Чи вигідно вкладати гроші в нерухомість в 2018 році

575

Після кризи 2008 року здавалося, що повторення неприємностей в економіці в найближчі роки чекати не доводиться. Проте все виявилося по-іншому – в 2016 році Росія опинилась в стані затяжної кризи, хай і не такого сильного, як світової. Знецінення національної валюти змусило шукати людей відповідь на запитання – де краще зберігати гроші? Банк вже не здається наЕкшн ним, тому все більше людей вирішують вкладати гроші в нерухомість – в яку ж категорію об’єктів можна вигідно інвестувати в 2016 році?

Зміст

 • Чи варто вкладати в нерухомість в 2016-2017 якщо криза буде затяжною
 • 3 ключові переваги нерухомості в період спаду економіки
 • Способи заробітку на нерухомості
 • Чи варто вкладати в нерухомість невеликі суми грошей — Інвестуємо 100 000 рублів в орендний бізнес
 • Вкладення інвестицій у комерційну нерухомість

Чи варто вкладати в нерухомість в 2016-2017 якщо криза буде затяжною

Ще зовсім недавно здавалося, що саме банк є самим зручним місцем для вкладення. Гроші в банк поспішали вносити по будь-якому випадку, однак в 2016 році національна валюта сильно просіла і банк вже перестав вважатися вигідним і наЕкшн ним місцем для зберігання коштів.

Все більше людей задумалися про інвестування – вкладати гроші стали в золото, цінні папери та інші активи. Втім, на перше місце по популярності серед всіх активів швидко вийшла нерухомість і це не дивно.

3 ключові переваги нерухомості в період спаду економіки

 • По-перше, нерухомість навіть в умовах кризи 2016 — 2017 роки продовжує залишатися самим наЕкшн ним і безпечним активом на ринку. Навіть у розпал кризи нерухомість не знецінюється, а лише незначно падає в ціні, причому всі ці тенденції – тимчасові, і в довгостроковій перспективі нерухомість все одно дорожчає.
 • По-друге, нерухомість пропонує вигідне інвестування, тому що постійно дорожчає і здатна приносити суттєвий прибуток. Інвестування у вигідний об’єкт в 2016 році здатне забезпечувати вас постійним доходом, наприклад, якщо ви вирішили зробити внесок у житло для здачі в оренду.
 • По-третє, нерухомість є вирішенням житлового питання, який у багатьох так чи інакше дозрів. Можливо, вам виявиться актуально зробити внесок у житлову нерухомість, просто в рамках вирішення житлового питання, заодно зЕкшн снивши інвестування в наЕкшн ний актив.
 • Як робити нерухомості на 35-70% річних
  Отримайте більше 15 готових стратегій для початківців інвесторів у нерухомість
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

  Способи заробітку на нерухомості

  У 2016 році зробити внесок можна в ряд об’єктів на ринку житла. Мало того, вигідно вкласти гроші можна і в комерційну нерухомість. Однак почнемо все ж з житла – це сама наЕкшн на, проста і зрозуміла категорія нерухомості, зробити внесок у яку під силу майже кожному. Перш за все, вигідно вкладати гроші в новобудови на стадії будівництва. Ви готуєте певну суму, знаходите споруджуваний житловий проект і вкладаєте гроші в квартиру на стадії котловану в рамках пайової договору. У цьому випадку житло продається на ранній стадії зі значною знижкою, тому ви можете заощадити гроші, зазвичай від 20 до 30% від вартості квартири. Після введення будинку вам залишається лише продати житло за повною ринковою вартістю.

  Другий спосіб вигідно вкласти кошти – це інвестування в житло для подальшої здачі в оренду. Ви купуєте квартиру, облаштовуєте її для комфортного проживання і виставляєте на ринок орендного житла. У 2016 році така схема здатна приносити хороший прибуток, особливо якщо врахувати, що за 2016 році ринок орендного житла, на переконання експертів, повинен повністю відновитися. Єдиний мінус цієї схеми – необхідність сплати податків, адже прибуток від здачі житла в оренду все ще в 2016 році вважається видом заробітку, який вимагає оплати податкових зборів.

  Чи варто вкладати в нерухомість невеликі суми грошей — Інвестуємо 100 000 рублів в орендний бізнес

  На відео проста стратегія інвестування в орендну нерухомість, яка дозволила Юрію вийти на стабільний дохід від 180 000 рублів на місяць


  Скачайте покроковий план в PDF + відеоінструкцію
  Бізнес на оренді нерухомості з доходом від 180 000 рублів щомісяця
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

  Вкладення інвестицій у комерційну нерухомість

  Якщо ви думаєте, що активний заробіток можливий тільки при вкладенні коштів у житло, то глибоко помиляєтеся, адже комерційна нерухомість здатна приносити ще більше грошей. Все що вам потрібно – це покласти в банк на рахунок достатню суму грошей, вибрати на ринку об’єкт для інвестування та вигідно вкласти в нього гроші. Це може бути така категорія комерційної нерухомості, як офісний проект, торговий комплекс або будь-яка інша майданчик, яка буде здаватися в оренду або продаватися під комерційну діяльність. Звичайно, вкладення в комерційну нерухомість не тільки вимагає вас відвідати банк і покласти на рахунок достатню суму грошей, але й розбиратися в тенденціях на ринку – в який об’єкт і на якій стадії краще інвестувати.

  Якщо мова йде про великому проекті комерційної нерухомості, то чим раніше вкладати в нього, тим краще. Якщо ж ви хочете вкладати гроші в невеликий, маловідомий проект, який ще не встиг завоювати на ринку досить високу репутацію, то поспішати йти у банк і переводити велику суму однозначно не варто, так як в такому випадку як раз краще зЕкшн снити інвестування на більш пізній стадії реалізації, коли буде зрозуміло, що проект наЕкшн ний і безпечний.

  В цілому, інвестування може бути максимально вигідним лише в одному випадку – вкладення грошей в затребуваний проект. Чим вище попит на комерційну майданчик, тим більший прибуток вона принесе. Тому якщо ви впевнені на 100% в інвестуванні, то поспішіть в банк і вкладіть потрібну суму в потенційно успішний проект.

  Варто відзначити, що вкладати гроші в нерухомість на сьогоднішній день Екшн сно є одним з самих наЕкшн них, безпечних і в той же час вигідних варіантів вкладення коштів. Все що потрібно для інвестування – відвідати банк і переконатися, що у вас є потрібна сума грошей, вибрати об’єкт на ринку і вкласти в нього кошти. Яку категорію вибрати – це може бути як житловий проект, так і проект комерційної нерухомості, головне щоб на об’єкт зберігався високий попит, тоді вартість квадратних метрів буде неухильно зростати і ваш внесок принесе великий прибуток.

  (6голос(ів), середній: 3,33 з 5)
  Завантаження…

  Відвідайте безкоштовний базовий курс з інвестування в нерухомість і дізнайтеся, як робити 35-70% річних на особистий капітал в нерухомості (15+ стратегій)
 • Скачайте бізнес-план Юрія Медушенко по створенню бізнесу на дохідних будинках
 • Відвідайте безкоштовний курс по заробітку на орендної нерухомості і дізнайтеся як отримувати 180 000 рублів на місяць на оренду квартир і офісів практично без вкладень