розуміє, як і у що варто інвестувати – люди мріють про примноження капіталу, але далеко не кожен наділений талантом фінансиста. У підсумку, послухавши знайомих або прочитавши кілька відгуків у інтернеті, ми інвестуємо гроші в сумнівну організацію, а через кілька місяців з’ясовуємо, що вона або розорилася, або просто перестала існувати.

Щоб допомогти вам уникнути подібної ситуації, ми написали статтю про те, куди краще інвестувати гроші в 2017 році. Однак слід враховувати, що інформація актуальна тільки на момент її написання: фінансовий ринок змінюється дуже швидко. Враховуйте це, перш ніж вкладати гроші.

Фінансова безпека, фінансова безпека та фінансова свобода

Перш ніж почати інвестування, незайвим буде розібратися в термінології.

Більшість людей живуть одним днем, але, щоб заробляти на вкладах людині варто продумувати все наперед, інакше він ризикує прогоріти.

Є три стовпи, на яких будується людське багатство.

Фінансова захист

Перший – це фінансова захист. Цим терміном зазвичай називають запас коштів «на чорний день», необхідний, щоб захистити нас на період непрацездатності або у разі звільнення з нинішнього місця роботи.

Фінансова захист повинна становити не менше трьох окладів, щоб без втрат пережити будь-які форс-мажори.

Фінансова безпека

Другий – це фінансова безпека. По суті, це – наступний етап, до якого слід прагнути, забезпечивши себе грошової захистом. Під фінансовою безпекою розуміють депозит у банку, щорічні відрахування за яким компенсують наш середній оклад. Наприклад, якщо ви отримуєте 40 тисяч в місяць, при ставці банку в 10% Вам треба мати на своєму рахунку близько 5 мільйонів рублів, щоб забезпечити собі фінансову безпеку.

Фінансова свобода

Третій – це фінансова свобода. Останній етап, метою якого є робота не заради щомісячного доходу («щоб вижити»), а для примноження наявного капіталу і реалізації всіх задуманих ідей. Іншими словами, вам потрібно змусити гроші працювати на вас таким чином, щоб ви завжди могли дозволите собі, що хочете.

На жаль, досягнення фінансової свободи є дуже трудомістким і складним процесом, та що там – навіть фінансово убезпечити себе може не кожен. Але якщо жити одним днем, то навіть фінансової захистом забезпечити себе не вийде. Плануйте свої інвестиції грамотно і не вкладайте кошти в сумнівні компанії, щоб їх не втратити.

Головне, що слід розуміти – інвестування без грошей неможливо.

Найбільш вигідні способи вкладення грошей – 8 кращих способів

Інвестиції в банк

Перевірений і досить безпечний спосіб, але відповідно і найменш прибутковий — відкрити рахунок в наЕкшн ному банку: все, що ви заробите – це 10-12 відсотків річних. Таким чином, інвестувати в банк має сенс тільки Екшн сно значну суму, адже навіть мільйон рублів дасть вам всього 100-120 тисяч прибутку.

Ті ж банки, які обіцяють солідні річні відрахування, як правило, є одноденками, і вкладати в них гроші зі зрозумілих причин не рекомендується.

Інвестиції в нерухомість

Відмінний варіант для довгострокової інвестиції. Мало, що ціни на житло ростуть від року до року, так і куплену квартиру ще можна здавати.

Однак не все так просто і гладко, як того б хотілося.

По-перше, висока вартість житла: мова йде про мільйони рублів. Далеко не кожен має подібної сумою, та ставки іпотечних кредитів досить високі.

По-друге, через високу вартість житла на ринку нерухомості вистачає аферистів, які тільки і шукають можливості розжитися чужими грошима. Шахраї йдуть на будь-які хитрощі, і хоч тієї ж «багаторазово проданої квартирою» вже мало кого здивуєш, до цих пір знаходяться люди, які попадаються на цю наживку.

По-третє, навіть чесні агентства беруть за послуги великі суми, часто еквівалентні половині вартості самого житла.

Враховуючи вищеперелічені фактори ризику, можна зробити висновок, що інвестувати в нерухомість можуть тільки люди, що володіють певною фінансовою свободою, але це не зовсім так: не варто забувати, що до нерухомості належать також гаражі і дачі, які значно доступнішою квартир і тим більше приватних будинків, але теж постійно зростають у ціні. Так що якщо ви хочете інвестувати в нерухомість, можна для початку придбати гараж або землю – наприклад, в тому районі, де в недалекому місці будуть прокладати нову трасу або будувати торговий центр. Ви здивуєтеся, наскільки швидко вона злетить в ціні і продовжить рости в міру розвитку району.

Інвестиції в ПАММ-рахунки

Досить новий напрямок для інвестування. ПАММ-рахунок являє собою рахунок, відкритий трейдером для залучення інвестицій, необхідних для торгівлі на біржі. Інвестори, вносячи гроші на ПАММ-рахунок трейдера, автоматично передають йому право управління цими засобами.

Важливі моменти:

 • трейдер не може вивести гроші інвесторів;
 • прибуток ділиться в частках, пропорційних вкладах;
 • більшу частину ризиків беруть на себе інвестори.

Схема пасивна (управління ведеться не вами особисто, а трейдером) і досить ризикова (втім, як і будь-яка інша, пов’язана з грою на біржі), але має одну яскраво виражену гідність – вона дозволяє навіть людям, далеким від світу Форекса і брокерських компаній, інвестувати гроші в акції.

Якщо ви готові ризикнути, реєструйтеся на сайті брокерської фірми і починайте інвестувати. Мінімальна сума інвестиції становить всього 1 долар, при цьому трейдер буде забирати собі близько 50% від прибутку, отриманої з вашого долара. Однак по мірі зростання вашого депозиту цей відсоток буде знижуватися аж до 20%.

Інвестиції в Піфи

ПІФ (пайовий інвестиційний фонд) по ідеї своєї нагадує ПАММ-рахунок – форма колективної інвестиції, при якій інвестори купують паї певного фонду, а управляє фондом професійний банкір.

Але за фактом ці дві системи розрізняються за ступенем ризику та дохідності: ПІФ більш наЕкшн на (зрозуміло, якщо ви виберіть для інвестиції фонд з хорошою історією), але менш прибуткова (максимальна вигода, яку вам принесе ПІФ, це 20-30% від ваших початкових інвестицій; для ПАММ-рахунки ж подібна ефективність вважається досить низькою – там мова йде, як правило, про 60-80% доходу).

Інвестиції в дорогоцінні метали

Інвестиції в дорогоцінні метали (зокрема золото) є одними з найбільш наЕкшн них способів зберегти і примножити свій капітал. Однак слід враховувати, що купівля прикрас є найменш рентабельною – адже крім самого металу ви платите ще й за роботу майстра.


Найкращий і найбільш вигідніший спосіб інвестувати в дорогоцінні метали – це вкласти гроші в знеособлений металевий рахунок. З його допомогою ви зможете купувати або продавати дорогоцінні метали по котируваннях банку, тобто самі зможете визначити, коли найкраще зробити покупку або продаж, щоб примножити свій капітал.

Єдине «але»: ОМС не є повноцінним банківським вкладом, а, значить, не має державної гарантії на повернення коштів.

Інвестиції в цінні папери

Інвестиція в цінні папери (облігації та акції) є більш наЕкшн ним способом інвестування, ніж ті ж валютні ринки, однак і тут є ризик втратити свої кошти. Облігації в цьому відношенні переважніше акцій (особливо заставні облігації (ті, які застраховані від дефолту нерухомістю) і конвертовані (що можна перевести в акції), але теж не ідеальні.

Втім, при інвестуванні в наЕкшн ні, перевірені часом фонди ви можете розраховувати на прибуток, приблизно порівнянну з тією, що принесе інвестування в банку – чим наЕкшн ніше фонд, тим менше буде відсоток прибутку.

Інвестиції в бізнес

Найперспективніший і одночасно самий ризиковий спосіб інвестувати гроші. Буває, що у людини є продуманий бізнес-план, але недостатньо грошей для його реалізації. Що робити в такому випадку? Або брати кредит (найчастіше – непідйомний, з величезною ставкою), або залучати інвесторів.

Природно, що прибутковість даної затії безпосередньо залежить від успішності підприємства. Буде процвітати бізнес – інвестори будуть задоволені. Підприємство збанкрутує – і все впаде, так як ризики поділяються на всіх вкладників.

Інвестиції в інтернет-проекти та інтернет-хайпи

Інтернет-проекти і хайп-проекти (за рідкісним винятком) є найменш наЕкшн ними способами інвестиції коштів – як і все, що пов’язано з мережею Інтернет. І якщо серед інтернет-проектів є приклади успішних, то хайп-проекти являють собою, по суті, реінкарнацію всім відомої «фінансової піраміди», коли твої доходи безпосередньо залежать від коштів, які інвестували нові вкладники.

Безумовно, і такі проекти мають право на життя, але слід враховувати, що тут ризик напоротися на шахрая зростає в рази – адже наше законодавство ще не навчилося відстежувати і викривати аферистів, а головне ефективно захищати інтереси вкладника подібних ініціатив.

Тепер, коли ви у загальних рисах знаєте про основних напрямах інвестування в 2017 році, давайте загостримо вашу увагу на 5 основних правилах початківця інвестора, знання і дотримання яких обов’язково допоможе вам захистити і примножити свій капітал.

5 основних правил початківців інвесторів

Інвестуйте регулярно, а не від випадку до випадку

Тут, як і в будь-якому іншому роді діяльності, важливо бути залученим у процес. Ситуації на фінансових ринках, ринках нерухомості, біржах стрімко змінюються, і якщо постійно тримати руку на пульсі, великий ризик залишитися ні з чим.

Інвестуйте тільки «вільні» гроші

Інакше кажучи, «не захоплюйтеся». Не варто витрачати останні запаси в спробі повернути втрачений капітал.

Множити необхідно тільки вільні гроші, інакше ви ризикуєте не просто не заробити, але ще й влізти в непотрібні борги.

Інвестуйте в різні проекти

«Не клади всі яйця в одну корзину» — стара мудрість, яка зберігає актуальність і донині. Екшн сно: чим більше число проектів, в які ви інвестуєте, тим менші ризики.

Інвестуйте, визначивши мету і тимчасові рамки вкладень

Важливо ставити конкретні цілі та терміни, тоді це буде мотивувати вас на досягнення певних результатів за певний часовий проміжок. В іншому випадку ви швидко втратите уявлення про ситуацію на вибраному ринку і прийдете спочатку до інвестування від випадку до випадку, а потім і зовсім розчаруєтеся у вкладах.

Вивчайте інструменти інвестування і збирайте дані про проекти, куди збираєтеся інвестувати

Пам’ятайте: капіталовкладення – це не тільки і не стільки лотерея, скільки наполеглива робота з вивчення принципів роботи ринків та проектів, які ви збираєтеся інвестувати.

Не варто нести гроші в «контору», про яку ви прочитали два-три захоплених відкликання – цілком можливо, ці відгуки проплачені господарями цих «контор» або написані ними самими. Зберіть максимальну кількість інформації, аналізувати її і тільки потім вдумливо зЕкшн снюйте вклади.

Нижче ми наводимо невеликий аналіз кількох інтернет-проектів для інвестування грошей.

Сервіси для вкладення в інтернет-проекти. Короткий опис, оцінка

ALEI Latin America Estate Incorporated

ALEI Latin America Estate Incorporated – дана компанія, досить молода (розпочала свою діяльність у травні 2016 року), вже встигла стати значною величиною на ринку нерухомості. Принцип роботи полягає в скуповуванні нерухомості у людей, що постраждали від кризи, і подальша її перепродаж.

Якщо ви хочете стати інвестором даної компанії, вам запропонують укласти офіційний договір, і ваша щомісячна прибуток складе від 7 до 12%. При цьому мінімальна сума входу досить висока – 5000 рублів, але ж мова йде про ринки нерухомості, отже, величина цілком адекватна. Дана компанія виробляє враження наЕкшн ної, бистроразвівающейся. Ризикнемо поставити їй 8 з 10 – бал трохи знижений з-за того, що компанія на ринку знаходиться менше року.

SportArb

SportArb – дана організація є букмекерською конторою з відкритим доступом до купівлі акцій компанії і щотижневим доходом у 14-16%. В залежності від інвестиційного плану, який ви виберете, ви отримаєте від 60% і вище від прибутку компанії. Мінімальна сума для входу – 25 доларів. Мінімальна виплата – 1 долар.

Сайт поки що існує лише англійською мовою, але найближчим часом його планують перевести на російську, німецьку, китайську та інші мови. Оцінка 7 з 10 – інтерфейс трохи недружній, але сама компанія справляє враження наЕкшн ного (що підтверджується численними відгуками).

EthTrade

EthTrade – дана компанія займається довірчим управлінням на ринку криптовалют, зокрема, наголос робиться на аналог биткоина – Ефір. Інвестиція в даний проект принесе вам 15-25% прибутку, при цьому через 60 днів після відкриття депозиту можна повністю вивести його на зовнішній гаманець.

Мінімальна сума для входу складає всього 10 доларів. Максимальна – 500 (умисне обмеження, спрямоване на довгостроковий розвиток проекту). Оцінка 7 з 10 – проект має ряд незначних недоробок, що, ймовірно, пояснюється його молодістю (почав функціонувати з другої половини 2016 року).

Помилки, які допускають новачки при інвестуванні грошей

Нерегулярні інвестиції

Інвестуючи нерегулярно, ви нічого не заробите. У такому разі процес капіталовкладення буде схожа скоріше на рідкісні «нервування», мало спільного мають з вигодою.

Зайвий азарт

Захопившись, ви ризикуєте програти не тільки все, що у вас є, але ще й залізти в борги.

Інвестиція в один проект

Якщо ви вкладаєте гроші в один проект, ваша доля, як інвестора, безпосередньо залежить від успішності цього проекту.

Таким чином ви не залишаєте собі ніякого простору для маневру і у випадку банкрутства компанії, в яку вклалися, втратите все, що у вас є.

Інвестиції без конкретної мети

Подібні «ледачі гри» на фінансових та інших ринках, як правило, закінчуються нічим.

Бездумні інвестиції або інвестиції в ненаЕкшн ні проекти в надії на швидку вигоду

Вклали гроші незрозуміло куди – будьте готові залишитися ні з чим. З тим же успіхом можна перевести суму з вашого рахунку на випадкову банківську карту – вам від цього ніякої вигоди, але незнайомець, якого прийдуть гроші, напевно порадіє.

Інвестуйте вдумливо і не забувайте про ризики. Удачі!