Як заробити в стиме — види і способи заробітку в Steam

740

Steam — це спеціальна програма, яка дає можливість купувати і завантажувати ігри на свій ПК. Її розробляли для підвищення особистих досягнень в іграх. Але коли розробники створили Стім-карти, то ця програма перетворилася на можливість заробітку грошей.

Зміст

 • Як заробити гроші на стім (Steam) — з чого почати
 • Способи, як можна заробити гроші в Стиме
  • Купівля/Продаж стім акаунтів
  • Продаж карток в Стиме
  • Продаж і обмін гифтов (steam-ігор) у Стиме
 • Як вивести гроші з облікового запису Steam
  • Дивіться відео — Як заробити в стиме на іграх не вкладаючи грошей
 • Інші прості способи заробітку в інтернеті

Як заробити гроші на стім (Steam) — з чого почати

Щоб встановити її на свій комп’ютер, необхідно спочатку завантажити з офіційного сайту Стім Клієнт, встановити, зареєструватися і увійти в нього. Так, заробіток на Стиме не принесе вам великих грошей, але все ж це приємне фінансове доповнення до вашого капіталу.

Способи, як можна заробити гроші в Стиме

Купівля/Продаж стім акаунтів

Один із способів заробітку — продаж свого облікового запису іншій людині. Природно, це заборонено правилами сайту, але це дуже складно вирахувати. А суть продажу аккаунта досить проста.

Припустимо, ви вже давно користуєтеся ним, але хочете припинити грати за комп’ютером. Раптом дізнаєтеся, що вашим акаунтом зацікавлені інші люди, і не дарма, адже у вас є досить непогана історія придбаних ігор. У такому випадку можна спробувати продати його. Вартість повинна бути трохи менше, ніж загальна вартість усіх придбаних вами ігор, інакше немає сенсу його купувати.

Читайте також: Як заробити в грі My lands

Багато людей вже продали не по одному запису в Steam. Вони просто скуповують гри зі знижками, накопичують велику кількість їх, і потім продають за ціною, трохи нижче вартості без знижок. Виходить прибуток, хоч і досить невелика. Але якщо ви цікавитесь такими іграми, то задоволення може приносити ще і гроші.

Крім того, в мережі Інтернет є велика кількість сайтів, які платять за виконання потрібних завдань. (Див. види онлайн заробітку без вкладень тут). Якщо виконати кілька завдань і заробити там фінанси, то їх можна кинути на рахунок в Стиме. Зароблені там гроші можна використовувати для покупки нових ігор. Такий варіант підходить для тих, хто не хоче вносити особисті гроші на ігри.

Якщо ви не знаєте, як заробити в Стиме, то можна масово скуповувати гри на так званих аукціонах, а через деякий час продавати їх за ціною, трохи меншою актуальною. В такому випадку ви маєте шанс, що хтось з користувачів захоче її купити. Це не варто розцінювати як повноцінний заробіток, швидше, як гроші, які можна витратити на нові ігри.

Продаж карток в Стиме

Ще одним способом заробити гроші на стім є щорічна розпродаж. Кожен рік вона відбувається в різних числах, а тривати кілька днів. В її час можна трохи підзаробити. Самий простий заробіток тут — це продаж Стім-карт, які необхідні, в першу чергу, для отримання досвіду в Стиме. Це дає можливість збільшити кількість ваших друзів в системі, і навіть отримати металеву картку, а її можна продати за 1000 рублів. При продажу карток обов’язково потрібно стежити за системою знижок Стім на сайті. (Читайте також – Заробіток на лайку)

Продаж і обмін гифтов (steam-ігор) у Стиме

Якщо ви ще бажаєте дізнатися, як заробити гроші на Стім, то зробити це можна за допомогою продажу та обміну ігор з іноземцями. Ігри у нас продають за вартістю, набагато нижче, ніж в Європі або США, а деяких взагалі немає. Тому можна за замовленням купити гру у нас, а потім продати її втридорога іноземцю. Можна зробити також і обмін, коли він купить вам дорогу гру.

Виведення зароблених грошей у Стиме

Як вивести гроші з облікового запису Steam

Існує чимало способів, щоб вивести гроші зі свого Steam гаманця:

 • Якщо ви особисто знаєте людину, якій потрібна якась певна річ, то можна домовитися з ним про зустріч для передачі йому на рахунок даної речі або гри, і він заплатить вам готівкою. Це один з перевірених і наЕкшн них способів, де можна обійтися без зайвих комісій.
 • У сервісі Steam можна пошукати покупця. Дивіться, щоб покупець мав велику кількість відгуків на сторінці (чим більше позитивних відгуків, тим краще). Як варіант, можна поспілкуватися з зацікавленою людиною в Skype або поштою.
 • Більш витратний (комісії тощо), але такий самий наЕкшн ний спосіб, як і попередні, — це вивести гроші, скориставшись спеціальними сервісів, які скуповують ключі і предмети. У даному випадку гроші можна вивести на Яндекс.Гроші або Webmoney.
 • Дивіться відео — Як заробити в стиме на іграх не вкладаючи грошей

  Таким чином, заробити гроші в Стиме можна, але це буде зовсім не той прибуток, про яку мріють багато інтернет-користувачі.

  Інші прості способи заробітку в інтернеті

  Заробіток в Стиме, в принципі, має право на існування, однак його важко назвати справді повноцінним і привабливим. Тому радимо вам спробувати і інші можливості інтернету, які сьогодні допомагають багатьом робити по-справжньому великі гроші.

  Наприклад, можна спробувати заробляти на дошці безкоштовних оголошень, такий як Авіто. У Росії люди все частіше купують товари в інтернеті і для багатьох це стало можливістю розвивати бізнес. Купівля-продаж товарів на Авіто здатна приносити тисячі доларів на місяць, головне визначити найбільш підходящий спосіб роботи і витримати конкуренцію інших продавців. Якщо вас зацікавила можливість такого заробітку, пропонуємо вам наш готовий безкоштовний чек-лист з базовими 18 способами заробітку на Авіто.

  Скачайте безкоштовний чекліст з ідеями
  18 ідей як заробити на Avito прямо зараз
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

  Подивіться відео фахівця Андрія Меркулова про заробіток на Авіто:


  (4голос(ів), середній: 3,75 із 5)
  Завантаження…

  Спробуйте заробити на купівлі-продажу Стім-акаунтів
 • Скористайтеся порадами зі статті для перепродажу ігор на Стиме
 • Скачайте готовий чек-лист з 18 ідеями заробітку на Авіто, які дозволять зарабтывать в мережі ще крутіше, ніж на Стиме
 • Подивіться інші наші курси по заробітку