Як заробити на купівлі-продажу нерухомості

519

Погляд на придбання нерухомості у більшості людей асоціюється з дуже великими витратами на покупку, оформленням документів, вкладень у ремонт і безліч інших нюансів.

Але якщо піЕкшн ти до ринку нерухомості з іншого боку, багатьом знайома ситуація, коли будинок, квартира, гараж або земельна ділянка продається за заниженою ціною, зазвичай це відбувається, коли продавцю необхідно як можна швидше отримати гроші. Чому і як це робиться рекомендуємо прочитати в статті — Як швидко продати квартиру

Зміст

  • План Екшн для придбання нерухомості за заниженою ціною
  • Цінність та ліквідність об’єкта нерухомості залежить від:

План Екшн для придбання нерухомості за заниженою ціною

1. З’ясувати потреби продавця і причини продажу. Можна прямо запитати, навіщо йому терміново потрібні гроші.

2. Частина суми можна запропонувати сплатити своїм майном (наприклад, автомобіль) або наданням послуг (юридичних, фінансових).

3. У разі якщо у продавця є непогашена заборгованість, можна викупити у кредитора його борг. (Читайте також — Як дізнатися заборгованість у судових приставів)

4. Буває що нерухомість просто не потрібна хазяїну і приносить тільки витрати на її утримання, тоді продавця можна вмовити на виплату суми частинами, нотаріально оформивши договір купівлі в розстрочку.

Якщо після придбання здати нерухомість в оренду, суми платежів перекриють повністю або частково виплати продавцю.

5. На крайній випадок, коли ціна за нерухомість Екшн сно вигідна, необхідну суму грошей можна залучити, знайти спонсора або кредитора, надавши в заставу сам об’єкт покупки.

На перший погляд вищеперелічені методи здаються нереальними, але за великим рахунком, ризик мінімальний, якщо придбаний будинок або земельну ділянку має велику цінність, його завжди можна швидко і вигідно продати і заробити гроші на купівлю-продаж нерухомості. (Читайте також — як взяти гроші під заставу нерухомості в Ощадбанку)

Цінність та ліквідність об’єкта нерухомості залежить від:

  • Транспортна розв’язка (під’їзди, район), наявність теплотраси, електрики і газопостачання, каналізації та водопостачання, наявність телефонних ліній.
  • Стан об’єкта, його статус, особливості архітектури і дизайну.
  • Місце розташування. Віддаленість від центру населеного пункту, екологія, природні особливості ділянки (наявність поблизу лісу, водойм). Особливості рельєфу.
  • Історична цінність (місце розташування пов’язане з історичними подіями, пам’ятками культури або може неподалік проживав відомий діяч).
  • Інфраструктура. Наявність поблизу соціальних, культурно-освітніх установ.
  • Перед вибором і покупкою нерухомості потрібно представляти, скільки вона буде коштувати через 5-10 років, потрібно дізнатися плани розвитку міста або району. Наприклад, у планах міської влади створити ще один спальний район через 10 років, тоді вартість нерухомості на цьому місці виросте в десятки разів.

    Радимо почитати: Реальні способи, як заробити на квартиру