Як заробити на туалетному папері

599

Сьогодні у Росії є дуже багато різних товарів, які користуються колосальним попитом у всіх людей. Сьогодні ви обговоримо таку належність особистої гігієни, як туалетний папір, і розглянемо, наскільки може бути прибутковим бізнес по її виробництву.

Ідеальним варіантом буде виготовляти її з макулатури. Так ви зможете не тільки заощадити на витратних матеріалах, але і підтримайте екологію. Адже набагато вигідніше використовувати ресурси вдруге, ніж починати використовувати нові.

Отже, щоб почати займатися цим бізнесом і заробляти на виробництві туалетного паперу вам потрібно:

 • Зареєструвати свою справу;
 • Орендувати велике приміщення, від 150 квадратних метрів, і головне, щоб воно піЕкшн шло по всім параметрам під паперове виробництво.
 • Головне щоб приміщення, де ви будете виробляти папір, не було житлове, і було розміщено на необхідній відстані від житлових будинків. Також ваша територія повинна бути обговорена з районним управлінням, а також МНС. Так що вам потрібно буде зробити там ремонт і дотримати всі правила протипожежної безпеки, а також дотримуватися екологічні вимоги:

  • У вас повинен бути під склад готовий продукт, а також склад під сировину;
  • Ви повинні будете закупити необхідне обладнання, його список ви знайдете в інтернеті.

  Повний комплект відповідних пристроїв буде коштувати не менше 1 мільйона рублів. Також варто врахувати, що приміщення має бути забезпечене водою, від 5 тонн води на 1 тонну макулатуру. Також у приміщенні повинен бути такі працівники: сторожа, робочі, комірники. Ще необхідно буде отримати сертифікат, що ваша туалетний папір відповідає всім необхідним стандартам якості.

  Закуповувати необхідні витратні матеріали ви зможете у місцевого населення. Ви зможете скуповувати у них газети, журнали, непотрібний папір, картон та інші паперові вироби. Але ви, звичайно, зможете скуповувати папір у певних конторах по прийому паперу, але це вийде в рази дорожче.

  Також вам потрібно буде закупити пару машин для постачання готової папери, а також завезення на склад макулатури. Ну і звичайно обов’язково потрібно укласти договори з вашими покупцями, тобто супермаркетами та іншими магазинами.

  Ще варто знати, що хороше обладнання для виробництва можна купити, як і в Росії, так і в інших країнах, головне щоб у виробника були відповідні сертифікати.

  Виробництво туалетного паперу націлене на технічну потужність, ви повинні виготовляти 5 тонн товару в день. Тобто з 1 тонни макулатури ви повинні робити 0.6 тонн туалетного паперу.

  Середня вартість туалетного паперу від 6 рублів за рулон, але якщо двошаровий папір, а також має хороший рівень відбілювання і відмінно пофарбована, то ціна піднімається до 20-30 рублів.