Найпопулярніші байки, щодо онлайн займів в Україні

461

У наш час онлайн займи в Україні набувають значної популярності, завдяки своїй доступності та легкості оформлення. Але незважаючи на це, деяка частина населення відмовляється користуватись таким видом кредитування, аргументуючи це усілякими очевидними (на їх думку) мінусами онлайн кредитів. Але, якщо вникнути в суть питання та спробувати розібратись в ньому, ці недоліки не що інше, як міфи та спроби конкурентів онлайн кредитів скомпроментувати цей вид послуги.
Отже, які саме існують легенди, щодо онлайн позик?

  1. Для оформлення кредиту онлайн потрібно надавати під залог своє майно.
    Зазвичай для отримання онлайн кредиту потрібен тільки паспорт та реєстраційна картка платника податків. Звісно існують організації, що надають кредити лише під залог, наприклад, автомобіля. Але у такому випадку мова йде про суттєві суми, а МФО, що надають онлайн позики, спеціалізуються на кредитуванні на суми від 200 до 20000 гривень. А отже і вимагати для отримання займу в якості застави будь-яке майно – недоцільно.
  2. По короткотерміновим кредитам нараховують чималі %.
    Враховуючи що, оскільки кредит надається без будь-яких застав, по мінімальному пакету документів, навіть якщо у позичальника погана кредитна історія – % по займу буде трохи вищим, ніж у банків. Але, навіть враховуючи наведене вище, відсоток по кредиту отриманому в мікрофінансовій організації не буде «захмарним». Мова йде в першу чергу про короткотерміновий кредит, сумарним строком кредитування на 1-10 діб. Окрім того, такі організації досить часто проводять спеціальні акційні пропозиції із залучення нових користувачів, надаючи онлайн позики під 0 %.
  3. Онлайн кредити завжди супроводжуються прихованими комісіями та нарахуваннями.
    Ще один досить розповсюджений міф, щодо онлайн кредитування. По-перше, всі приховані нарахування мають бути законними, а отже повинні бути прописані в договорі, що укладається з позичальником (навіть якщо це електронна версія договору). А отже, ніхто і ніщо не заважає досконально подивитись договір на предмет прихованих нарахувань. По-друге, кожна МФО турбується про свій імідж, адже незважаючи на конкурентне середовище, їм (мікрофінансовим установам) необхідно не тільки підключати нових клієнтів, а й працювати над повторними зверненнями від існуючих.

Як отримати онлайн позику? Деталі на сайті www.credit24h.in.ua.