Як заробити гроші в соціальних мережах. Способи заробітку в соц мережах на рекламі

1086

До недавнього часу питання заробітку в соц мережах на рекламі залишалося риторичним для більшості веб-майстрів і тим більше для користувачів.

Зараз з’явилася відмінна рекламна служба, яка допомагає отримати гроші даними способом. Все, що потрібно від Вас – це пройти нескладну процедуру реєстрації. Далі активуєте тільки що створений профіль. Практично відразу, протягом 5 хвилин, отримуєте доступ до нескладним безкоштовним замовленнями.

За що платять:

  • розміщення реклами в статусі;
  • розміщення реклами на аватарі;
  • запрошення друзів;
  • вступ до співтовариства;
  • додавання на сторінки аудіо – та відеофайлів;
  • розміщення відгуків, посилань і постів.

Де заробити гроші в інтернеті — знають небагато. Рекламна служба SOCIALTOOLS дає відмінний шанс отримати гроші не тільки користувачам вКонтакте, але і власникам акаунтів на Однокласниках, ЖЖ, LiveInternet.ru, Mail.ru, FaceBook.com, diary.ru, Твіттер і SEO-блоги. При виконанні нескладної роботи Ви зможете заробити від 1 до 30 рублів єдиним платежем або один раз на добу.

З урахуванням того, що оновлення замовлень відбувається кожні десять хвилин, і за витратами часу на один з них використовується не більше п’яти хвилин, легко заробити від 100 до 300 рублів в день. Якщо ж зареєструвати декілька сторінок, то можете сміливо помножити цю суму на їх кількість.

Чим популярніший Ваша сторінка — тим вище Ваш заробіток в соц. стеях. Одному користувачеві вКонтакте, збирає порядку 10 тисяч відвідувань за день, нескладно заробити в соц мережі півтори тисячі доларів на місяць. Єдина умова — гостями повинні бути живі люди, а не боти. Втім, де і як заробити необхідні для життя купюри — вирішувати тільки Вам. Удачі!

Дивіться також відео: Сайт для заробітку грошей (200-500 рублів в день) SocialTools