Як можна заробити на чужих відео на ютубі — види заробітку Youtube

1630

Сьогодні YouTube є не тільки найпопулярнішим відео-хостингом в усьому світі, але і ще відмінним способом для заробітку. Сотні і тисячі людей заробляють мільйони доларів на наших з вами перегляді відео.

Зміст

 • Яким чином можна заробити на ютубі на чужих відео
  • Способи, як заробити на Youtube чужих відео
 • Небезпека заробітку на чужих відео
 • Заробіток на чужих відео YouTube — відео

Яким чином можна заробити на ютубі на чужих відео

Всім зрозуміло, що на своєму відео можна заробити за допомогою реклами. Але що робити, якщо у вас немає особливого таланту до створення барвистих відео, які б переглядали мільйони користувачів? Вихід є, адже можна заробляти і на чужих відео. Далі розглянемо, як це зробити.

Способи, як заробити на Youtube чужих відео

 • Найпоширеніший вид такого заробітку — це скачування чужого популярного відео і заливка його собі на канал. Далі розміщуємо на ньому всі можливі реклами і чекаємо, поки почнуть приходити гроші.
 • Якщо у вас гарний та дзвінкий голос, то можна заробляти, озвучуючи чужі ролики. Наприклад, можна взяти цікаве побутове відео іншого користувача, придумати до нього прикольне опис, озвучити його і залити собі на канал. Для цього потрібно навчиться працювати із спеціальними програмами і писати хорошу озвучку. Перед заливкою відео краще показати друзям, щоб вони чесно оцінили вашу працю. Якщо наберуться перегляди, то на нього можна починати ставити рекламу.
 • Можна заробляти і на онлайн фільмах. Суть проста: спочатку ви проходите реєстрацію в партнерці Ютуба — I-Kino, де вам дається посилання для перегляду фільму. Її можна просто поширювати по блогах і форумах, але набагато ефективніше буде, якщо ви на свій канал заллєте трейлер цього фільму, а під ним вставите опис і посилання на повний фільм. І ось вже такий трейлер можна поширювати в мережі.
 • Отримати прибуток можна і на торрентах. Схема наступна: ви створюєте власний торрент трекер і заробляти на рекламі. А можна займатися просуванням торрент клієнтів. Це означає, що якщо користувач захоче скачати фільм, то йому спочатку потрібно буде встановити спеціальну програму на свій ПК, і лише потім подивитися фільм. Зробити це можна за допомогою сервісу Mgshare, де за кожне завантаження будуть платити по 50 копійок. Таким чином, потрібно грамотно оформити посилання, щоб вона зацікавила максимальна кількість інтернет-користувачів.
 • Ознайомившись з основними способами як заробити на Ютубі на чужих відео, тепер потрібно розглянути основні ризики такої роботи.

  Небезпека заробітку на чужих відео

  Якщо ви просто заливаєте (завантажуєте) чуже відео на свій канал, то це може нести певну небезпеку для вас. Як мінімум, якщо правовласник відео напише скаргу, то ваш канал просто забанять. В теорії, правовласник може навіть подати на вас в суд і вимагати компенсацію за завдану шкоду. В суді можна довести вашу провину досить просто, і за кожне таке відео доведеться заплатити від одного мільйона рублів, а в додачу можуть навіть посадити. Але це лише теорія, на практиці в нашій країні ніколи такого не було. (Читайте також — Скільки можна заробити на Youtube)

  Розумні правовласники ставлять на своїх каналах систему Content ID, яка знаходить і блокує вкрадені у нього ролики. Це відбивається на репутації вашого каналу, і адміністрація має право навіть відключити монетизацію на деякий час, як правило, півроку.

  Але на Ютубі є сотні каналів, які крадуть чуже відео і спокійно заробляють на його монетизації. Іноді потрібно лише трохи змінити відео, наприклад, поміняти музичну композицію в ньому, щоб воно вже було ваше авторське. Працювати треба через партнерські медіа мережі. В такому випадку повідомлення будуть йти безпосередньо їм, а таких мереж абсолютно наплювати на них.

  Не забудьте ознайомитися з набирає популярність соцмережі Перископ у статті — «Перископ — що це»

  види заробітку на ютубі на чужих відео

  Тепер ви знаєте як можна заробити на відеохостингу ютубі на чужих відео. Будьте уважні з авторськими правами і тоді ваш заробіток буде стабільним і прибутковим. (Радимо почитати – Як заробити гроші на YouTube)

  Заробіток на чужих відео YouTube — відео