Як розбагатіти з нуля: що приховують мільйонери

1572

Бажання розбагатіти, або хоча б не рахувати гроші від зарплати до зарплати є у багатьох. Але, на жаль, для більшості мрії так і залишаються мріями. Здебільшого тому, що люди не бачать шляху, що веде до багатства. Вони розглядають можливість розбагатіти як шлюб з багатою людиною, несподівано звалилося спадщину чи виграш у лотерею. Але на повірку з працею укладені шлюби через кілька років закінчуються крахом, величезні спадщини часто прокручуються, а люди, вигравши в лотерею мільйони, інколи через кілька років виявляються по вуха в боргах.

Якщо подивитися список багатих людей Форбс, то стане ясно, що більшість з них народилися далеко не в розкоші. І ніхто не отримав перший мільйон, купивши лотерейний квиток. Бути багатим людиною — означає мати особливий склад мислення, відмовитися від стереотипів, яким слідують інша маса, і вміти керувати грошима.

Зміст

 • Багатство – це свобода. 5 способів згорнути до фінансової незалежності
 • 7 пут, які треба зруйнувати
 • 3 вправи для тих, хто хоче розбагатіти
 • Де вчитися на мільйонера: 20 хвилин які перевернуть уявлення про заробіток

Багатство – це свобода. 5 способів згорнути до фінансової незалежності

Замість того, щоб посилатися на долю і шукати винних у своїх невдачах – краще замислитися над тим: а що я роблю не так, і що потрібно зробити, щоб змінити життя і отримає фінансову незалежність? Фінансово незалежна людина, що має достатньо коштів, може дозволити собі не ходити кожен день на роботу, яка йому не подобається, подорожувати по світу, займатись улюбленою справою, нарешті надавати реальну допомогу іншим людям.

Так може не варто відкладати мрії на потім, а приступити до їх реалізації вже сьогодні? Тоді цілком імовірно, що завтра у вас буде те, про що ви давно мріяли. Отже, щоб зійти з второваною мільйонами ніг дороги і пересісти в автомобіль, який водять одиниці, є п’ять найпоширеніших способів.

 • Знайти справу своєї мрії і почати працювати в цьому напрямку. Історія показує, що успіху добивалися люди пристрасно захоплені своєю ідеєю.
 • Інвестувати. Люди, які зробили стану, не боялися інвестувати в різні проекти і часто вигравали.
 • Придумати незвичайну ідею. Часом саме з незвичайною задумки починалися найграндіозніші проекти, на яких пізніше заробляли мільйони.
 • Створити бізнес, щоб потім продати його. Це може бути салон краси, кафе, підприємство або просто сайт. Щоб зробити бізнес прибутковим, потрібно не один рік наполегливої роботи, але це найбільш реальний шлях до фінансової незалежності і багатства.
 • Стати неперевершеним фахівцем у своїй галузі. Тоді вже не вас будуть диктувати умови роботодавці, а ви зможете пропонувати свої.
 • 7 пут, які треба зруйнувати

  Щоб стати багатим і успішним людиною, в першу чергу потрібно навчитися думати, як мільйонер. Ті стереотипи, які закладені в дитинстві, часто заважають змінити життя на краще. Тому починати потрібно з переосмислення тих постулатів, які раніше здавалися вірними.

 • Гроші – це зло
  Фраза, яку багато чули в дитинстві, часто переслідує людей потім все життя. Не потрібно боятися грошей, але і не варто робити з них культ. Гроші просто засіб для одержання матеріальних благ і фінансової свободи.
 • Працювати треба заради грошей
  Як правило, ми працюємо, щоб мати гроші. А якщо подивитися на ситуацію під іншим кутом: працювати, щоб розвивати свої навички, а гроші прийдуть у процесі розвитку? Чим більше навичок і краще вони відточені, тим більше можливостей у людини заробити гроші.
  Той, хто працює тільки заради грошей, стає їх рабом. Але той, хто розвиває свої навички, може змусити гроші працювати на себе, так як поводження з грошима теж навик, якому треба вчитися.
 • Потрібно погоджуватися з усім, що пропонує життя
  Багато людей змушені погоджуватися на некомфортні умови: тісні квартири, маленькі зарплати, нецікаву роботу. Спочатку вони сподіваються на те, що коли-небудь все зміниться, потім починають ремствувати, потім звикають, і продовжують жити так, як жили.
  Потрібно шукати свою зону комфорту, робити те, що подобається, навіть якщо на перших порах ви не зможете на цьому нічого заробити. З часом ви знайдете спосіб, як заробити на ваше захоплення і отримувати задоволення від життя.
 • Я нічим не відрізняюся від інших
  Міркуючи так, людина сама перекриває собі кисень. Насправді кожен з нас унікальний. І щоб досягти успіху у чомусь, йому потрібно зрозуміти, чим він відрізняється від інших, і вдосконалювати свою оригінальність. Коли вам стане зрозуміло, що ніхто не зможе зробити роботу так як ви – буде зруйнований ще один стереотип, а отже, у вас з’явитися можливість рухатися далі.
 • Зараз я працюю щоб потім відпочивати
  Часто ми плекаємо мрію про те, що пропрацювавши п’ять, десять, п’ятнадцять років, і, заробивши пасивний дохід, зможемо частину життя відпочивати, ні про що не дбаючи. Але людина тому і є людиною, що його не влаштує безцільне існування і бездіяльність. Для початку поставте невисоку планку, а потім йдіть далі. Діяти треба постійно.
 • Обставини проти мене
  Не треба перекладати свою нерішучість на суб’єктивні чинники. Ми самі відповідаємо за себе і за те, що робимо. Не потрібно думати, що у мільйонерів все в житті йшло, як по маслу. Їм також доводилося падати, але вони піднімалися і починали знову.
 • Щоб добре заробляти, треба багато вчитися
  Вчитися Екшн сно треба, але не теорії, а дії. Можна мати декілька вищих освіт і при цьому заробляти копійки. Всі мільйонери, насамперед люди дії.
  Міняйте установки і починайте діяти, не відкладаючи на потім, тому що успіх не любить чекати.
 • 3 вправи для тих, хто хоче розбагатіти

 • Позбавлення від сумнівів. Потрібно уявити, що ви багата людина і у вас є все, що ви бажаєте. Уявіть, що до вас йдуть гроші і, що гроші йдуть до інших людей, яким ви заздрили. Чим більше грошей йде до них, тим більше ви отримуєте. В кінці побажайте всім удачі і успіху.
 • Програмування на багатство. Коли вас починають відвідувати негативні думки, постарайтеся міняти їх на позитивні. Говорите собі, що міняєте бідність на багатство або страх на впевненість.
 • Фокус з нулями або зміна сприйняття цінності. Уявіть собі, що вам пропонують купити годинник за 40 000, а у вас чек всього 1000$. Тобто для вас зробити таку покупку нереально. Тепер уявіть, що 1000$ перетворюються в 100 000. Тоді цінність покупки різко падає: два нуля прибираються і замість 40 000$ виходить 400$. Годинник за таку суму здаються вже не такими дорогими, але, все ж, щоб зважитися на покупку, потрібно подумати. Збільшуємо суму чека до 1000 000. Цінність покупки при цьому зменшується ще на один нуль і становить вже 40$ — сущі копійки. Таку покупку може дозволити собі практично будь-яка людина.
 • Чим більше у вас грошей, тим більше витрати. Тому грошей завжди не вистачає. Спробуйте зробити вправу навпаки. І ви вже задумаєтеся, чи купувати вподобану вам річ, чи можна обійтися без неї. Це допоможе уникнути непотрібних витрат.

  Де вчитися на мільйонера: 20 хвилин які перевернуть уявлення про заробіток

  Щоб покласти початок фінансової незалежності і навчитися керувати грошима, потрібно вчитися. Зрозуміло, що такі знання не отримаєш в університеті, однак мати необхідну інформацію можна. Для цього існує безліч курсів і тренінгів. Зокрема, кожну весну і осінь в Лондоні проходить інтенсив Millionaire Mind (Думай як мільйонер), який проводить автор однойменної книги Харв Екер. На нього збираються представники десятків країн. Але, на жаль, далеко не кожен може дозволити собі поїздку в Лондон. До того ж, навчання проходить англійською, яким потрібно володіти на хорошому рівні.

  Ми підготували для вас більш простий шлях, і пропонуємо пройти курс Миколи Мрачковского «Як заробити і примножити гроші. Техніки багатих»

  Але потрібно не тільки вчитися теорії, паралельно потрібно діяти і заробляти гроші, вибираючи для себе найбільш прийнятний спосіб. Непоганий шлях – інвестиції, в тому числі інвестиції в криптовалюту: биткоин та альти.

  Обвал, який ми спостерігаємо останнім часом не значить, що у кріптовалюти немає майбутнього. Як показувала практика, після спаду, биткоин знову злітав вгору. Процес стрибків кріптовалюти нагадує процес відкриття і закриття парасольок.

  Якщо курс опустився практично максимально, парасольки закриті.

  Курс поступово піднімається досягає колишньої позначки відкриття інвестиційного парасольки.