Що таке хайп (Hyip) проекти? Як вибрати хайп проекти, які платять

1023

В сучасному світі з розвитком процесів, технологій і навчання заробітку грошових коштів через інтернет шляхом їх вкладення у різні інвестиційні проекти для отримання прибутку, все більшого значення набуває такий вид інвестування як хайп.

Хайп інвестування розраховане, насамперед, на збільшення загальної цифри прибутковості на 100, 200 і у деяких випадках до 500% в рік. Така сума порівнянна початковим вкладенням і повністю окупається через рік використання однієї з обраних інвестором систем примноження капіталу.

Кожен з інструментів хайпи спрямований виключно на збільшення прибутку в N разів, що можна відчути вже в перші місяці використання такого високоприбуткового методу інвестування як хайп. У свою чергу отримання доходу не змусить вас довго чекати.

Головні теми, які хотілося б розкрити нашим читачам у цій статті, наступні:

 • Що включає в себе поняття хайп проекту?
 • Хайп проект що це?
 • Які бувають хайп проекти і який з них вибрати?
 • Як уникнути ризиків при інвестуванні в хайпи?
 • Докладніше зупинимося на кожному з пунктів і розглянемо, що таке хайп проекти в наші дні і які підводні камені можуть чекати інвесторів в роботі з ними.

  Зміст

  • 1. Що таке хайп (hyip) — проект?
  • 2. Як вибрати хайп проект — вибираємо преміум хайпи які платять 2016 — 2017
  • 3. Інвестування в хайп-проекти — 2 основних види ризику при вкладенні в Hyip-проекти
  • 4. Висновок

  1. Що таке хайп (hyip) — проект?

  Хайп проект являє собою фінансовий проект, інвестиції в який збільшує дохід інвестора в кілька разів. Не випадково й назва «хайп», яке в перекладі з англійської означає «hyip» — високоприбуткові інвестиційні проекти або High Yield Investment Program.

  Існування хайп проекту обумовлено фактором наявності і присутності в системі діючих інвесторів і появи в неї нових осіб. За рахунок такої грамотно складеної фінансової піраміди і обороту вступників коштів дозволяє отримувати дохід всім учасникам даного проекту.

  Таким чином, величезний вплив на хайп проект в цілому справляє кількість що знаходяться в ньому інвесторів. І як довго зможе проіснувати такий хайп проект, запитаєте ви. Тут варто звернутися до такого важливого моменту, як види хайпи. Тому як час життя одного хайпи може істотно різнитися: від місяця і року до декількох років.

  Виявлено яскраво виражена пряма залежність Хайпи:

  Функціонування хайп проекту = вид хайпи + кількість вкладених грошових коштів + вміння творців розвивати фінансову систему.

  Які бувають хайп проекти і який з них вибрати визначається людьми, які стоять на чолі піраміди.

  Звідси і виділення наступних трьох важливих типів хайпів:

  1. Високоприбуткові хайпи — фінансові проекти, час життя яких істотно мало. Організатори високоприбуткових хайпів обіцяють швидке збільшення прибутку до 40% в місяць від вкладених в піраміду коштів. Зазвичай їх існування обмежується одним місяцем.
  2. Середньоприбуткові хайпи — проекти, що збільшують дохід не більше ніж на 30% в місяць протягом строку життя, які варіюється від декількох місяців до року.
  3. Низькодохідні — такі вони створені, перш за все, для запобігання й уникнення втрати вкладених коштів і боротьби з випадками шахрайських операцій.

  Якщо ви хочете створити свій хайп проект, то рекомендуємо прочитати: «Що таке МЛМ бізнес», так як ці два поняття тісно пов’язані між собою.

  Що об’єднує і що розрізняє всі види таких хайп проектів?

  Виділяються наступні головні характеристики хайп проекту, за якими можна виявити нечесність або підступ з боку організаторів піраміди:

 • Незрівнянно високий прибуток. Тут важливо відразу визначити для себе наступний важливий момент: отримання дуже високих доходів в найкоротші терміни швидше призведе до втрати всіх вкладених коштів, ніж її примноження.
 • Реквізити компанії відсутні. Це означає, що сайт хайп проекту не бажає надавати інформацію про себе у вигляді контактного телефону та адреси електронної пошти.
 • Немає дозволу на створення і заняття цим видом діяльності з наданням діючої ліцензії компанії і офіційних документів за запитом.
 • Не можна дізнатися про те, що в даний момент відбувається з інвестованими у проект засобами.
 • Неможливість отримання відповіді від технічної підтримки компанії у разі виникнення спірних питань і уточнень по роботі проекту.
 • Надання компанією 100% гарантій, за якими стверджується, що ви в будь-якому випадку в будь-який момент зможете отримати прибуток і зберегти вже наявні на рахунку гроші. Варто пам’ятати про таке поняття як торговий ризик, який застосовний до будь-якої компанії таке виду, і завжди є шанс одразу втратити все. Від таких випадків ніхто не застрахований.
 • Збиткові дні відсутні протягом усього часу існування проекту, куди ви вносите свої інвестиції. За принципом Понці в такому випадку дуже велика ймовірність, що проект живе тільки за рахунок інвестицій з боку нових клієнтів, а як такого нарощування обсягу грошових коштів не відбувається.
 • Перед вашими очима основна частина того, на що варто звернути пильну увагу при вивченні хайп проекту, щоб не потрапити в незручне становище з самого початку шляху по досягненню успіху як високодохідних, так і середньодохідних інвестицій.

  В іншому випадку вас може очікувати втрата значної частини грошей з-за неграмотного підходу до принципу побудови і структуру правильного хайпи.

  Адже подбати завчасно в проведенні фінансових операцій з ризиком ніколи не буде зайвим. Оскільки щороку кількість випадків процвітання шахрайських хайп проектів тільки зростає. Їх розвиток виходить на все більш новий витончений рівень. Прийоми, пов’язані головним чином з підміною і маскуванням під сумлінні прибуткові проекти, призводять до того, що всі ваші інвестиції потрапляють в руки до фінансових злочинцям.

  Вище вже було порушено поняття низкодохідного хайпи. Це більшою мірою абсолютно нове віяння на просторах всесвітньої мережі інтернет, розпочате боротися з обманом у інвестиціях. Їх успіх обумовлений довгостроковій тривалістю життя, яка може досягати 5 років. Місячний дохід нових преміум хайпів варіюється між показниками 8 і 12%.

  Найпопулярніші низькодохідні хайп проекти, що існують протягом декількох років в рунеті закрилися пару років тому:

  • Gamma-IC (Gamma Investment Corporation);
  • VladimirFX;

  Їх з упевненістю можна віднести до преміум хайпи за визначеними раніше характеристиками. Однак, це виявилося не відразу, а лише після ретельного вивчення даних інвестиційних об’єктів на приналежність їх хайпи.

  Досить тривалий час існування дозволило засумніватися в шахрайських діях з боку проектів і можливості вважати, що це реальне довірче управління.

  Остаточну крапку у визначенні проектів як реально діючих на той момент хайпів поставив факт їх закриття на просторах мережі.

  Hyip проект преміум рівня ставить під питання ефективність середньодохідних і високоприбуткових різновидів: набагато більший час життя низкодохідного побратима хоч і з порівняно меншими відсотками по збільшенню прибутку в місяць не можуть йти ні в яке порівняння з швидко вгасали їх різновидами.

  Тут важливий правильний підхід до такої преміум системи і критерії, за якими її можна вибрати з перспективою на успішне інвестування.

  Тому постає не менш важливе питання: як вибрати хайп?

  2. Як вибрати хайп проект — вибираємо преміум хайпи які платять 2016 — 2017

  Хайп проекти, які постійно і без збоїв платять гроші велика рідкість. Як правило, вони платять тільки що вступили в проект, які увійшли в проект на початковому етапі свого існування, а це приблизно кілька десятків людей. Приблизно 90 % всіх учасників подібних проектів в кінцевому підсумку виявляються обдуреними.

  Важко визначити єдиний системний підхід, який би виправдав очікування, а головне вкладення коштів інвестора такий проект.

  Кожен преміум хайп відрізняє ряд спеціальних особливостей, орієнтованих на його розуміння з усіх точок зору, в тому числі і основоположною фінансової.

  Практична покрокова стратегія щодо участі в такому хайп проекті і недостатнє знання можуть виявитися для інвестора каменем спотикання в питанні великих інвестицій в діючий хайп проект з метою отримання прибутку в подальшому.

  На що варто звернути увагу, щоб успішно провести відбір преміум хайпи:

 • Час функціонування проекту в мережі від 1 року.
 • Якісний зовнішній вигляд і цілісна структура сайту, надається фінансові послуги.
 • Достовірність інформації на сайті стосовно власника проекту: особи, контактів, за якими є можливість перевірити реальність існування людини.
 • Список і опис можливостей проекту, умов співробітництва на правомірних умовах.
 • Робочі контакти для зворотного зв’язку з підтримкою проекту.
 • Щомісячна прибутковість проекту не повинна бути більше 10-12%.
 • Зміна та оновлення сайту: повинні бути видна діюча життя проекту в новинному розділі компанії.
 • Можливість підписатися на безкоштовну e-mail розсилку.
 • Можливість спілкування з іншими інвесторами всередині проекту.
 • Наявність документів, що засвідчують офіційну реєстрацію компанії. Це також стосується і її інвестиційної діяльності.
 • Наявність таких критеріїв дозволить уникнути помилок і буде цілком достатнім для того, щоб відрізнити преміум хайп від среднедоходного або високоприбуткового проекту.

  Хто не ризикує, той не заробляє на інвестиціях в хайп проекти. Настав час дізнатися як уникнути при цьому ризиків при інвестиціях у фінансові об’єкти?

  3. Інвестування в хайп-проекти — 2 основних види ризику при вкладенні в Hyip-проекти

  Слід розрізняти два види ризику при інвестуванні:

 • Торговельний ризик передбачає втрату коштів і є нормою при торгівлі на ринку. У деяких випадках його можна мінімізувати, але процес торгівлі у будь-якому випадку може приносити прибуток, або збитки. (Читайте також статтю про Форекс: «Як потрібно торгувати на ринку Forex і з чого почати гру на біржі трейдеру»)
 • Не торговий ризик означає втрату інвестицій в результаті розкрадання коштів хайпи чи незадіяною третьою стороною в обхід інвестору. В даному випадку неминуча втрата коштів, але вже не з вашої вини, не в результаті торгівлі на ринку. Всі зазвичай відбувається дуже швидко — хайп проект просто закривається з повідомленням про те, що всі кошти загублені, а компанії більше не існує.
 • І все це в порядку речей, з якими доводиться миритися інвесторам, і як результат, зЕкшн снювати пошук нових інвестиційних об’єктів у мережі.

  4. Висновок

  Однак, заробляти на преміум хайпи можна і навіть потрібно.

  Як приклад, інвестування 500 у.е. в один з діючих преміум хайпів під 10% в місяць по закінченню 10 з них подвоїть вашу початкову суму на рахунку. Що в результаті дозволить вивести кошти в 2 рази більше в порівнянні з інвестиційними і уникнути таким чином не торговельного ризику.

  Тому, щоб заробляти на hyip проектах обов’язково дотримуйтесь таких поширених способів:

 • Вхід у проект повинен бути як можна більш раннім.
 • Швидкий вихід з проекту при отриманні необхідної прибутку.
 • Завжди пам’ятайте, що вийти в безубиток можливо лише при умові раннього входу в хайп проект.

  Тепер ви знаєте значення хайп — що це таке, які ризики бувають і т. д. Важливо перед тим, як вкладати свої гроші ще раз перевірити сам проект і чи варто взагалі вкладати гроші в такі високоризикові проекти.

  Ми не рекомендуємо зв’язуватися з різними сумнівними інтернет проектами, перед вкладенням переконайтеся на які гроші проект буде виплачувати вам відсотки, яка схема заробітку проекту і т. д.

  Рекомендуємо прочитати — «Куди вкласти, щоб заробити і не втратити?»

  Нижче в коментарях можете вказувати ті хайп-пректи, які реально платять. (Реклама публікуватися не буде)