Як заробити гроші в інтернеті в 11, 12, 13, 14, 15 років дитині-школяру

8049

Підліткам завжди хочеться якомога більше незалежності від дорослих. І, звичайно, не хочеться залежати ні від кого матеріально. Тому більшість молодих людей із дванадцяти-тринадцяти років шукають можливості заробити собі хоча б на кишенькові витрати. І найбільш легкий заробіток підлітки знаходять в інтернеті, в проектах, які не потрібні первісні грошові вкладення.

Наприклад, в таких проектах як SeoSprint, Wmmail, просто прочитуючи листи і гуляючи по сайтах, можна заробити підлітка-школяра, як мінімум, на оплату мобільного зв’язку.

Якщо ви не знаєте, де можна взяти грошей безоплатно і на халяву, то для цього ми написали цю статтю, яку рекомендуємо прочитати.

Зміст

 • 1. Заробіток в інтернеті для підлітків і школярів від 100 рублів в день
 • 2. Способи заробити підлітка-школяра 11, 12, 13, 14, 15, 16 років в інтернеті без вкладень
  • Реальний заробіток для підлітків в інтернеті на написанні статей
 • 3. Інші способи заробити підлітку
  • Ведення свого блогу — сайту
  • Любителям пограти в ігри
  • Серфінг веб-ресурсів
  • Заробіток в соціальних мережах
  • Заробіток на фріланс
  • Способи заробітку в інтернеті для підлітків
 • 4. Найшвидший спосіб заробити гроші підлітка і не тільки
 • 5. Як підлітку легко відрізнити шахраїв від реального способу заробітку
 • 6. Висновок

1. Заробіток в інтернеті для підлітків і школярів від 100 рублів в день

При бажанні заробити великі суми грошей різні проекти-сайти для заробітку можуть надати більш складну роботу і, отже, більш оплачувану. У цьому випадку варто прикласти невеликі зусилля і навчитися виконувати різноманітні завдання.

Як правило, все виявляється досить просто. До кожного завдання додається опис того, що необхідно зробити і що пред’являються до виконавця вимоги. Але деякі не зупиняються і на цьому, оскільки хочуть заробляти ще більше.

Найпопулярніші види заробітку для школярів читайте нижче в статті. Ми розглянемо майже всі відомі нам способи

2. Способи заробити підлітка-школяра 11, 12, 13, 14, 15, 16 років в інтернеті без вкладень

Варто звернути увагу на такі завдання, як написання статей. Тут не потрібно ніяких інвестицій, а робота за цим видом діяльності добре оплачується. До того ж, такий заробіток для підлітків найбільш оптимальний.

Школярі-підлітки від десяти до шістнадцяти років і старше часто набагато грамотніше деяких дорослих в силу того, що, вивчаючи шкільну програму, вони постійно стикаються з правилами російської мови, тому можуть грамотно і красиво викладати свої думки. А в написанні статей це займає дуже важливе місце, адже який би ні був глибокий сенс статті, ніхто не прийме роботу з великою кількістю помилок. (Читайте також — якою буває бізнес без вкладень з нуля)

Дивіться відео — Робота в Інтернеті без вкладень для підлітків від 10-11 до 15-16 років

Реальний заробіток для підлітків в інтернеті на написанні статей

Для початку, щоб освоїтися в цій сфері діяльності, можна попрактикуватися в написанні статей-рерайтов. За своєю специфікою ця робота дуже близька до шкільних изложениям. А якщо точніше, вам дають статтю, яку треба переписати своїми словами, змінити структуру пропозицій, але зберегти сенс вихідної статті. У результаті повинна вийти унікальна стаття. У цій роботі необхідна фантазія і хороший словниковий запас.

Копірайт і рерайт може приносити стабільний і високий дохід. Для деяких дорослих людей написання і набір тексту є основною роботою. Але щоб успішно виконувати завдання замовника, потрібно отримати певні знання і досвід.

Щоб заробляти з допомогою написання рерайтов треба «набити руку» і писати, як можна більше, і з часом ваша робота буде все якісніше.

У перший час дохід буде не великим, але чим більше ви будете напрацьовувати досвіду в подібних завданнях, тим більше буде і оплата. І через якийсь час вже можна буде братися за більш оплачувані завдання і писати так звані твори та інші складні роботи — копірайти.

Заробляючи таким чином, підлітки — школярі у віці 11, 12, 13, 14, 15 років можуть оплачувати мобільний зв’язок, інтернет та інші види послуг. Але найголовніше, з’являється можливість придбання різних комунікацій, за допомогою яких школярам і підліткам легше заробляти в інтернеті без капіталовкладень і обману.

3. Інші способи заробити підлітку

Ведення свого блогу — сайту

Для підлітків-школярів свій сайт або блог (таких веб-ресурсів може бути кілька) може приносити своєму власникові пристойний заробіток. Дохід буде залежати від обраної тематики веб-ресурсу. За пару років при необхідному підході до наповнення контенту досягти отримання доходу від 200 $ і вище не складе особливої праці. Найважливіше в цьому виді заробітку — це регулярне наповнення контенту під ключі з високими запитами з пошукових систем.

Робота в інтернеті — ведення свого сайту — блогу

Рекомендуємо вибирати під свої сайти, форуми і т. д. наступні теми: Фінанси (Форекс, інвестиції, все про гроші), будівництво і нерухомість, автомобільна тематика, страхування та інші комерційні тематики.

Радимо Вам прочитати статтю про створення сайту своїми руками з нуля безкоштовно. (В ній Ви також знайдете покрокову інструкцію по seo оптимізації і просування вашого веб-ресурсу в Інтернеті).

про створення сайту з нуля самостійно (своїми руками) і seo оптимізацію

Не забувайте і про конкуренцію, наприклад, тема — заробіток в інтернеті від 100 рублів в день без вкладень школяреві і тому подібні, мають уже досить високу конкуренцію, кожен кому не лінь пише про способи заробітку, але при цьому самим не досягаючи високих результатів у цій галузі.

Перед тим, як вибирати цей вид заробітку рекомендуємо спочатку спробувати свої сили в написанні статей, так як ваші замовники, яким ви будете писати статті з помилками будуть надсилати роботи на доопрацювання (або відмовляти у виплаті).

Після того, як ви навчитеся грамотно писати та оформляти статті, ви можете переходити до наступного виду заробітку, тобто до ведення свого сайту (блогу). І тільки тоді ви зможете успішно вести блог, замовляючи статті на біржах контенту вже на свої веб-ресурси.

Любителям пограти в ігри

Більшість підлітків і школярів люблять у вільний час грати на комп’ютерах, планшетах і інших гаджетах в різні онлайн ігри. Таких ігор — онлайн величезна безліч. Даний метод передбачає заробіток саме на таких іграх.

Заробляйте гроші граючи в ігри

Для цього вам потрібно створити і розвивати свій аккаунт в популярній онлайн грі — наприклад, World of Warcraft, World of Tanks і тому подібні, а після досягнення певного досвіду у акаунта (заради чого грають в гру) ви його продаєте того, хто готовий вкласти гроші і грати далі. Ціни на такі акаунти, іноді, вражають, тому даний спосіб заробітку ми не змогли обійти стороною.

Серфінг веб-ресурсів

Даний спосіб заробітку пов’язаний з серфінгом різних сайтів. Такі сервіси, які були згадані на початку статті (SeoSprint, Wmmail) пропонують певні веб-адреси та листи, які необхідно переглядати. Досить часто бувають завдання по переходів по посиланнях на цих адресах в певний час в потрібному порядку.

Серфінг веб-ресурсів — заробіток для підлітків 12-13-14 років і більше

Цей вид заробітку не принесе вам великих доходів. Якщо ви тільки бажаєте спробувати почати підробляти, то в якості роботи в інтернеті для підлітків цей спосіб заробітку цілком може піЕкшн ти. Якщо у вас виходить заробляти таким чином на день від ста рублів і вище, то ви цілком посидющий і наполеглива людина, а значить в інших способах ви зможете домогтися набагато більшого доходу. Рекомендуємо не зупинятися на серфінгу і йти далі, так як дохід тут набагато менше.

Заробіток в соціальних мережах

Цей спосіб прямо залежить від соціальної мережі. Більшість сучасних підлітків мають гаджети (ПК, ноутбуки, планшети тощо) через які можна спілкуватися в соціальних мережах, ставити лайки, робити репости, а деякі мають вже певну аудиторія за рахунок цих Екшн . В такому випадку є можливість заробляти від 100 рублів на своїх звичках спілкування через соцмережі. Вам потрібно зареєструватися в таких сервісах як — VkTarget, V-like, SMOfast, Sarafanka і т. д.

Заробіток в інтернеті для школярів без вкладень в соціальних мережах через сервіси

Щоб заробити гроші в інтернеті соціальних мережах потрібно увійти в свій аккаунт і виконувати завдання від замовників. Завдання можуть бути різними — це поставити лайк на посаду, зробити репост, підписатися на групу, додати в друзі і т. п. В загальному суть заробітку вам повинна бути зрозуміла.

Заробіток на фріланс

Набирають обертів у фріланс сфері такі сервіси микроуслуг як Work-zilla, на подібних ресурсах ви можете виконувати певні завдання і отримувати за це гроші. Виконання завдань в таких сервісах не обов’язково тільки в інтернеті. Там можна знайти оригінальні завдання, починаючи від рішення задач з математики, закінчуючи розміщенням оголошення на дошках в Авіто і кур’єрської доставки будь-якого товару. (Читайте також — як заробляти на Авіто)

Фріланс робота в інтернеті — це вільний графік, улюблена робота і поєднання з навчанням

Де ще знайти роботу підлітку 15-16 років (або молодших) у інтернеті?

Якщо ви школяр і вам 12-13 років, або ви підліток 14-16 років і те, що описано вище вам не підходить, тоді читайте далі ще способи заробітку, які вам швидше за все піЕкшн дуть.

Якщо вам весь час не вистачає грошей, то рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею про те, як навчитися економити і відкладати гроші.

Способи заробітку в інтернеті для підлітків

Спосіб №1. Poster

Робота для людей, яка полягає в публікації статей (текстів) на сайт або блог, розміщення повідомлень в групу або паблік у соціальних мережах і т. д. За цю роботу мало платять, так як робити це дуже просто і не вимагає особливих знань. Школяру — підлітку знадобиться один раз навчитися публікувати (виконувати завдання) і вже потім виконання роботи піде швидко. Текст для завдання (публікації), а також саму посилання і іншу докладну інформацію про те, як і що потрібно робити дає вам замовник.

Спосіб №2. Moderator — робота модератором

Робота полягає в моделюванні коментарів, повідомленні, новин, користувачами, а також за працездатністю блогу, сайту, форуму і т. п. Також буде потрібно один раз отримати від замовника завдання та інформацію про виконання роботи.

Спосіб №3. Створення сайтів на продаж

Це складна робота для школяра, але підлітки сучасні та модні молоді люди, яким створити сайт на популярному движку не складе праці і багато хто вже вміють це робити. Заробіток полягає у створенні цікавого проекту під замовлення, продавши його через сайт фріланс, або у створенні проекту, його просуванні і вже потім продажу. Продавати сайти, які приносять дохід від реклами можна на біржах сайтах, таких як — Telderi, pr-cy та ін.

Спосіб №4. Виконання завдань

Також наведемо список сервісів — біржі контентів, в яких також розміщується дуже багато різних завданні. Пам’ятайте, що при виконанні завдань або який-небудь роботи ніхто не знає про ваш вік, якщо звичайно ви самі не видасте своєю безграмотністю. Тому якщо ви впевнені, що впораєтеся з роботою можете брати запропоноване завдання в роботу і виконати його в строк.

Отже, ось ці сервіси:

 • Advego.ru
 • Textsale.ru
 • Etxt.ru
 • Рекомендуємо насамперед зареєструватися Advego, там багато замовників і виконавців, а тому можна вибрати завдання у високій запропонованої оплатою за роботу. Сервіс добре себе зарекомендував, тому ніякого обману тут не повинно бути, так як в сервісі передбачена система захисту, як замовника, так виконавця роботи. Достатньо звернутися в підтримку сервісу і вам тут же нададуть допомогу.

  4. Найшвидший спосіб заробити гроші підлітка і не тільки

  Всі гроші в продажах.

  5. Як підлітку легко відрізнити шахраїв від реального способу заробітку

  Є дуже простий критерій — як відрізнити реальний спосіб заробітку від шахрайського — подумай — якщо ти будеш виконувати роботу за яку тобі обіцяють платити, це буде приносити комусь користь!

  Ось кілька прикладів:

 • Ти пишеш цікаві статті — їх читають люди (робота на біржах копірайтингу — справжня і можна непогано заробити)
 • Ти ведеш групи ВКонтакте та інших соціальних мережах — так само цікавий і корисний контент
 • Або ж тобі пропонують швидко заробити на своєму гаманці, перевівши кому-небудь невелику суму грошей — тут явно щось не те!
 • Пройди наш безкоштовний відеокурс
  Як заробити в інтернеті з нуля — більше 50-ти способів заробітку
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

  6. Висновок

  Роботи для підлітків 12, 13 і 14 років досить багато, ми розглянули лише найбільш популярні способи заробітку, де можна заробляти гроші без обману, але якщо зараз вам нічого не підходить і ви досі задаєтеся питанням – як заробити школяру — то можливо справа вже у вас самих, так як ми охопили приблизно 80 % запропонованих способів заробити.

  Наостанок головний порада — щоб добре заробляти в інтернеті — необхідно постійно вчитися, без знань ти будеш заробляти лише невеликі гроші, і навпаки, вивчаючи інтернет-маркетинг, сайтостроение, і інші технології ти поступово почнеш заробляти в кілька разів більше за своїх батьків!

  (32голос(ів), середній: 4,13 з 5)
  Завантаження…

  Пройди цей відеокурс — Як заробити в інтернеті (4 базових уроку)
 • Скачай чекліст — 18 ідей, що можна продати на Авіто, щоб швидко заробити грошей
 • Подивися відео на нашому Youtube-каналі про заробіток та бізнесі