Чи Реально заробити в грі My lands — способи заробітку

626

My Lands є однією з перших онлайн ігор, на якій можна заробити гроші за своїм комп’ютером. Відмінність її від подібних ігор в тому, що заробляти тут можна цілком легально, не порушуючи правил. Але для того, щоб грати в неї, потрібно оформити підписку, вартість якої 6,5 доларів в місяць. Таким чином, щоб спробувати заробляти в My Lands, необхідно вносити свої гроші. А для нормального заробітку знадобиться не один місяць.

my lands реально заробити гроші в грі

Зміст

 • Початок гри My Lands
 • Заробіток на фармі руїн
 • Заробіток на аукціоні My Lands
 • Заробіток на солених озерах в My Lands
 • Сервера виживання
 • Нелегальний заробіток в My Lands
  • Чи Реально заробити в My Lands

Початок гри My Lands

Зміст заробітку в грі такий: спочатку потрібно побудувати місто, потім постійно розвивати його, наймати війська і так далі. Потім вже можна з армією грабувати руїни, де знаходиться Чорний Перли — валюта My Lands. 1 Чорний Перли прирівнюється до 1 центу. На таких перлах і потрібно заробляти.

Але перш ніж почати грати, після реєстрації потрібно вибрати відповідну расу:

 • Демони. З назви раси зрозуміло, що це зловісні істоти, які живуть в темних лісах і вулканах. У кожної раси є своя перевага. Так, демони відмінно добувають камінь у грі.
 • Ельфи. Як і годиться, вони досить миролюбні, і живуть біля водойм у світлих лісах. Краще за всіх в My Lands добувають дерево.
 • Темні ельфи. Це ельфи-вигнанці, які довгий час жили в печерах. Потім вони еволюціонували, і до них на службу прийшли темні сили. У них досить могутня раса, яка відмінно видобуває дерево і залізо.
 • Лицарі. Це представники людської раси, які краще за всіх добувають золото і злаки. Крім того, тільки вони здатні будувати великі склади для зберігання свого майна.
 • При виборі раси можна брати до уваги багато критеріїв. Хтось радить вибирати лицарів, адже вони найкраще збирають золото, хтось темних ельфів, так як у них могутня раса. Але насправді, самим затребуваним ресурсом в My Lands є камінь, а його краще за всіх добувають демони. Саме на них потрібно зупинити свій вибір.

  Заробіток на фармі руїн

  Як вже говорилося, заробляти в My Lands можна грабуючи руїни. В одній такій руїні можна знайти не менше 1 Чорного Перлів (чж). Але руїни можуть бути різних рівнів: від 1 до 7. А це означає і більшу кількість перлів в них. Так, якщо на першому рівні в руїні можна знайти до 5 перел, у шостому — до 100. За такі руїни варто поборотися з ворожою армією.

  Гравець може проходити 5 рівнів розвитку. Залежно від рівня розвитку можна зносити певні руїни. Так, на першому рівні розвитку — лише перший рівень руїн, а на п’ятому — руїни 5 і 6 рівня. Якщо виконати потрібну завдання, то у гравця будь-якого рівня може пропасти обмеження по руїнах, і він може на 10-12 годин зносити їх всі. В такому випадку з’являється можливість назбирати велику кількість перлів, який змінюється на долари.

  Ви, напевно, помітили, що вище немає інформації про руїнах 7 рівня. Вони трапляються дуже рідко, але в них можна знайти не менше 250 перел. А ось максимальна сума дорівнює 1000 доларів. Це відмінна мотивація грати в My Lands. (Читайте також — Як заробити золото в грі World of Tanks)

  Заробіток на аукціоні My Lands

  Для тих, хто не знає в My Lands реально заробити, є ще один заробіток — аукціони. На них можна придбати чорний перли за ігрове золото. Ціна за лоти — від 0,1 до 1,5 доларів. Таким чином, більше ставок саме на дорогих лотах. Золото можна добувати в горах, продавати за нього ресурси або знаходити в руїнах. Але не варто поспішати міняти все золото на перли, так як для утримання армії кожен день потрібні гроші.

  Заробіток на солених озерах в My Lands

  У даній грі час від часу з’являються солоні озера. Вони не є постійними, а живуть 10-20 днів. Їх можна використовувати, отримуючи за це золото. За годину на такому озері можна заробити 0,2 долара, а це 4,8 доларів в добу. Але можна використовувати навіть не одне озеро, а цілих 5. У такому разі добовий заробіток становить 24 долара. Рекомендуємо також прочитати що буде з доларом найближчим часом.

  На одному сервері може перебувати від 30 до 33 озер одночасно. Потрібно спробувати захопити максимальну кількість озер, щоб використовувати їх по максимуму. Але для цього потрібна потужна армія для захисту їх від інших гравців. Зробити це можна самостійно, або з допомогою союзників. Останнім можна віддавати якусь плату за допомогу в захисті озер.

  Сервера виживання

  Грати в My Lands на таких серверах можуть тільки досвідчені в боях гравці. Для того щоб потрапити на сервер, потрібно пройти квест. Звичайно, не багатьом вдається це зробити, адже там грають лише найкращі. Без великого досвіду там просто не вижити. Відповідно, там і заробити можна набагато більше. Найбільший приз — сума близько 10 тисяч доларів.

  Відмінності сервера виживання від звичайного:

 • Тут можна повністю знищити будь-якого гравця, який далі буде тільки спостерігати за грою.
 • Величезне значення тут має стратегія і чітка координація гравців. Повинен бути головний гравець і його заступник.
 • На сервері виживання My Lands є супер руїна, знищивши яку можна додатково заробити більше тисячі доларів.
 • Час виживання тут обмежена 4 місяцями. Після цього періоду гравці, які перемогли, ділять між собою весь виграш. Досить часто один гравець отримує близько тисячі доларів.
 • Виходить, якщо вам подобається ця гра, і ви відчуваєте величезний прогрес, то вам варто спробувати пробитися на сервер виживання. Адже це не тільки якісно інші бої з рівними по силам суперниками, а й можливість зірвати великий грошовий куш.

  Заробіток в My Lands

  Нелегальний заробіток в My Lands

  Нелегальний заробіток в грі зовсім не означає, що за нього адміни можуть заблокувати акаунт. Просто гроші йдуть не через ігровий рахунок, а безпосередньо між гравцями. Так, можна продати свій прокаченный акаунт у My Lands. Ціна на круті акаунти може бути в межах декількох тисяч доларів. Продати його можна не через гру, а простими розрахунками, наприклад, через Вебмані. Продати можна і свої війська. Наприклад, досвідченому гравцеві для проходження квесту потрібна сильна армія. Ви можете продати йому 50 мільйонів рейтингу армії за 30 доларів. Досвідчений гравець зуміє відновити таку втрату за 3-4 дні. Таким чином, можна добряче заробляти у вільний час. (Читайте також — Як заробити гроші в гта 5)

  Чи Реально заробити в My Lands

  Ось це всі способи заробітку в багатокористувацької грі My Lands і всі вони реальні. Але щоб прискорити свій розвиток, необхідно витратити 20-30 доларів. Якщо робити все правильно, то їх можна відбити за пару місяців. Досвідчені гравці, які заробляють гроші на My Lands, кажуть, що граючи на трьох серверах близько трьох годин на день, можна отримувати 20-25 тисяч рублів на місяць. Якщо ж у вас є більше часу, то й будете заробляти більше. Головне тут пам’ятати, що для прокачування аккаунта потрібно витратити місяці.

  Перші кроки заробітку в My Lands