Куди вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід

828

Відомому бізнесмену, інвестору Роберта Кійосакі належить думка про те, що багата людина не працює за гроші, а змушує гроші працювати на себе. Умінням правильно розпорядитися своїми хай і невеликими заощадженнями в будь-яких економічних умовах повинен володіти кожен. Змусити гроші працювати на Вас цілком реально. І якщо ви не замислювалися про те, куди вкласти гроші в 2017 році, то саме час це зробити.

Зміст

 • Куди вкласти гроші в 2018 році, щоб отримувати щомісячний дохід: огляд всіх варіантів
  • Варіант перший — вкладення в нерухомість
  • Варіант другий — банківські депозити
  • Варіант третій — ПАММ-рахунки
  • Варіант четвертий — ПІФИ
  • Спосіб п’ятий — бінарні опціони
  • Спосіб шостий — трейдинг
  • Спосіб сьомий — свій бізнес
 • Куди можна вкласти гроші: варіанти довгострокових інвестицій
 • Куди вкласти гроші в 2018 році: основні принципи інвестування
 • Поради експертів, куди краще вкласти гроші
 • ТОП помилок інвестора: як не помилитися з інвестиціями

Куди вкласти гроші в 2018 році, щоб отримувати щомісячний дохід: огляд всіх варіантів

Перш ніж ви приймете рішення, куди вкласти гроші в 2018 році, потрібно ретельно продумати і зважити всі варіанти. Існує безліч фінансових інструментів для отримання стабільного доходу. Всі вони у більшій чи меншій мірі потребують вашої особистої участі.

Варіант перший — вкладення в нерухомість

Цей варіант завжди буде актуальний – у всі часи людині потрібно горезвісна дах над головою. На сьогоднішній день на ринку житла експерти відзначають зсув попиту на ринку житла в бік малих метражів. Все більш популярними стають квартири-студії з зручним плануванням, якісною обробкою, затишним дизайном. Тому одним з базових принципів вкладення коштів у нерухомість є принцип ділення на мале. Найбільший прибуток дають малогабаритні студії, а найгірше (з інвестиційної точки зору) здавати великі квартири та будинки. Якщо і купувати великі об’єкти, то тільки з подальшим діленням на студії.

Якщо ви замислюєтеся про придбання житла, має сенс подумати про квартирі новобудові з подальшою здачею її в оренду. У нових будівлях немає проблем з ліфтами, опаленням , квартири, як правило, з відмінним плануванням. У 2018 році ціни на новобудови можуть сильно піднятися у зв’язку з набранням чинності нового закону про пайове будівництво, так що має сенс поквапитися з покупкою.

Обміркуйте варіант не тільки з довгостроковою, але і з подобовою орендою – ефективний і досить простий спосіб заробляння грошей. Взагалі існує декілька варіантів реалізації житлової стратегії — наприклад, можна купити житло без грошей або навіть зовсім не купувати, а орендувати квартиру і здавати її в суборенду. При цьому сума доходу від подобової оренди може істотно перевищити вартість довгострокової оренди.

Крім отримання щомісячного доходу, нерухомість має тенденцію зростати в ціні, особливо якщо знати, як грамотно вибрати об’єкт. При бажанні ви можете вигідно продати своє житло через деякий час.

Дивіться відео про інвестиції в новобудови:

Варіант другий — банківські депозити

Самий звичний спосіб зберегти свої гроші. А ось чи вдасться їх примножити таким чином – велике питання. «Хороші» процентні ставки досягають всього лише 9-10 відсотків річних. Виходить, що ставки не покривають рівень інфляції, а це значить – весь прибуток буде частково або повністю «з’їдатися». Крім того, банк (правда, з невеликою ймовірністю) може збанкрутувати. Тому розглядати банківські депозити в якості єдиного джерела пасивного доходу не слід. У банку має сенс зберігати лише невелику частину грошей — НЗ на випадок непередбачених витрат, і тільки в межах суми страхування вкладів.

Варіант третій — ПАММ-рахунки

На російську мову ПАММ перекладається як «модуль управління процентним розподілом». Даний інструмент дозволяє передавати грошові кошти професіоналові у довірче управління з метою зЕкшн снення операцій на біржах.

Наприклад, у нас є сума в 10 000 рублів, яку ми хочемо примножити, але часом і досвідом для цього не маємо. Зате наш добрий знайомий – трейдер, є постійним учасником біржової торгівлі та залучає для цього не тільки свої, але і чужі кошти. Ми передаємо йому свої гроші в управління, обіцяючи відрахувати комісійні. Через місяць до нас повертаються 10000 рублів плюс прибуток — наприклад, 10%.

Перевага даного виду інвестування полягає в абсолютній прозорості Екшн , що зЕкшн снюються управителем. Всі операції можна відслідковувати в автоматичному режимі. Таким чином, ПАММ-рахунок виступає у вигляді певного інвестиційного сервісу. Ви не зЕкшн снюєте самостійно операції на біржі, а отримуєте дохід.

Варіант четвертий — ПІФИ

Ще один набирає популярність спосіб інвестування нажитих коштів. Розшифровується ПІФ як «пайовий інвестиційний фонд». Для використання цього інструменту не треба бути фінансовим «гуру», мати значні накопичення і витрачати час на відстеження своїх інвестицій. Все, що потрібно – визначитися з керуючою компанією. Її професійні менеджери акумулюють кошти вкладників в єдиному грошовому мішку» — фонді і розпоряджаються ними в цілях отримання прибутку.

Кошти можуть бути спрямовані на придбання цінних паперів, нерухомості, цінних металів і т. д. Вартість активів змінюється, що впливає і на вартість паю, а різниця ціни купівлі і ціни продажу становить дохід або збиток інвестора. На сьогоднішній день існує безліч самих різних типів фондів: галузевих, венчурних, кредитних, рентних, індексних, іпотечних та ін. Їхня діяльність регулюється законодавством Російської Федерації.

Спосіб п’ятий — бінарні опціони

Даний метод інвестування набирає обертів. За оцінками фахівців, він здатний принести солідний прибуток. При цьому використовувати його можуть не тільки професіонали, але і новачки. Об’єктом інвестування у даному випадку виступає бінарний опціон – ставка на зниження/підвищення вартості обраного активу (акції, валюти, металу і т. д.). Правильні ставки приносять прибуток, а невірні, помилкові ставки – не приносять.

Особливістю використання даного методу інвестування є необхідність володіння солідним багажем економічних знань. Потрібно розбиратися в новинах світової економіки, політики, визначати вплив тих чи інших поЕкшн на ринки. Успішні інвестори з великим досвідом вміють мислити аналітично, бачити перспективу. Але, по суті, завдання полягає в одному – зрозуміти і спрогнозувати рух ціни. При відсутності досвіду або знань можна довірити свої заощадження грамотному керівнику.

Спосіб шостий — трейдинг

Якщо Ви відчуваєте в собі сили для активного освоєння фінансових знань, можна стати трейдером (на фондовій, валютній або криптовалютной біржі) і почати самостійно заробляти гроші на фінансових ринках. Принцип старий, як світ – «купити дешевше – продати дорожче». Зараз кожен з нас може отримати доступ до багатьох бірж через всесвітню Інтернет-павутину. Трейдеру потрібно постійно аналізувати ринки, бути в курсі останніх економічних, політичних поЕкшн і будувати прогнози. Для отримання хорошого доходу потрібно навчитися входити на ринок, відкривати вчасно угоду і правильно вибирати час для її закриття. Дохід трейдера може доходити до 30% в рік. Правда, цей спосіб не можна назвати пасивним — трейдер повинен приділяти цьому якийсь час, але у випадку, якщо він добре розбирається в цій сфері, його участь буде мінімальним.

Спосіб сьомий — свій бізнес

Почати свою справу – хороший варіант примножити капітал і самореалізуватися «Працювати на себе, а не на дядю»- мрія багатьох людей, однак страх невдачі заважає багатьом домогтися бажаного. Інтернет рясніє готовими бізнес-ідеями з нуля, пропозиціями допомогти починаючому підприємцю. У багатьох містах підтримку починаючим бізнесам зЕкшн снюють Центри зайнятості та бізнес-інкубатори. Одними з рентабельних видів діяльності є відкриття дрібнооптових баз, продуктових магазинів, ремонтні та будівельні роботи, просування сайтів, консалтинг (бухоблік, юриспруденція), репетиторство та ін.

Бізнес — хороша ідея, але не варто забувати, що далеко не кожен бізнес-проект виявляється успішним. Крім того, цей спосіб не можна віднести до пасивних. Багато успішні підприємці з часом переводять свій бізнес на автопілот, але спочатку його потрібно розвинути до потрібного рівня, а це потребує не тільки витрат, але також часу і зусиль.

Куди можна вкласти гроші: варіанти довгострокових інвестицій

Якщо є бажання зЕкшн снити вкладення на більш тривалий термін (більше трьох років), то для вас підходять довгострокові інвестиції. Куди можна вкласти гроші? Найбільш переважними є інвестиції в криптовалюту, золото та акції.

Початок 2017 року ознаменувався свого роду «бумом» кріптовалюти. Навколо цього цифрового активу виникли жваві дискусії. Справа в тому, що він не прив’язаний ні до банку, ні до держави. Криптовалюта є децентралізованою електронної одиницею. Кожен бажаючий через мережу Інтернет може почати добувати або по-іншому «майнить» цифрові токени, серед яких найбільш перспективними є Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Monero, Dash, Ripple та ін.

Курси цих монет в 2017 році значно збільшилися. Наприклад, курс Bitcoin в червні 2016 року становив близько 700$, а в червні 2017 року – вже понад 2700$. Такі різкі коливання не зустрінеш серед інших фінансових інструментів, а на початку листопада 2017 року Екшн шов до позначки 7800 доларів. І хоча за різким підйомом зазвичай слідує невеликий спад з корекцією ціни, цілком очевидно, що в довгостроковій перспективі курс зростає, причому зростає дуже добре.

Дивіться відео про те, чому зростає биткоин:

Іншим популярним способом зберегти і примножити є інвестиції в золото, що має з давніх пір неймовірну цінність. Цим інструментом не нехтують навіть великі інвестиційні компанії. Причини давно відомі: золото ліквідне, наЕкшн но, не псується, не вимагає спеціальних умов для зберігання. Варіантів операцій з золотом багато. Можна відкрити золотий (металевий) рахунок, купити золоті монети, прикраси, злитки, можна торгувати золотом через брокера.

Для тих, хто готовий ставити фінансові цілі на п’ять, десять і більше років вперед підходять інвестиції в акції. Вони допомагають збільшити капітал за рахунок своєї ліквідності, наЕкшн ності, гнучкості в управлінні. Інвестор, вкладаючи власні кошти в акції, стає співвласником бізнесу. Власник акції має право на отримання частини прибутку – дивідендів. Ціна акції як активу залежить від успішності компанії, управлінських рішень її власників і менеджерів. Можна заробити на підвищенні або пониженні курсу акцій. Головне – зробити правильний вибір компаній, чиї акції Ви хотіли б придбати. Необхідно стежити за тенденціями на фондовому ринку.

Куди вкласти гроші в 2018 році: основні принципи інвестування

Вирішуючи питання, куди вкласти гроші в 2018 році, необхідно відштовхуватися від наступних принципів, що забезпечують гарантований дохід:

 • Дивитися на перспективу. Постарайтеся вибудувати довгострокову стратегію, не звертаючи увагу на думки, настрої інших інвесторів, щоденні коливання вартості акцій, продукції, курсу рубля, долара і т. д. приміром, у свій час із-за підвищення ціни на цукор вартість акції «Кока-Кола» впала до мінімуму. Цінні папери цієї компанії збували за безцінь. Тепер їх вартість складає більше 40 доларів.
 • Ретельно підготуватися. Застосування будь-якого способу заробляння грошей вимагає досконального вивчення його особливостей. Найкраще поспілкуватися з досвідченими людьми.
 • Вчасно зупинитися. Важливе правило, оскільки одне обраний напрям інвестування не може нескінченно довго приносити очікуваний дохід. Потрібно вчасно знайти інші варіанти для вкладень, не чекаючи збитків.
 • Не поспішати. Приймаючи рішення про інвестування потрібно зважити всі «за» і «проти», з’ясувати всі нюанси і тонкощі.
 • Думати про завтрашній день. Цей принцип пропонує, незважаючи на успіх, везіння шукати нові способи, інструменти, розвиватися і пробувати себе в новому.
 • Дотримання цих принципів допоможе вам досягти успіху в довгостроковій перспективі. Заробити грошей “по-швидкому” можуть багато — якщо є що вкладати, і якщо вдасться вибрати правильний інструмент. А ось отримання доходу зі своїх вкладень і його нарощування з плином часу — доля професіоналів.

  Поради експертів, куди краще вкласти гроші

  Про варіанти, куди можна вкласти гроші, ми писали вище. Пропонуємо ознайомитися з порадами експертів починаючим інвесторам.

  Порада 1. Зведіть до мінімуму ризики для окремої частини своїх інвестицій. Наприклад, відокремте 30% від своїх заощаджень і виберіть для них гарантовані способи інвестування — придбання золотих злитків, предметів мистецтва, нерухомості або банківський депозит.

  Порада 2. Намагайтеся забезпечити себе постійним пасивним доходом. Тут слід звернути увагу на придбання цінних паперів, здавання нерухомості в оренду і т. д.

  Порада 3. Створюйте портфель інвестицій – набір активів з різним рівнем дохідності. У нього можуть входити не тільки акції, облігації, паї фондів, але і нерухомість, дорогоцінні метали і т. д. Не вкладайте всі кошти в один-єдиний актив.

  Порада 4. Пробуйте високоприбуткове інвестування. В першу чергу — це кріптовалюти. Піфи, ПАММ-рахунки, бінарні опціони також дозволяють миттєво отримати високий дохід. Однак не забувайте про можливі ризики.

  Порада 5. Завжди перевіряйте інформацію. Ретельно вивчайте спосіб інвестування, розраховуйте як можна точніше передбачуваний дохід.

  Рада 6. Не економте на експертній думці. Якщо ви збираєтеся вкласти кудись велику суму грошей, не будучи професійним інвестором або фінансистом, має сенс витратити гроші на те, щоб отримати експертний аналіз проекту.

  Якщо дотримуватися цих порад, то навіть не самий професійний інвестор, який володіє дивовижним чуттям на гроші, залишиться в плюсі.

  ТОП помилок інвестора: як не помилитися з інвестиціями

  Незважаючи на велику кількість рекомендацій, форумів для початківців інвесторів, застережень багато людей при інвестуванні своїх грошових коштів і пошуку відповіді на питання «Куди краще вкласти гроші?» допускають ряд помилок.

  Помилка №1. Дії навмання. У початківців інвесторів часто немає стратегії, немає загальної картини в голові, навіть немає розуміння, скільки грошей і за який термін вони хочуть отримати. У цьому випадку людиною рухає бажання “отримати як можна більше грошей — неважливо де, неважливо як”. Ймовірність одержання доходу при такому підході — мінімальна.

  Помилка №2. Інвестування “на емоціях”. Часто початківці інвестори піддаються емоціям, надихає прикладами знайомих, намагаючись в точності повторити їх дії, що призводить до втрати їх заощаджень. Відсутність здорового глузду і чіткого розрахунку – несприятлива «грунт» для примноження коштів.

  Помилка №3 Поспіх. Люди поспішають побачити прибуток і приймають неефективні рішення. Такий підхід небезпечний подвійно: може привести не тільки до втрати грошей, а й в руки шахраїв.

  Помилка №4. Ігнорування ризику. Як правило, найбільш високоприбуткові інвестиції є одночасно найбільш ризиковими, і про це не варто забувати.

  Підходьте до інвестицій з розумом. Розгляньте як найбільш наЕкшн ні та перевірені часом інвестиції (нерухомість), так і найсучасніші, здатні принести максимальний дохід (кріптовалюти). Визначте прийнятний рівень доходності і ризику і виберіть ті стратегії, які дозволять вам досягти своїх фінансових цілей в самі короткі терміни.