Свій бізнес в інтернеті: схеми заробляння грошей в мережі інтернет

927

Все більше і більше людей хочуть відкрити свій бізнес в інтернеті і шукають робочі схеми заробляння грошей в мережі. Ця статистика зростає завдяки тому, що можна заробляти своїм розумом і можливостями, перебуваючи вдома. Не потрібно слухати начальника, шукати роботу, проходячи тисяча співбесід, і багато іншого, чим би ви самі доповнили. В залежності від складності роботи і доходу, можна виділити наступні види заробітку: робота по найму, бізнес, тобто робота на себе і місця, де заробити неможливо.

Зміст

 • 1. Основні схеми заробітку в Інтернеті
  • Робота за наймом
  • Робота на себе
  • Ніша, в якій тільки розчарування
 • 2. Малий бізнес в інтернеті – робочі схеми заробляння грошей в мережі
  • Власний інтернет-магазин
  • Свій бізнес в інтернеті: продаж інформації або інфобізнес
  • Фріланс: бізнес на знаннях
  • Ідеї схем заробляння грошей на своєму сайті або блозі
  • Отримання грошей з партнерських програм
  • Продаж ігор
  • Дохід від платних архівів
  • Заробіток на ютубі або в соцмережах
  • Прибуток від ставок
  • Форекс, біржа валют
 • Висновок

1. Основні схеми заробітку в Інтернеті

Робота за наймом

Все, як і в реальному житті, при умінні робити свою роботу вам платять оклад. У мережі все те ж саме. Тільки тут платять за конкретний результат: поведінковий фактор, написану статтю, гарний дизайн та ін. (Якщо ви досі працюєте за наймом і вас цікавить здобуття фінансової незалежності, шляхом вкладення коштів у об’єкти інвестування та отримання пасивного доходу, то рекомендуємо прочитати цю статтю)

Робота на себе

У цю категорію можна віднести багато способів отримання доходу. Суть в тому, що для початку необхідно створити що-небудь, витративши на це час і гроші, а вже потім створене приносить дохід. Сайт, своя група в соціальній мережі, додаток або абонентська база може бути цим активом. (Може бути корисним — куди вкласти гроші, щоб заробити)

Ніша, в якій тільки розчарування

Якщо ви власник такої ніші (наприклад, фінансові піраміди) і совість дозволяє робити подібне, тоді це для вас. Для більшості користувачів такі сервіси не принесуть дохід. Принцип роботи в тому, щоб заманити натовп людей, і ті зробили грошові вкладення.

Люди, які приходять туди, вкладають свої гроші і в 90% випадків не повертають їх назад.

Все що вище написано про засади заробітку в мережі, а тепер про те, якою відкрити бізнес в інтернеті, схеми заробляння грошей там, де їх реально можна заробити.

Щоб розпочати бізнес в інтернеті достатньо лише бажання і комп’ютера з доступом в Інтернет

2. Малий бізнес в інтернеті – робочі схеми заробляння грошей в мережі

Власний інтернет-магазин

Відкриваєте свій інтернет-магазин, домовляєтеся з постачальниками, які надають партнерські програми на свої товари (Див. Дропшиппинг як бізнес без вкладень), просуваєте, розміщуючи їх у своєму магазині, або просто співпрацюєте, реалізуючи товари з накидкою свого відсотка.

Свій бізнес в інтернеті: продаж інформації або інфобізнес

Інфопродукт може бути чужим чи створений вами, який потрібно просувати. Це може бути відеоурок, книга, навчальні аудіо, семінар та тренінг. Для того щоб продукт був затребуваний, він повинен бути високої якості, а найголовніше потрібне. (Як заробляти в інфобізнес і з чого почати інформаційний бізнес в інтернеті читайте в цій статті).

Фріланс: бізнес на знаннях

Цей вид заробітку вимагає знань або ваших, або людей, яких наймаєте.

Фріланс — це виконання роботи, яку замовляє інша людина (замовник).

Можна організувати бізнес в інтернеті, використовуючи наступну схему заробляння грошей — бути посередником між замовником, біржі фріланса і людиною, якого Ви найняли на роботу. Він виконує на сайті замовника роботу, а вам йдуть відсотки від його роботи. Те ж саме можна проводити з біржею статей, або купувати у людей статті і продавати дорожче на тих же біржах.

Ідеї схем заробляння грошей на своєму сайті або блозі

Такий метод бізнесу вимагає часу і грошей. Перше що потрібно, так це мати певні знання, створення та seo оптимізувати сайт. Якщо немає бажання освоювати, і є зайві гроші, то наймаєте людину, який створить такий сайт або придбайте блог, сайт там, де продають їх (наприклад, на біржі сайтів і доменів telderi.ru). У будь-якому випадку дохід прийде з часом і це потрібно розуміти. Прибуток тут отримують від реклами, яка розміщується на сайті або ж завдяки партнерським програмам.

Радимо почитати: Як заробити гроші в інтернеті на своєму сайті або блозі

Створення і ведення свого блогу чи сайту, як вигідна схема заробляння грошей

Отримання грошей з партнерських програм

У цій схемі заробляння грошей в мережі багато добилися успіху (в тому числі новачки), тому що почати свій бізнес в інтернеті з допомогою партнерських програм можна з нуля і з мінімальними вкладеннями: продавати чужі товари або послуги, просувати сторонні сервіси тощо, не маючи навіть свого сайту. Але для цього доведеться вивчити основи маркетингу і реклами. (Читайте також — що таке таргетингова реклама)

Продаж ігор

Свого роду партнерська програма, тільки від ігрової компанії, або ж це ваша власна гра, яку винайшли.

Дохід від платних архівів

Це можуть бути бонуси від компанії, яка платить за розміщення архівів на своєму сайті. Інший випадок, отримання прибутку від заливки своїх файлів на файлообмінники. На файлообмінниках ще можна заробляти на роздачах. (Читайте, як заробити на файлообмінниках, детальніше).

Заробіток на ютубі або в соцмережах

Маючи свій канал ютуб, можна непогано заробити. Якщо ви майстер своєї справи, є чим поділитися з людьми, навчити їх чому-небудь, або просто порадувати, знімайте авторські відео і заробляйте на цьому.

Радимо почитати: Як заробити в Ютубі гроші за перегляди

Велика кількість людей не знає, але в соцмережах можна заробляти. Одні набирають обертів, а інші вже розкручені. Для заробітку необхідно створити свою групу або паблік. Таким способом заробляють на рекламі або на тих же партнерках. У таких способах користуйтеся тільки легальними методами просування. (Про способи заробітку в соц мережах на рекламі читайте тут).

Прибуток від ставок

Один з найпоширеніших заробітків — заробіток на ставках, проблема в тому, що потрібно добре розуміти, куди і на що ставити. В іншому випадку вас чекає поразка і підете в мінус, що дуже небажано.

Для полегшення роботи зі ставками є тоталізатор ставок — цей сервіс дозволяє ставити ставки на певні події.

Не користуйтеся всякого роду програмами накрутки або подібними. В будь-якій програмі можуть бути помилки і можуть на сайтах їх розпізнати, що призведе до втрати грошових коштів та блокування можливості ставити ставки.

Форекс, біржа валют

Багато про нього чули, але не всі знають, що таке валютний ринок forex і чи реально заробити на Форексі. Дохід отримують там на спекуляції валюти – свого роду ставки, на зміну курсу тієї чи іншої валюти, прогнозування курсу. В залежності від правильного дії буде дохід або його відсутність. Можна самому навчитися торгувати на форекс, можна довірити свої гроші успішному трейдеру або вчитися у нього, вибір за вами. (Як заробити на форексі з нуля, що таке форекс і як це працює читайте тут)

Дивіться відео: Як вивести бізнес в інтернет, не маючи досвіду

Висновок

Всі представлені вище ідеї бізнесу в інтернеті і схеми заробляння грошей в мережі реально працюють. Деякі з них вимагають ризику і знань, інші ж знання і час.

На цьому поки все. Залишайте коментарі по темі і ставте лайки під статтею. Удачі вам і успіхів!