Куди можна інвестувати гроші в Росії

637

Багато хто сьогодні замислюються, куди можна вкласти гроші. У цілому в Росії існує безліч способів вигідно інвестувати кошти – тому головне вибрати найбільш оптимальний варіант для себе і визначитися з сумою вкладення.

Зміст

  • Інвестувати в нерухомість
  • Банківський вклад
  • Дорогоцінні метали
  • Вкладаємо в акції
  • Інвестуйте в мистецтво
  • Інвестиції в стартапи
  • Інвестиції в мобільні ігри і ПО

Інвестувати в нерухомість

Надзвичайно вигідно в Росії на сьогоднішній день можна інвестувати в нерухомі об’єкти. В умовах кризи лише нерухомість по праву можна назвати на 100% наЕкшн ним активом. Вкладення в нерухомість приносить гарантований дохід і знайти об’єкт для інвестування на ринку – зовсім не складно.

Якщо ви поспішаєте знайти відповідь на питання, куди можна вкласти гроші, то радимо насамперед придивитися до житлової нерухомості. Це самий безпечний вид нерухомих об’єктів, який приносить гарантований дохід. Інвестувати найкраще у новобудови, так як зараз в Росії активно дорожчає саме нове житло. Краще всього вкласти гроші в житло на стадії котловану, тобто до введення будинку в експлуатацію. У цьому випадку ви можете купити квартиру зі значною знижкою. Зазвичай в рамках договору пайової участі в будівництві нерухомість можна купити на 20-30% дешевше.

Другий варіант, куди можна вкласти гроші – це прибутковий будинок. Ви купуєте, будуєте або орендуєте великий будинок і розділяєте його на кілька квартир. Кожну з квартир в будинку можна здавати в оренду і така схема зазвичай приносить до 30% чистого прибутку щорічно. Відмінний варіант – створити хостел на базі будинку або квартири. У Росії попит на міні-готелі сьогодні досить великий, тому якщо ви шукаєте куди інвестувати гроші, можна вигідно це зробити в хостел.

Приклад правильного інвестування грошей у нерухомість від Олексій Толкачова

Дивимося як інвестувати в нерухомість
Як стати інвестором і варто займатися інвестуванням

Банківський вклад

Безсумнівно, для всіх тих, хто шукає куди можна інвестувати гроші, прекрасним варіантом може виявитися банк. Можна вкласти у депозит солідну суму і якщо мова йде про великому і наЕкшн ному банку, то ваші гроші не тільки будуть безпечно зберігатися на рахунку, але ще й приносити щомісячний прибуток. Для того щоб покласти гроші на депозитний рахунок, перш за все потрібно завести рахунок в банку в потрібній валюті і скористатися послугами інтернет-банкінгу для включення депозиту.

Найвищі відсотки у разі депозиту при зберіганні грошей у національній валюті – понад 20% річних. Набагато менший прибуток при заощадження в іноземних валютах, однак такі вклади є більш наЕкшн ними. Зазвичай у Росії банки дозволяють інвестувати в депозитний рахунок на певний строк, наприклад, 6 або 12 місяців. Якщо ви порушите правила вкладу і заберете гроші раніше, то банк не виплатить вам відсотки за депозитом.

Дорогоцінні метали

У Росії для всіх тих, хто думає куди можна вкласти гроші, відмінним варіантом може виявитися інвестування в дорогоцінні метали. Золото, наприклад, вважається наЕкшн ним фізичним внеском, правда, такий вклад в першу чергу піЕкшн де лише тим, хто бажає зробити довгострокове інвестування. Якщо ви думаєте, куди можна інвестувати на найближчі 10-15 років, то дорогоцінні метали виявляться хорошим вибором.

В золото люди вкладають кошти вже століттями і купити злиток можна сьогодні майже в будь-якому великому банку. Зазвичай у продажу можна знайти злитки вагою від 1 грама до 1 кілограма. Мінусами інвестування в золото є лише те, що внесок повинен бути довгостроковим, золото завжди дорожчає в довгостроковій перспективі, однак в короткостроковій – може і дешевшати. Наприклад, за останні 15 років золото істотно зросло в ціні, проте якщо взяти два останніх роки, то актив подешевшав.

Вкладаємо в акції

Можна досить успішно вкладати кошти в акції компаній. Це класичний, давній спосіб, який працює століттями. В цілому, успішні компанії додають до вартості акцій за рік 20-30%. Це більше, ніж ставка по кожному депозиту. Якщо ви шукаєте куди вкласти солідну суму, то самим безпечним способом буде інвестування у велику, наЕкшн ну на ринку компанію. Уявити, що завтра збанкрутує Яндекс, наприклад, майже неможливо. Однак для того щоб інвестувати у відому компанію, слід серйозно витратитися, адже акції великих фірм коштують досить дорого.

Якщо ви шукаєте куди вкласти кошти з максимально високим доходом, то краще вибрати невеликі, але перспективні компанії. Наприклад, припустити, що Лукойл додасть у вартості акцій за рік 100% майже неможливо, адже це отже, велика компанія. А от якщо ви вкладете в невеликий, але дуже перспективний бізнес і його акції за рік подорожчають у три рази, то внесок виявиться надзвичайно прибутковим. Мистецтво правильного інвестування в акції досить непроста справа, тому інвесторами стають за роки, а не місяці чи дні. Спеціаліст інвестування в акції повинен точно знати куди вкласти кошти, адже неправильний внесок може призвести до втрати грошей. Не забувайте, що деякі фірми на ринку зазнають краху і стають банкрутами.

Звертаємося в банк для того, щоб почати заробляти
Вкладаємо гроші, щоб вони завжди працювали

Інвестуйте в мистецтво

Куди можна вкласти гроші, так це в предмети мистецтва. За статистикою, саме на картинках інвестори можуть заробляти самі великі відсотки прибутку. Наприклад, подорожчання картини художника на 100-300% в рік не вважається рідкістю, а абсолютним рекордом на ринку вважається випадок, коли предмет живопису збільшився в ціні на 250 000% відсотків. Бізнес на інвестиціях в картини та інші предмети мистецтва непростий, він вимагає наявності у інвестора смаку і певних знань. Втім, деякі фахівці сьогодні просто наймають консультантів, які добре розбираються в мистецтві і радять в які картини варто вкласти гроші.

Ринок живопису сьогодні, як не дивно, в основному переповнений інвесторами, а не любителями мистецтва. Інвестори розуміють, що картини відомих художників ростуть в ціні все активніше і активніше, тому поспішають придбати картину в свою колекцію. Найкраще зараз ростуть в ціні картини художників 19-го століття. Вартість картини цього періоду зазвичай починається від 250 доларів, проте можете бути впевнені, що хороший внесок у живопис здатний принести значний дохід. Мінус інвестування в картини, мабуть, в тому, що вкладення має бути довгостроковим. Та й для хорошого заробітку вам потрібно інвестувати відразу в десяток картин, адже ніколи наперед не можна точно спрогнозувати, картини якого художника завтра почнуть активно дорожчати.

Інвестиції в стартапи

Ще один спосіб вкладення грошей в Росії – це інвестування в стартапи, тобто молоді динамічні компанії на ринку, які пропонують інноваційні послуги та товари. Сьогодні існує безліч бірж стартапів, на яких молоді команди підприємців пропонують власні інноваційні ідеї. Звичайно, щоб розпізнати перспективний проект, слід добре розбиратися в технологіях, які збираються впроваджувати у фірмі. Проте якщо зробити правильний внесок, то можна заробити багато грошей на інвестуванні.

Історія знає безліч прикладів, коли невеликі стартапи буквально за рік перетворювалися в компанії із срібла з позолотою. Наприклад, компанія може займатися розробкою програмного забезпечення розпізнавання осіб і одного разу цією технологією зацікавиться інтернет-гігант і вирішить викупити фірму разом з технологією за неймовірною ціною – все це приклад із життя і інвестори, які спочатку вклали свої гроші у фірму, стали мільйонерами.

Інвестиції в мобільні ігри і ПО

Сьогодні ринок смартфонів в Росії розвивається небаченими темпами і якщо на заході нещодавно вже стався бум мобільних додатків та ігор, які принесли розробникам надприбутки, то в нашій країні така тенденція лише назріває. Все дуже просто – ви вкладаєте гроші в розробку ігри або програми для смартфонів на популярних операційних системах, рекламуєте його і продукт починають купувати користувачі за символічною ціною, наприклад 50 рублів за скачування. Одну гру може завантажити як 100 осіб, так і 100 тисяч. Успішні проекти досягають мільйонів завантажень, при цьому сьогодні не складно знайти мобільні ігри та програмне забезпечення, яке стоїть 500-800 рублів. Тільки уявіть, які гроші приносять інвестиції людям, які вклали гроші в проект.

Звичайно, інвестування в ігри і має свої особливості та нюанси. Ви повинні добре розбиратися в тенденціях на ринку і розуміти, які зараз популярні напрямки та бути впевнені в тому, що обрана для інвестування вами студія розробників є перспективною і успішною компанією. Для того щоб продукт виявився затребуваним, він перш за все повинен бути доступним, цікавим і якісним. В цьому випадку навіть невелика ціна за нього за умови масових скачувань здатна приносити величезний прибуток.

Як бачите, в Росії сьогодні існує безліч найрізноманітніших активів, у які можна інвестувати. Найпопулярніші активи на сьогоднішній день – це нерухомість, акції і дорогоцінні метали. Проте ви можете спробувати вкласти гроші і незвичайні, але перспективні напрями, наприклад, предмети мистецтва, гри або програмне забезпечення.

Найкращі бюджетні готелі Шарм-Ель-Шейха !!!!

Туристам, які хочуть відвідати нічні клуби Шарм — Ель — Шейха, готелі надають безкоштовний трансфер до центру міста. Ціни на відпочинок в Єгипті відрізняються, в залежності від регіону, для бюджетного відпочинку подивіться сімейні готелі Хургади. Якісні сімейні готелі Шарм — Ель — Шейха підійдуть для любителів дайвінгу, снорклінга та інших водних видів спорту. Відмінна кухня: різноманітні, смачні та завжди свіжі страви. У дитячому клубі проводять дискотеки, перегляд мультфільмів та багато іншого. Також хочемо вам порекомендувати https://tourpoisk.com.ua/statii/samye-luchshie-bjudzhetnye-oteli-sharm-el-sheiha

Дітям так подобається дозвілля, що іноді вони не хочуть іти. Заслужено вважається одним з кращих готелів Єгипту. Цей бувалий готель вражає туристів своєю рифом неймовірної краси. Добре підходить для відпочинку з дітьми. Розташований в бухті Набк, гарне місце для занять водними видами спорту. Недоліком є відсутність нормального заходу, в тому числі для дітей, але цікава анімація, дивовижна кухня і царський сервіс роблять цей готель популярним і улюбленим багатьма туристами. Представник відомої мережі готелів Hilton з дуже зручною геолокацією: 5 км до місцевого аеропорту і недалеко від площі Сохо. Популярний своїм рифом, незважаючи на те, що в цілому пляж не дуже великий, з одним понтоном. Підійде для консерваторів, котрі віддають перевагу комфортний відпочинок без зайвої розкоші. Один з трьох готелів із загальною інфраструктурою.

Вони займають величезну територію з аквапарком і ботанічним садом. Доброзичливий персонал швидко вирішить всі ваші проблеми. Цікава анімація, хороший дитячий клуб, піщаний пляж. Розташований в п’яти хвилинах від аеропорту. Володар одного з кращих аквапарків. Чудово продуманий для відпочинку з дітьми: чудовий сервіс, цікава анімація і смачне меню. Для дорослих є окремі гірки в аквапарку, своя анімація і красивий риф, але понтон знаходиться на території іншого готелю. Якщо у Вас виникли питання щодо бронювання, оформлення або оплатою вашого туру в Єгипет відвідайте розділ сайту Часті Питання. Ми піклуємося про наших туристів.

Купуючи тур в Єгипет в компанії 108 Подорожей, Ви отримуєте гарантію кращої поєднання ціни та якості: Знання сучасних технологій дозволяє швидко проаналізувати ціни тур операторів України, а досвід — підібрати готель, відповідний вашим бажанням. Ми зв’яжемося з адміністрацією готелю, щоб Вам надали один з кращих номерів у своїй категорії. Надамо список екскурсій і розповімо про правила провезення багажу. За день до вильоту перевіримо, чи не змінилася час рейсу і ще раз нагадаємо вам про всі необхідні документи. Замовте тур в Шарм — ель — Шейх зараз. Читайте також: Найкращі готелі Шарм Ель Шейха з аквапарком. Найкращі готелі Хургади для сімейного відпочинку. Найкращі готелі Хургади з аквапарком.