Як заробити в інтернеті на написанні статей. Заробіток на статтях

859

В даний час в інтернеті існує величезна кількість способів, як заробити гроші сидячи вдома. Один з найбільш доступних і популярних варіантів не тільки для новачків, але і досвідчених користувачів інтернету – це заробіток на статтях, тобто написання і продаж статей через біржі або робота безпосередньо із замовником.

Зміст

  • Як заробити в інтернеті на написанні статей
    • Як заробляти, сидячи вдома на біржах статей щомісяця 1000$ і більше
    • Де ще можна продавати свої статті і заробляти на написанні текстів

Як заробити в інтернеті на написанні статей

Якщо у вас є вміння викладати свої думки на папері з певної теми грамотно і просто, наприклад, на тему бізнесу, медицини, фінансів тощо, то цей навик можна легко монетизувати, тобто почати на цьому заробляти гроші, продаючи свої унікальні тексти вашим клієнтам і замовникам.

Радимо почитати: Як заробити в інтернеті — робочі способи

Знайти замовників і покупців статей досить-таки просто, для цього достатньо зареєструватися в одній з популярних біржах статей, де у копірайтерів та рерайтерів — людей, які пишуть унікальні тексти, є можливість виставляти свої роботи на продаж.

Таким чином, якщо у вас адекватні ціни і затребувана тематика, то швидко статті викуповуються, і ви починаєте заробляти гроші на своїх статтях. Читайте також про способи онлайн заробітку.

Найпопулярнішими біржами статей, де можна зареєструватися як автор або замовник (покупець) є Advego, TextSale.

Заробіток на статтях, як правило, залежить від ціни, яку ви виставляєте на свої роботи. Зазвичай за 1000 символів унікального тексту копірайтери-новачки хочуть від 50 центів до 1$ і більше.

Наприклад, якщо розмір статті 1500-2000 символів, то автор може отримати за неї близько 1-2 доларів. Звичайно, це не багато, але якщо писати кожен день від 10-15 статей, то ваш дохід буде цілком порівнянний з заробітною платою людини, що живе в невеликому місті, або навіть може перевищити її.

Як заробляти, сидячи вдома на біржах статей щомісяця 1000$ і більше

По-перше, потрібно зареєструватися на популярних біржах статей. Потім слід вибрати найдорожчі теми для написання контенту, це — інвестиції, нерухомість, кредити, фінанси, бізнес, і вже почати роботу з написання якісних і унікальних статей на продаж.

Бажано перед цим попрактикуватися і набити руку, регулярно читати бізнес літературу і комерційні статті інших авторів, переймаючи їх досвід. Після того, як ви зробите роботу і напишіть близько 20 статей, то сміливо виставляйте їх на продаж не менш ніж за 1,5 долара за 1000 символів.

З самого необхідно робити упор на якість своїх робіт, писати без помилок, зрозумілою і дохідливою мовою. Якщо все зробити правильно, то всі ваші статті розкуплять менше, ніж за тиждень, і у вас може з’явитися постійний замовник, з якими в подальшому можна домовитися про підвищення ціни на ваші роботи. Таким чином, всього за місяць реально заробляти по 500-600 доларів.

Але якщо у вас є бажання заробляти більше, ніж 500-600$ в місяць на написанні статей, то gdeikakzarabotat.ru рекомендує зробити наступне:

Як правило, великі і популярні інтернет-журнали за якісні та цікаві статті готові платити своїм авторам до 10 доларів за тисячу знаків і навіть більше. Це сайти з великою відвідуваністю на різну тематику, які самі заробляють значні суми грошей щомісяця, розміщуючи на своїх сервісах різну рекламу і отримуючи від неї хороший дохід.

Розішліть своє резюме та приклади своїх робіт адміністраторам цих онлайн-журналів. І через якийсь час ви зможете отримати пропозицію на роботу, але не варто розраховувати відразу на 10 $ за 1000 символів. Зазвичай на перших порах можуть запропонувати не більше 7$, але і це вже непогано!

Підводячи підсумки можна сказати, що заробити на продажі статей цілком реально, тут, як і в будь-якому іншому справі (бізнесі) головне – це наполегливість, терпіння, віра в себе і творчий підхід.

Якщо цей спосіб заробітку не ваш, то спробуйте заробити на Форексі (Що таке і як там заробити читайте тут).

Де ще можна продавати свої статті і заробляти на написанні текстів

Заповзятливі рерайтери і копірайтери, в даний час, не обмежуються тільки різними біржами контенту, вони все частіше пропонують свої послуги на всіляких форумах по заробітку, спеціалізованих сайтах віддаленої роботи, роблять власні сайти в інтернеті, де пропонують свою роботу і викладають портфоліо.

Якщо вам потрібні гроші і ви не знаєте де їх взяти, то рекомендуємо також ознайомитися з цією статтею.