Що таке хайп (Hyip) проекти? Як вибрати хайп проекти, які платять

575

В сучасному світі з розвитком процесів, технологій і навчання заробітку грошових коштів через інтернет шляхом їх вкладення у різні інвестиційні проекти для отримання прибутку, все більшого значення набуває такий вид інвестування як хайп.

Хайп інвестування розраховане, насамперед, на збільшення загальної цифри прибутковості на 100, 200 і у деяких випадках до 500% в рік. Така сума порівнянна початковим вкладенням і повністю окупається через рік використання однієї з обраних інвестором систем примноження капіталу.

Кожен з інструментів хайпи спрямований виключно на збільшення прибутку в N разів, що можна відчути вже в перші місяці використання такого високоприбуткового методу інвестування як хайп. У свою чергу отримання доходу не змусить вас довго чекати.

Головні теми, які хотілося б розкрити нашим читачам у цій статті, наступні:

  • Що включає в себе поняття хайп проекту?
  • Хайп проект що це?
  • Які бувають хайп проекти і який з них вибрати?
  • Як уникнути ризиків при інвестуванні в хайпи?
  • Докладніше зупинимося на кожному з пунктів і розглянемо, що таке хайп проекти в наші дні і які підводні камені можуть чекати інвесторів в роботі з ними.

    Зміст

    • 1. Що таке хайп (hyip) — проект?
    • 2. Як вибрати хайп проект — вибираємо преміум хайпи які платять 2016 — 2017
    • 3. Інвестування в хайп-проекти — 2 основних види ризику при вкладенні в Hyip-проекти
    • 4. Висновок

    1. Що таке хайп (hyip) — проект?

    Хайп проект являє собою фінансовий проект, інвестиції в який збільшує дохід інвестора в кілька разів. Не випадково й назва «хайп», яке в перекладі з англійської означає «hyip» — високоприбуткові інвестиційні проекти або High Yield Investment Program.

    Існування хайп проекту обумовлено фактором наявності і присутності в системі діючих інвесторів і появи в неї нових осіб. За рахунок такої грамотно складеної фінансової піраміди і обороту вступників коштів дозволяє отримувати дохід всім учасникам даного проекту.

    Таким чином, величезний вплив на хайп проект в цілому справляє кількість що знаходяться в ньому інвесторів. І як довго зможе проіснувати такий хайп проект, запитаєте ви. Тут варто звернутися до такого важливого моменту, як види хайпи. Тому як час життя одного хайпи може істотно різнитися: від місяця і року до декількох років.

    Виявлено яскраво виражена пряма залежність Хайпи:

    Функціонування хайп проекту = вид хайпи + кількість вкладених грошових коштів + вміння творців розвивати фінансову систему.

    Які бувають хайп проекти і який з них вибрати визначається людьми, які стоять на чолі піраміди.

    Звідси і виділення наступних трьох важливих типів хайпів:

    1. Високоприбуткові хайпи — фінансові проекти, час життя яких істотно мало. Організатори високоприбуткових хайпів обіцяють швидке збільшення прибутку до 40% в місяць від вкладених в піраміду коштів. Зазвичай їх існування обмежується одним місяцем.
    2. Середньоприбуткові хайпи — проекти, що збільшують дохід не більше ніж на 30% в місяць протягом строку життя, які варіюється від декількох місяців до року.
    3. Низькодохідні — такі вони створені, перш за все, для запобігання й уникнення втрати вкладених коштів і боротьби з випадками шахрайських операцій.

    Якщо ви хочете створити свій хайп проект, то рекомендуємо прочитати: «Що таке МЛМ бізнес», так як ці два поняття тісно пов’язані між собою.

    Що об’єднує і що розрізняє всі види таких хайп проектів?

    Виділяються наступні головні характеристики хайп проекту, за якими можна виявити нечесність або підступ з боку організаторів піраміди:

  • Незрівнянно високий прибуток. Тут важливо відразу визначити для себе наступний важливий момент: отримання дуже високих доходів в найкоротші терміни швидше призведе до втрати всіх вкладених коштів, ніж її примноження.
  • Реквізити компанії відсутні. Це означає, що сайт хайп проекту не бажає надавати інформацію про себе у вигляді контактного телефону та адреси електронної пошти.
  • Немає дозволу на створення і заняття цим видом діяльності з наданням діючої ліцензії компанії і офіційних документів за запитом.
  • Не можна дізнатися про те, що в даний момент відбувається з інвестованими у проект засобами.
  • Неможливість отримання відповіді від технічної підтримки компанії у разі виникнення спірних питань і уточнень по роботі проекту.
  • Надання компанією 100% гарантій, за якими стверджується, що ви в будь-якому випадку в будь-який момент зможете отримати прибуток і зберегти вже наявні на рахунку гроші. Варто пам’ятати про таке поняття як торговий ризик, який застосовний до будь-якої компанії таке виду, і завжди є шанс одразу втратити все. Від таких випадків ніхто не застрахований.
  • Збиткові дні відсутні протягом усього часу існування проекту, куди ви вносите свої інвестиції. За принципом Понці в такому випадку дуже велика ймовірність, що проект живе тільки за рахунок інвестицій з боку нових клієнтів, а як такого нарощування обсягу грошових коштів не відбувається.
  • Перед вашими очима основна частина того, на що варто звернути пильну увагу при вивченні хайп проекту, щоб не потрапити в незручне становище з самого початку шляху по досягненню успіху як високодохідних, так і середньодохідних інвестицій.

    В іншому випадку вас може очікувати втрата значної частини грошей з-за неграмотного підходу до принципу побудови і структуру правильного хайпи.

    Адже подбати завчасно в проведенні фінансових операцій з ризиком ніколи не буде зайвим. Оскільки щороку кількість випадків процвітання шахрайських хайп проектів тільки зростає. Їх розвиток виходить на все більш новий витончений рівень. Прийоми, пов’язані головним чином з підміною і маскуванням під сумлінні прибуткові проекти, призводять до того, що всі ваші інвестиції потрапляють в руки до фінансових злочинцям.

    Вище вже було порушено поняття низкодохідного хайпи. Це більшою мірою абсолютно нове віяння на просторах всесвітньої мережі інтернет, розпочате боротися з обманом у інвестиціях. Їх успіх обумовлений довгостроковій тривалістю життя, яка може досягати 5 років. Місячний дохід нових преміум хайпів варіюється між показниками 8 і 12%.

    Найпопулярніші низькодохідні хайп проекти, що існують протягом декількох років в рунеті закрилися пару років тому:

    • Gamma-IC (Gamma Investment Corporation);
    • VladimirFX;

    Їх з упевненістю можна віднести до преміум хайпи за визначеними раніше характеристиками. Однак, це виявилося не відразу, а лише після ретельного вивчення даних інвестиційних об’єктів на приналежність їх хайпи.

    Досить тривалий час існування дозволило засумніватися в шахрайських діях з боку проектів і можливості вважати, що це реальне довірче управління.

    Остаточну крапку у визначенні проектів як реально діючих на той момент хайпів поставив факт їх закриття на просторах мережі.

    Hyip проект преміум рівня ставить під питання ефективність середньодохідних і високоприбуткових різновидів: набагато більший час життя низкодохідного побратима хоч і з порівняно меншими відсотками по збільшенню прибутку в місяць не можуть йти ні в яке порівняння з швидко вгасали їх різновидами.

    Тут важливий правильний підхід до такої преміум системи і критерії, за якими її можна вибрати з перспективою на успішне інвестування.

    Тому постає не менш важливе питання: як вибрати хайп?

    2. Як вибрати хайп проект — вибираємо преміум хайпи які платять 2016 — 2017

    Хайп проекти, які постійно і без збоїв платять гроші велика рідкість. Як правило, вони платять тільки що вступили в проект, які увійшли в проект на початковому етапі свого існування, а це приблизно кілька десятків людей. Приблизно 90 % всіх учасників подібних проектів в кінцевому підсумку виявляються обдуреними.

    Важко визначити єдиний системний підхід, який би виправдав очікування, а головне вкладення коштів інвестора такий проект.

    Кожен преміум хайп відрізняє ряд спеціальних особливостей, орієнтованих на його розуміння з усіх точок зору, в тому числі і основоположною фінансової.

    Практична покрокова стратегія щодо участі в такому хайп проекті і недостатнє знання можуть виявитися для інвестора каменем спотикання в питанні великих інвестицій в діючий хайп проект з метою отримання прибутку в подальшому.

    На що варто звернути увагу, щоб успішно провести відбір преміум хайпи:

  • Час функціонування проекту в мережі від 1 року.
  • Якісний зовнішній вигляд і цілісна структура сайту, надається фінансові послуги.
  • Достовірність інформації на сайті стосовно власника проекту: особи, контактів, за якими є можливість перевірити реальність існування людини.
  • Список і опис можливостей проекту, умов співробітництва на правомірних умовах.
  • Робочі контакти для зворотного зв’язку з підтримкою проекту.
  • Щомісячна прибутковість проекту не повинна бути більше 10-12%.
  • Зміна та оновлення сайту: повинні бути видна діюча життя проекту в новинному розділі компанії.
  • Можливість підписатися на безкоштовну e-mail розсилку.
  • Можливість спілкування з іншими інвесторами всередині проекту.
  • Наявність документів, що засвідчують офіційну реєстрацію компанії. Це також стосується і її інвестиційної діяльності.
  • Наявність таких критеріїв дозволить уникнути помилок і буде цілком достатнім для того, щоб відрізнити преміум хайп від среднедоходного або високоприбуткового проекту.

    Хто не ризикує, той не заробляє на інвестиціях в хайп проекти. Настав час дізнатися як уникнути при цьому ризиків при інвестиціях у фінансові об’єкти?

    3. Інвестування в хайп-проекти — 2 основних види ризику при вкладенні в Hyip-проекти

    Слід розрізняти два види ризику при інвестуванні:

  • Торговельний ризик передбачає втрату коштів і є нормою при торгівлі на ринку. У деяких випадках його можна мінімізувати, але процес торгівлі у будь-якому випадку може приносити прибуток, або збитки. (Читайте також статтю про Форекс: «Як потрібно торгувати на ринку Forex і з чого почати гру на біржі трейдеру»)
  • Не торговий ризик означає втрату інвестицій в результаті розкрадання коштів хайпи чи незадіяною третьою стороною в обхід інвестору. В даному випадку неминуча втрата коштів, але вже не з вашої вини, не в результаті торгівлі на ринку. Всі зазвичай відбувається дуже швидко — хайп проект просто закривається з повідомленням про те, що всі кошти загублені, а компанії більше не існує.
  • І все це в порядку речей, з якими доводиться миритися інвесторам, і як результат, зЕкшн снювати пошук нових інвестиційних об’єктів у мережі.

    4. Висновок

    Однак, заробляти на преміум хайпи можна і навіть потрібно.

    Як приклад, інвестування 500 у.е. в один з діючих преміум хайпів під 10% в місяць по закінченню 10 з них подвоїть вашу початкову суму на рахунку. Що в результаті дозволить вивести кошти в 2 рази більше в порівнянні з інвестиційними і уникнути таким чином не торговельного ризику.

    Тому, щоб заробляти на hyip проектах обов’язково дотримуйтесь таких поширених способів:

  • Вхід у проект повинен бути як можна більш раннім.
  • Швидкий вихід з проекту при отриманні необхідної прибутку.
  • Завжди пам’ятайте, що вийти в безубиток можливо лише при умові раннього входу в хайп проект.

    Тепер ви знаєте значення хайп — що це таке, які ризики бувають і т. д. Важливо перед тим, як вкладати свої гроші ще раз перевірити сам проект і чи варто взагалі вкладати гроші в такі високоризикові проекти.

    Ми не рекомендуємо зв’язуватися з різними сумнівними інтернет проектами, перед вкладенням переконайтеся на які гроші проект буде виплачувати вам відсотки, яка схема заробітку проекту і т. д.

    Рекомендуємо прочитати — «Куди вкласти, щоб заробити і не втратити?»

    Нижче в коментарях можете вказувати ті хайп-пректи, які реально платять. (Реклама публікуватися не буде)