Як заробити гроші в інтернеті — 17 перевірених способів заробітку + приклади з цифрами

654

У даній статті Ви дізнаєтеся про популярні та найбільш затребувані способи заробітку в Інтернеті, серед яких є варіанти, які підходять безпосередньо для новачків. Сподіваюся ця стаття повною мірою допоможе відповісти вам на запитання «Як заробити в інтернеті без вкладень».

Якщо розглядати всі способи отримання прибутку в мережі, то їх можна поділити умовно на ті, для яких доведеться створювати власний сайт або ж, можна обійтися без нього.

Ми розповімо про 17-ти перевірених часом і реально працюючих способи, як заробити в інтернеті без вкладень (за допомогою сайту без нього). Переважна більшість прикладів — це заробіток в інтернеті без вкладень з нуля. Вони реально допоможуть Вам отримувати хороший дохід в інтернеті.

Безумовно, заробіток в інтернеті через свій сайт має масу переваг, але найбільш відчутне пов’язано зі стабільністю та отриманням пасивного виду прибутку.

Пасивна прибуток (або пасивний дохід) – це означає, що дохід зможе надходити і без виконання якої-небудь щоденної роботи.

От тільки перш ніж отримувати гідну прибуток, слід гарненько попрацювати протягом декількох місяців або років. Але в майбутній перспективі є можливість змінити офісну роботу на домашню, так як вам належить займатися Інтернет-проектом, але тільки в разі його успішного старту.

Найпопулярніші способи заробітку в інтернеті

Зміст

 • 1. Для когось піЕкшн де заробіток в інтернеті
 • 2. Способи заробітку в Інтернеті без свого сайту
  • Спосіб №1. Фріланс — заробіток (надання послуг у мережі Інтернет)
  • Спосіб №2. Віддалена робота в режимі «home-office»
  • Спосіб №3. Онлайн-навчання через Skype
  • Спосіб №4. Заробіток на продажі інфопродуктів
  • Спосіб №5. Свій МЛМ-бізнес в інтернеті
  • Спосіб №6. Заробіток на партнерських програмах (партнерках) без сайту
  • Спосіб №7. Заробіток на файлообмінниках
  • Спосіб №8. Заробіток в інтернеті з телефону
 • 3. Як заробити в інтернеті на своєму сайті — 9 способів заробітку
  • Як створити свій сайт — загальна інформація для новачків
  • Спосіб №1. Заробіток на контекстній рекламі
  • Спосіб №2. Заробіток на банерній рекламі
  • Спосіб №3. Заробіток на продажі посилань
  • Спосіб №4. Заробіток на написанні і розміщення платних рекламних статей, постів та оглядів
  • Спосіб №5. Лідогенерація (заробіток на продажу контактних даних потенційних клієнтів зацікавленим компаніям)
  • Спосіб №6. Заробіток на партнерських програмах з допомогою свого сайту
  • Спосіб №7. Заробіток на продажі товарів через односторінкові сайти (одностраничники)
  • Спосіб №8. Заробіток на рекламі по e-mail розсилці
  • Спосіб №9. Заробіток з допомогою інфобізнес
 • 4. Висновок

1. Для когось піЕкшн де заробіток в інтернеті

Велике число користувачів інтернету хоча б раз у своєму житті виявляли інтерес до питання — «як заробити гроші в інтернеті». Як правило, це відбувається з цілого ряду особистих причин, тобто у зв’язку із звільненням, низькою оплатою праці або наявністю маси вільного часу.

При розгляді явних переваг важливо відзначити, що абсолютно будь-яка точка світу може стати місцем для роботи, адже для цього потрібен лише інтернет.

Заробляти в мережі може будь-яка людина в будь-якому місці в будь-який час

Також для матусь у декретній відпустці у світовій павутині готові пропонувати різноманітні варіанти отримання перспективного доходу, серед яких кожна жінка Екшн сно знайде щось цікаве і підходяще.

Студенти, пенсіонери і домогосподарки також завжди хочуть мати стабільний заробіток в інтернеті або джерело доходу, і їм необхідно починати з максимально простих способів заробітку. Зазвичай з ними під силу впоратися практично кожному без наявності особливих знань і досвіду.

Давайте далі розглянемо більш докладно всі реальні способи, які допоможуть заробити гроші в інтернеті без вкладень.

2. Способи заробітку в Інтернеті без свого сайту

В даний час відомо кілька основних способів, що дозволяють отримувати гроші без наявності власного сайту, нижче найпопулярніші з них:

Спосіб №1. Фріланс — заробіток (надання послуг у мережі Інтернет)

Під фрілансом розуміють спосіб заробітку через надання найрізноманітніших послуг через світову павутину.

Людини, що виконує певну роботу в інтернеті за обумовлену плату, називають фрілансером.

Як правило, в роботу фрілансера включаються створення і просування сайту, написання тематичних оригінальних статей, web-програмування та ін Для того щоб почати заробляти фрілансом, треба вміти робити щось корисне і необхідне.

Якщо людина має затребуваний навик, то його без особливої праці можна обміняти і на гроші, причому зробити це можна з допомогою одного лише Інтернету. За це практично відразу вдасться здобути перше «інтернет-винагороду» у вигляді електронних грошей, перерахованих безпосередньо на популярні електронні гаманці або на особистий банківський рахунок за реквізитами.

З чого почати роботу фрілансера?

Краще всього для наЕкшн ного заробітку використовувати спеціальний сайт, призначений для віддалених співробітників. (Наприклад, freelance.ru або www.fl.ru). Саме тут розміщується величезна кількість замовлень, серед яких можна підібрати найоптимальніший у відповідності зі своєю спеціалізацією. Крім того, через спеціальну систему сайту ймовірність отримання оплати за свою працю практично 100-відсоткова.

Для тих, хто дуже добре розбирається у верстці сайтів, слід використовувати відомий сервіс під назвою Воркзилла (офіційний сайт work-zilla.com). Як правило, тут щодня з’являється чимало завдань, пов’язаних з розробкою, просуванням і обслуговуванням найрізноманітніших сайтів.

Як знайти перших клієнтів і отримувати замовлення?

У продовженні теми про заробіток через Інтернет, потрібно також сказати про спосіб, за допомогою якого можна шукати нових клієнтів для свого невеликого «інтернет-бізнесу».

Щоб знайти потенційних клієнтів, необхідно зайнятися створенням групи у будь-якій популярній соціальній мережі (наприклад, Вконтакте) або ж просто розміщувати оголошення про свої послуги на спеціальних майданчиках. Також можна прикласти приклади своїх робіт, якщо вони вже є.

У перший час з допомогою груп вдасться замінити повноцінний блог або сайт.

Спосіб №2. Віддалена робота в режимі «home-office»

У тому випадку, якщо ви втомилися від досить стомлюючої офісної роботи, то вам краще всього задуматися про створення «домашнього офісу» («home-office»). Для цього добре підходять такі спеціальності, як менеджер з продажу по телефону, індивідуальний оператор call-центру і багато інші професії, що мають пряме відношення до сфери інформаційних технологій.

Зараз відомо чимало випадків, коли працівники починають справу в офісах, а потім «перевозять свою роботу до себе додому. Адже в кінцевому підсумку, консультувати покупців можна у процесі телефонної розмови, причому за досить високу заробітну плату.

Для пошуку віддаленої роботи потрібно використовувати сайти про фрілансі, де є спеціалізований розділ. Також можна зробити запит до популярною пошуковою системою.

Спосіб №3. Онлайн-навчання через Skype

Отримання грошей за навчання в режимі онлайн є своєрідним продовженням попереднього способу.

Завдяки власним знанням можна заробити на безпосередньому навчанні людей затребуваним навичкам, якими ви володієте досконало. Якщо ви готові ділитися максимально корисною інформацією за певну плату, — цей спосіб ідеальний.

Однією з найбільш актуальних, затребуваних тем для відео-уроків називають навчання іноземним мовам. Як правило, цим займаються професійні викладачі, які володіють кількома мовами.

Якщо ціна одного уроку становить від 300 – 500 рублів у год, то при проведенні кількох уроків за день можна зібрати цілком пристойну суму. Тому такий вид діяльності часто стає не просто підробітком, а повноцінним, значущим джерелом доходу.

Спосіб №4. Заробіток на продажі інфопродуктів

Цей вид заробітку — дуже прибутковий. Діяльність у цій галузі називається інфобізнес.

Інфобізнес – це отримання прибутку від продажу інформації. Потрібно бути професіоналом у якій-небудь області, щоб почати заробляти гроші в інфобізнес.

Як правило, в інфобізнес гроші робляться на продажу інформаційних продуктів (або скорочено інфопродуктів) — можна продавати як свої, так і чужі, отримуючи партнерська винагорода за кожен проданий продукт.

Створення інфопродуктів – це відмінний спосіб заробітку в інтернеті, який здатний генерувати пасивний дохід.

Випустивши реально корисний інфопродукт, здатний гарантовано вирішувати людські проблеми і завдання, + налаштувавши автоматичну систему продажів з допомогою спеціальних онлайн-сервісів, можна створити довгостроковий дохід практично на «автоматі»(більш докладно про те, як заробляти в інфобізнес, читайте тут).

Рада експертів!

Вести Інфобізнес раціональніше з допомогою свого сайту!

Спосіб №5. Свій МЛМ-бізнес в інтернеті

Мережевий маркетинг (Multi Level Marketing або Багаторівневий Маркетинг) – це особливий вид торгівлі, що полягає у вибудовуванні великої мережі з споживачів продукції, що просувається.

Відразу почати заробляти в мережевому маркетингу буде досить складно, але можна це зробити, приклавши певні зусилля.

Основний сенс полягає в залученні нових клієнтів, і чим більше ви зможете залучити, тим більше заробите.

Радимо почитати докладніше: MLM бізнес — що це таке і як він працює

Спосіб №6. Заробіток на партнерських програмах (партнерках) без сайту

Заробіток на партнерських програмах — досить прибуткове заняття. Цей спосіб досить активно використовується не тільки новачками, але ще й досвідченими підприємцями світової павутини.

Для заробітку на партнерських програмах характерно отримання непоганого доходу, причому це не завжди вимагає наявності власного сайту.

Для того щоб пристойно заробляти на партнерських програмах, слід прочитати чимало інформації про цей вид заробітку, а також знайти вигідні варіанти заробітку на партнерських програмах.

Вся суть отримання грошей пов’язана з підбором компанії або людини, які намагаються продавати свої товари або послуги.

Приміром, зараз досить часто користувачам Інтернету пропонують рекламувати посилання на якомусь сайті, де можна буде замовити послугу або товар. Кожному зареєстрованому партнеру видається своя посилання, завдяки якій можна отримувати до 50% активних комісійних на програмах. При цьому, якщо покупець проходить по посиланню, яка належить вам, і замовляє послуги, то ви, безумовно, отримуєте додатковий прибуток.

Як же робити просування на партнерських програмах, якщо у вас немає свого сайту?

Існує чимало ефективних способів. Нижче розглянемо деякі з них:

Спосіб 1. При просуванні партнерських продуктів беріть участь в обговореннях на різних форумах і в соц. мережах.

Залишаючи свої партнерські посилання в коментарях на тематичних форумах та групах соціальних мереж, Ви почнете залучати цільовий трафік на сайт вашого партнера – власника партнерської програми. Це непогано підвищить вашу прибуток з заробітку на партнерських програмах.

Спосіб 2. Скористайтеся Інтернет-рекламою, використовуючи свою партнерську посилання з оплатою за клік, наприклад, «Google AdWords» або «Яндекс.Директ» для залучення трафіку (відвідувачів) на сайт продавця.

Якщо люди, спрямовані на сайт, куплять рекламований продукт або скористаються послугою, то Ви зможете отримати обіцяні комісійні.

Спосіб 3. Залишайте відгуки на сайтах (блогах) інших користувачів інтернету і робіть цікаві огляди на просувні товари з партнерськими посиланнями, які будуть направляти трафік на сайт партнерської програми.

Спосіб 4. Можна отримати непоганий прибуток, маючи свою якісну базу передплатників (від 500 — 1000 осіб і більше).

Ви просто робите рекламу партнерських посилань, переходячи по якій люди купують товари або замовляють послуги у ваших партнерів, а ви починаєте заробляти з кожного такого замовлення свій відсоток.

Таку базу можна швидко створити, маючи свій сайт, тому цей спосіб заробітку на партнерких програмах більше підходить для досвідчених веб-майстрів.

Спосіб №7. Заробіток на файлообмінниках

Щоб заробити на файлообмінниках вам потрібно, по-перше, в них зареєструватися. Після чого необхідно закачати туди цікаві і популярні файли для скачування. І за кількість скачувань файлообмінники будуть виплачувати вам гроші.

ТОП-3 файлообмінника, виплачують гроші в строк.

 • Depositfiles.com — це один з найстаріших і відомих сервісів як серед завантажують, так і серед заробляють. За 1000 скачувань можна отримувати від 2$ до 10$.
 • Letitbit.net — дуже гідний файлообмінник. Є кілька тарифів для заробітку. У середньому сервіс виплачує 5-15$ за 1000 скачувань (в залежності від якості відвідувачів).
 • Turbobit.net — один з найпривабливіших в даний час файлообмінників. У Вас є можливість заробляти 20$ за 1000 скачувань або ж 70% з кожної покупки преміум аккаунта.
 • Спосіб №8. Заробіток в інтернеті з телефону

  Ми вже розглянули деякі способи отримання доходу в мережі без створення свого сайту. Комусь більше піЕкшн де заробіток на рекламі в інтернеті, інші віддадуть перевагу написання авторських статей, треті зацікавляться грою на біржі.

  Проте мало кому відомо про те, що можна заробити в інтернеті з телефону або планшета.

  Способи заробітку в інтернеті з мобільного телефону

  Нижче наведемо найбільш вигідні способи отримання доходу з допомогою мобільного пристрою:

  Спосіб №1. Серфінг сайтів

  Інтернет-серфінг — це відвідування користувачами веб-сайтів.

  Такий спосіб заробітку самий оптимальний для людей, у яких дешевий інтернет. Нічого робити особливо не доводиться, скачувати в день доведеться приблизно 3-7 Мбайт.

  Все, що потрібно — дивитися рекламу за невелику плату.

  Спочатку слід створити обліковий запис на сайті рекламодавця. Вони і будуть давати посилання на рекламу, яку потрібно переглянути. Робота віднімає мінімум часу. Графік роботи вільний, серфити можна в будь-який час.

  Спосіб №2. Заробіток на Клік-клубі

  Даний варіант роботи практично такий же, як перший. Відмінності невеликі.

  Якщо в попередньому способі відразу платять гроші, то тут заробляються кредити, які слід обміняти на біржі кредитів на звичайні гроші.

  Тут є і мінус. Перед переглядом реклами в розділ «Ваші майданчика» потрібно додати адресу будь-якої сторінки, наприклад, Однокласники, Вконтакте, Google+ і т. д.

  Не зробивши цей крок, швидше за все подивитися рекламу буде неможливо.

  Спосіб №3. Заробіток на мобільних додатках Android і iOS

  Цей спосіб піЕкшн де власникам телефонів, смартфонів або планшетів з ОС android або iOS (iPad, iPhone і ін. гаджетів).

  Спочатку слід зареєструватися на відповідному сервісі (наприклад, AppCent або TopMission) і ввести номер вашого мобільного телефону.

  Далі на телефон будуть надходити СМС різноманітними завданнями. Після їх виконання на рахунок будуть приходити гроші, які обговорювалися під час реєстрації.

  Завдання бувають різними, наприклад, зробити відгук про продукт або закачати додаток.

  Гроші можна вивести через Вебмані або на мобільний телефон.

  Відтепер вам доступний ще один спосіб, як можна заробити в інтернеті, залишається тільки приступити до роботи.

  Спосіб №4. Реклама в повідомленнях

  Також нескладний спосіб заробити на телефоні. Потрібно погодитися отримувати рекламу в СМС. Періодично буде приходити СМС відео, яке потрібно відкрити і подивитися, чи просто реклама в письмовому вигляді. За перегляд або прочитане повідомлення гроші будуть надходити на рахунок.

  Спосіб №5. Грай і заробляй

  Телефон або планшет може дозволити заробити гроші за допомогою комп’ютерних ігор. Для цього потрібно зайти на мобільну версію mail.ru. Там потрібно знайти розділ з іграми.

  Слід знайти саму відому гру, де найбільша кількість учасників. Після того як гра встановлена, створюється персонаж. Персонаж може бути будь-яким, кожен створює на свій смак. Наступним етапом буде проходження ігрового процесу.

  Заробіток залежить від вашої швидкості. Необхідно прокачати персонажа до потрібного рівня, навчити його яким-небудь навичок, а далі продати в розділі «Оголошення». Чим краще споряджений і навчений персонаж, тим вища його ціна.

  З цього випливає, що отримуючи задоволення від гри, на рахунок будуть надходити гроші.

  Таким чином можна сказати, що вкладаючи свою фантазію, можна отримувати хороші гроші і задоволення з допомогою мобільного пристрою!

  Підводячи підсумки, можна констатувати наступне:

  Заробити гроші в Інтернеті без свого сайту цілком можливо, тільки для цього потрібно застосовувати ряд певних інструментів. Також не потрібно вкладати особисті фінанси, якщо є величезне бажання отримувати дохід у мережі, велика працьовитість і чималу наполегливість.

  От тільки важливо пам’ятати, що такий вид отримання прибутку часом на порядок нижче, ніж робота з особистим сайтом.

  Безумовно, зараз відомо чимало різних способів заробітку без сайту, які Екшн сно приносять хороший дохід. (Наприклад, бінарні опціони — що це таке і як на них заробити читайте в цій статті).

  Тим, хто бажає якомога швидше отримувати прибуток, важливо вивчити всі пропозиції, які допомагають досягненню поставленої мети з мінімальним вкладенням або ж повністю без витрат.

  Радимо почитати: Робота і заробіток в інтернеті без вкладень

  3. Як заробити в інтернеті на своєму сайті — 9 способів заробітку

  Якщо у вас вже є свій сайт або блог), то вам буде простіше заробляти в інтернеті, але якщо його ще немає, то потрібно створити його і чим раніше Ви це зробите, тим буде краще.

  Як створити свій сайт — загальна інформація для новачків

  В даний час зробити сайту з нуля і почати отримувати від нього дохід стало досить просто. Для цього в інтернеті можна знайти відео-курси та інші навчальні матеріали, які допоможуть Вам у створенні та просуванні сайтів.

  Запам’ятайте! Більшість відео-курсів і уроків, які ви знайдете для навчання сайтобудування, дають лише загальну інформацію, і всі дрібниці з інсталяції та налаштування плагінів і скриптів Вам необхідно буде вивчати самостійно.

  Але і тут є вихід – можна найняти web-майстра для конкретної роботи або замовити її у фрілансерів, які за певну плату виконають ваше завдання швидко і якісно.

  Також не варто хвилюватися, якщо у Вас немає початкового капіталу для оплати роботи третім особам. Ви і самі може справитись зі всіма тонкощами, але майте на увазі, що краще відразу почати створювати сайт на одному з популярних движків (платформах CMS), таких як WordPress, Joomla, Drupal тощо

  Пару слів про просуванні та розкрутці сайту

  Після створення сайту, його відразу потрібно розкручувати, тобто працювати над підвищенням відвідуваності свого проекту і збільшити загальну кількість передплатників на сайт.

  Розкрутити і оптимізувати сайту куди складніше, ніж створити його.

  Приміром, замовити створення сайту коштує близько 5 000-10 000 рублів, і вам його зроблять протягом декількох днів. А ось процес розкрутки та виведення ключових позицій сайту в ТОП пошукових системах «Яндекс» і «Google» обійдеться не менше 50 000 рублів.

  Тому краще самим вивчати інформацію з розкручування і підвищенню кількості відвідувачів на ваш сайт, якщо не хочете вкладати свої гроші.

  Як збільшити відвідуваність сайту — прості рекомендації

  Для того щоб підвищити відвідуваність свого сайту або блогу), необхідно постійно наповнювати його цікавим контентом (це тематичні оригінальні статті з SEO-оптимізацією, відео файли, ілюстрації та інша корисна інформація).

  Ви можете писати статті самі або купувати їх на біржах копірайтингу.

  Скільки можна заробити на своєму сайті?

  Багато хто цікавиться, скільки можна заробляти на своїх інтернет – ресурсах: сайтах, блогах, форумах. Це все залежить від якості самих проектів і, найголовніше, від вебмастера – власника інтернет — активу.

  Тепер необхідно більш докладно розглянути способи отримання грошей за рахунок свого власного Інтернет-проекту. Отже поїхали!

  Спосіб №1. Заробіток на контекстній рекламі

  Найбільш популярним способом отримання прибутку вважають контекстну рекламу. В даний час існує багато компаній, що продають товари і послуги за допомогою загальної світової павутини. Тому вони потребують рекламування свого товару. Головні постачальники такої реклами – пошукова система «Яндекс» і Google.

  Контекстна реклама — як це працює?

  Підприємці можуть звертатися безпосередньо до самих пошуковим системам для того, щоб вони приводили нових клієнтів. Для цього потрібно зробити невеликі вкладення. Демонстрація реклами відбувається на сайтах, присвячених відповідної тематики.

  Припустимо, рекламодавці займаються продажем навчального бізнес-курсу, тому таку рекламу можна побачити на сайтах про заробіток і бізнесі.

  Як встановити контекстну рекламу на сайті

  Для установки контекстної реклами на свій сайт краще всього звернутися в найбільші рекламні мережі, — це «Рекламна Мережа Яндекса» (РМЯ) і «Google AdSense» (рекламна мережа Google).

  Як правило, з рекламною мережею від Google не виникає жодних проблем, адже вони готові взяти всіх.

  Що ж стосується Яндекса, то тут трохи складніше. Щоб точно потрапити в цю систему, потрібно забезпечити свого сайту відвідування понад 500 чоловік в добу. Також сайти повинні відповідати дизайну, зручної навігації та змістом.

  Середній дохід з контекстної реклами

  Щоб розрахувати можливий прибуток від контекстної реклами, можна взяти сайт, який відвідує не менше 1000 користувачів на добу, то середня прибуток коливається від 2000 до 15 — 20 тисяч рублів щомісяця.

  Зміна загальної суми прибутку залежить від основної теми сайту, числа відвіданих сторінок, кількості рекламних блоків і ціни за один клік. Звідси випливає, що більш дорогі тематики та кліки забезпечують хороший заробіток.

  Спосіб №2. Заробіток на банерній рекламі

  Найбільш прибутковий спосіб заробітку пов’язаний з банерної рекламою на своїх сайтах. Насправді, тут все досить просто, так як велика кількість відвідувачів вказує на те, що хтось з них відноситься до потенційному клієнтові певних компаній.

  Скільки заробляють на банерах?

  Наприклад, якщо на сайті буває по 500 – 1000 осіб щодня, то за місяць набирається цілих 15 – 30 тисяч чоловік. І вже можна зайнятися безпосереднім продажем рекламних місць під банери.

  Власник сайту має можливість отримувати стабільну, наЕкшн ну прибуток не тільки за розміщення реклами, але так само і за прості покази. Як правило, ціна за 1000 показів досягає 40-50 рублів і більше.

  Як шукати клієнтів на банерну рекламу

  Щоб знайти клієнтів для покупки банерів слід скористатися кількома варіантами, поданими нижче:

  Варіант №1. Даний спосіб прекрасно підходить для лінивих людей, так як пошук зЕкшн снюється в автоматичному режимі з допомогою спеціальної біржі, під назвою «Rotaban».

  На цьому ресурсі можна описати свій сайт і вказати вартість персональних послуг. Коли рекламодавці Екшн сно зацікавлені в реченні, вони відправляють заявку на оренду місця, а власник сайту повинен підтвердити її.

  Варіант №2. Ще один спосіб пов’язаний з «прямими продажами», тобто вам потрібно зв’язуватися з рекламодавцями, товари та послуги яких підходять під тематику сайту.

  Для зв’язку допустимо застосовувати розсилку комерційної пропозиції.

  Тут важливо нічого не боятися, адже саме з допомогою прямих продажів вдається отримувати багато грошей.

  Продаж рекламних місць може бути зЕкшн снена на короткий або тривалий час. В результаті, власник сайту отримує великий прибуток, але при цьому, за «оптові» терміни оренди надається знижка.

  Спосіб №3. Заробіток на продажі посилань

  Цей варіант відмінно підходить для тих сайтів, де є високі «пузомірки» — пошукові параметри сайтів. Сюди відноситься:

  • Тематичний Індекс Цитування (ТІЦ) у пошукової системи «Яндекса»;
  • PageRank або скорочено PR — алгоритм розрахунку авторитетності сторінки, використовуваний пошуковою системою Google.

  В основному від рівня цих показників і залежить отримується прибуток.

  Посилання з сайтів воліють купувати веб-майстра, тобто компанії, що займаються розкручуванням чужого проекту.

  В чому суть заробітку на посиланнях?

  Вся суть роботи полягає в тому, що купується посилання на іншому тематичному сайті, який є більш авторитетним. Це пояснюється тим, що пошукові машини вважають більш якісними та цікавими ті сайти, на які практично щодня посилаються інші користувачі. З цієї причини, сайт починає активно просуватися до першої позиції.

  У тому випадку, якщо ви збираєтеся просувати свій Інтернет-проект, то вам можна також купувати посилання. Це необхідно для чіткого розуміння роботи всього процесу. Посилання можуть продаватися не тільки на певний період часу (тимчасові посилання), але ще і на «стабільною» основі (постійні посилання).

  Самий кращий і зручніший сервіс з купівлі та продажу посилань — GoGetLinks.net, де середня вартість починається від 100 рублів і доходить до декількох тисяч.

  Ось тільки продаж посилань також має певні нюанси. Не варто зЕкшн снювати продажу з тих сайтів, яким ще не виповнилося 6 місяців.

  Важливо пам’ятати про те, що при продажу посилань погіршується просування сайту по відповідним запитам. Тому фахівці не рекомендують занадто захоплюватися таким заробітком, так як в противному випадку збитки набагато перевищать одержуваний прибуток.

  Спосіб №4. Заробіток на написанні і розміщення платних рекламних статей, постів та оглядів

  Ряд рекламодавців збираються розміщувати рекламні статті або огляди через сайти, що мають схожу тематику і високу кількість відвідувань.

  Якщо у вас є популярний і розкручений сайт, то можна запропонувати іншим користувачам розміщувати на ньому пости з рекламою (з посиланням на сайт рекламодавця), але за певну плату.

  Кращою біржею для заробітку на розміщенні статей з контекстними посиланнями можна назвати MiraLinks.ru. Ціна за розміщення коливається від 300-500 рублів до декількох десятків тисяч рублів (але такі суми відносяться тільки до авторитетних сайтів).

  Якщо на сайті не було ні одного подібного розміщення, але це планується робити надалі, то слід заздалегідь в розділі, пов’язаному з рекламою на сайті, додати приклади статей. Це дозволить рекламодавцям визначити те, за що саме він буде віддавати гроші.

  Також крім цієї послуги потрібно запропонувати написання і оформлення рекламних статей. В даний час такі пропозиції користуються особливою популярністю.

  Спосіб №5. Лідогенерація (заробіток на продажу контактних даних потенційних клієнтів зацікавленим компаніям)

  Під лидогенерацией розуміються процеси, пов’язані з одержанням заявок від потенційних покупців.

  Це означає, що зацікавлена людина завжди зв’яжеться з вами для виконання наступної дії. Його ще можна назвати лидом. Такий варіант заробітку є дуже вигідним для проектів, що мають високу відвідуваність.

  Наприклад, якщо створено сайт по темі бізнесу або підприємницької діяльності, то напевно його відвідуваність зможе зрости до 1000 користувачів на добу. З цієї причини власник сайту приймає рішення про заробіток на надання послуг.

  Як заробити на лидах?

  Спочатку потрібно підшукати тих, хто може надавати якісь послуги, і домовитися з ними про спільну роботу. Це означає, що власник сайту передає дані клієнтів, і за всі контакти він буде отримувати певний прибуток.

  У тому разі, коли безпосередньо на сайті присутні підприємці-початківці або діючі бізнесмени, то вони в будь-якому разі потребують бізнес-послуги. Це може бути юридична або податкова консультація, а також складання основної податкової декларації і так далі.

  Щоб запропонувати певну послугу, потрібно опублікувати її у вигляді рекламного банера, який веде безпосередньо до інформації про неї.

  Наприклад, протягом одного місяця було залишено 10 заявок на створення бізнес-планів, причому середня ціна за таку роботу дорівнює 10 тисяч рублів. В результаті, виконавцю дістанеться близько 30 — 40 тисяч (за умови, що тільки 30-40 % заявок від клієнтів будуть оплачені).

  Якщо ж Ви встановлюєте ціну на кожну заявку, то навіть при продажу за 300 рублів (за заявку) можна гарантовано отримати не менше 3000 рублів.

  Таким чином, власники сайтів генерують заявки клієнтів і продають їх зацікавленим компаніям.

  Також може бути укладений індивідуальний договір про відсотках до виручки, хоча в такому випадку це буде називатися посередництвом.

  Спосіб №6. Заробіток на партнерських програмах з допомогою свого сайту

  В даний час для всіх товарів і послуг, запропонованих в Інтернеті, існує певна партнерська програма.

  Для початку потрібно підібрати програму, яка буде цікава саме вам, потім пройти реєстрацію і рекламувати її на власному сайті.

  Важливо, щоб кількість щоденних відвідувачів сайту відповідало вимогам партнерської програми (зазвичай не менше 500-1000 чоловік на добу).

  Коли люди будуть робити замовлення на сайті по вашому посиланню, то після отримання ними продукту або послуги, вам перерахують певну суму комісійних.

  На спеціалізованих сервісах (наприклад, агрегатор партнерських програм Cityads) є багато програм, що дозволяють заробляти. Крім того, ще представлені різні банери і посилання, які роблять процес розміщення на сайті ще більш зручним.

  Також можна завести особистий кабінет, де буде знаходитися статистика, пов’язана з переходами і продажами обраної партнерки.

  Спосіб №7. Заробіток на продажі товарів через односторінкові сайти (одностраничники)

  Фізичні товари досить легко продавати з допомогою одностраничек, правда це вимагає невеликих витрат, пов’язаних з рекламою і закупівлею пропонованої продукції.

  Щодня через інтернет продається велика кількість різних товарів, про первісної вартості яких практично ніхто не замислюється. Як правило, націнка може коливатися від 40-50% до 1000-2000%.

  Наприклад, якщо якийсь товар купити за 1 долар, то продавати його будуть вже за 10$ і більше. Найчастіше це відбувається з бюджетними китайськими товарами, тобто наручним годинником, дитячими іграшками та оригінальними подарунками.

  Як продавати товари через односторінковий сайт

  Щоб почати прибутковий бізнес, необхідно створити хороші продають односторінкові сайти, потім проводиться закупівля оптової партії товару.

  Також слід провести настройку тизерної реклами (наприклад, через сайт МаркетГид), контекстної реклами (на «Яндексі» – Яндекс.Директ та/або у Google — Google Adsense) + можна скористатися рекламою в соціальних мережах, дошках оголошень і так далі, звідки будуть надходити замовлення.

  Але спочатку все-таки треба розібрати основні пункти, завдяки яким цей спосіб стане робочим.

  По-перше. Необхідно проаналізувати нішу і визначити найменування товарів, що продаються. Дізнатися про найбільш популярної продукції можна через тизерну мережу або ж, ввести в пошуковій системі фразу і отримати результат.

  Цей оригінальний спосіб заробітку відрізняється тим, що для нього необхідно наявність знань щодо створення продають сайтів або хоча б одностраничек. Якщо ж ви не володієте таким умінням, то краще всього звернутися до професіоналів, яких легко знайти через біржу віддалених працівників.

  По-друге.

  Як тільки ваш сайт був створений, то потрібно відразу задуматися про залучення нових покупців. Для цього рекомендується вибирати тизерну або контекстну рекламу.

  Важливо!!!

  Щоб не прогоріти і не втратити вкладені гроші, потрібно спочатку зібрати трохи реальних замовлень, після чого можна закуповувати і сам товар.

  Рекомендуємо почитати: Куди вкласти гроші, щоб їх не втратити

  Що рекомендується зробити перед тим, як купити товари для продажу:

 • В даному випадку зацікавлені люди при перегляді пропозиції залишають контактні дані.
 • Потім вам потрібно зателефонувати клієнту і поспілкуватися, щоб зрозуміти, що це цілком реальна людина.
 • Як тільки у вас з’являться перші покупці, то вам просто необхідно пошукати оптових постачальників і робити в них основні замовлення.
 • По-третє. Останній крок пов’язаний з отриманням прибутку за продажу, тобто вам лишається просто відправитися в поштове відділення і переслати товар, який повинен бути позначений післяплатою.

  Якщо клієнт забирає товар, то через пару днів ви можете забрати гроші також через відділення пошти.

  Спосіб №8. Заробіток на рекламі по e-mail розсилці

  Коли на сайті є багато відвідувачів, то кожному власникові просто необхідно зібрати якомога більше активних, зацікавлених передплатників.

  Як правило, всі ці люди виступають у ролі лояльної аудиторії, готової придбати продукцію інформаційного характеру. Тому на сайті просто необхідно розмістити форму для підписки.

  Зараз є спеціальні сервіси, які здатні допомогти створити таку форму. Як тільки абонентська база збільшиться до 1000 осіб, то від цього можна отримувати певний прибуток.

  Найголовніше для реклами вибирати тільки такі послуги або товари, які повністю відповідають тематиці сайту.

  Спосіб №9. Заробіток з допомогою інфобізнес

  Для власників сайтів вельми прибутковим вважається бізнес, пов’язаний з продажем різних навчальних курсів. Це також можуть бути книги, аудіо-файли, відео-запису, вебінари, тренінги, семінари і майстер-класи, консультації, коучинги і так далі.

  При наявності хороших знань цієї теми можна вкласти їх у розробку електронного інформаційного продукту. Хоча навіть за відсутності відповідних навичок можна заплатити за послуги експерта в цій галузі, який створить якісний продукт.

  В такому випадку, експерт бере одноразовий гонорар або ж, певний відсоток з продажів курсу.

  Також рекомендується створення лэндинга (читайте детальніше — що таке лендінгем пейдж і як його створити) або написання статті, присвяченій вашого курсу. Її потрібно розмістити на сайті, потім додати банер з инфопродуктом, який буде знаходитися на видному місці. У підсумку, сайт стане майданчиком для безкоштовної реклами курсу.

  Як заробити на вебінарах — поради новачкам

  Можна займатися організацією і проведення платних вебінарів, тобто уроків в режимі онлайн.

  Вся інформація транслюється не одній людині, а кількох і більше. Часом їх число доходить до десятків або сотень людей, які звертаються до вас для отримання певних знань.

  При наявності власного сайту він буде допомагати формувати статус експерта у справі. Також завдяки сайту можна буде шукати клієнтів, які потребують подібних уроках.

  Що ж стосується технології заробітку, то вона практично нічим не відрізняється від всіх перерахованих випадків:

 • Спочатку потрібно описати вебінар,
 • потім скласти банер для реклами та
 • чекати заявок від користувачів.
 • Якщо ви тільки починаєте особистий бізнес подібного плану, то вебінари краще всього проводити безкоштовно, але на ньому можна реалізовувати платну консультацію і навчальний курс. У такому разі клієнтів стане набагато більше, тому що за відвідування онлайн-уроків не потрібно нічого платити.

  У заробітку за допомогою сайту є чимало плюсів, але найголовніший пов’язаний з тим, що більша частина доходів буде отримано в «автоматичному» режимі. Це означає, що сайти — це маркетингові системи, що приносять непоганий прибуток.

  В процесі заробітку зі своїм сайтом він використовується в ролі цілодобового помічника. Наприклад, сайт може бути продавцем, кур’єром та PR-менеджером.

  Безумовно, такі переваги вдасться отримати лише через деякий час, так як спочатку доведеться вкласти трохи грошей і витратити особистий вільний час. Але в тому випадку, якщо ви неодмінно зробите все правильно, то в результаті вийде готова система з виробництва прибутку.

  Якщо зЕкшн снити правильне комбінування та оптимізацію всіх вищеперелічених способів заробітку за допомогою свого сайту, то через деякий час можна отримати значну монетизацію Інтернет-проекту. От тільки необхідно приділити особливу увагу тематиці сайту, його якості, відвідуваності та ефективності отримання прибутку. Це означає, що вам потрібно підготувати якомога більше інструментів, що дозволяють заробляти гроші в інтернеті.

  Не менш важливим вважається дизайнерське оформлення сайту, так як воно повинно відрізнятися приємним зовнішнім виглядом.

  4. Висновок

  Підсумовуючи все вищесказане, можна зробити наступний висновок:

  В інтернеті можна заробити і навіть дуже багато, але доведеться вкладати трудові та часові ресурси, а при необхідності ще й чималі гроші.

  У цій статті було розказано про найбільш поширені та перевірені способи заробітку за допомогою свого сайту або ж без нього. Звичайно, просто так не вийде заробляти грошей в Інтернеті, тому що треба систематично прикладати певні зусилля.

  І пам’ятайте, щоб отримувати хороший дохід від одного з перерахованих вище способів має пройти достатню кількість часу + розуміння процесу заробітку.

  Поки більшість користувачів інтернету не зрозуміє, що в мережі немає швидкого заробітку, будуть існувати фінансові піраміди та інші сумнівні пропозиції швидкого заробітку.

  Дивіться відео про заробіток в інтернеті — поради експерта