Свій сміттєвий бізнес: як заробити гроші на смітті — переваги даної справи + основні моменти при організації

576

Про те, що сміттєвий бізнес – справа прибуткова, нагадувати не доводиться. Розростання сміттєвих звалищ промислових і побутових відходів у всьому світі планомірно виливається в екологічну катастрофу. І традиційні заводи, що спеціалізуються лише на сортування і пресування вже не вирішують всіх проблем, що накопичилися.

Сьогодні міні-завод з переробки сміття – знахідка для кожної сміттєзвалища. Розташувавшись неподалік від свалочной бази, такі заводи дають високу продуктивність.

95% всього сміття здатний переробити цей трудяга.

На площах, відведених під завод, розташовують власне, сам переработочный цех з необхідним обладнанням (дробаркою, плавильними печами, сортувальної лінією, магнітом, пресом). З допомогою цього, а також спеціалізованого оснащення завод не тільки утилізує, але й виробляє.

Радимо почитати: Бізнес ідеї щодо виробництва для малого бізнесу

Для початку, варто зупинитися на якомусь одному напрямку. Від цього буде залежати, під яке виробництво слід закуповувати техніку.

Наприклад, утилізація прийшли в непридатність автомобільних шин процес не тільки великий, але і екологічно небезпечний. При спалюванні відпрацьованих автопокришок, в атмосферу виділяється сажа і токсичні гази. Але після переробки оних, можливе використання гуми в будматеріалах, гумотехнічних виробах. Інші відходи — папір, скло, пластик, метал можна розсортувати і перепродати промисловим підприємствам, заробивши ще грошей.

Зміст

  • Бізнес на смітті – основні моменти
  • Висновок

Бізнес на смітті – основні моменти

Отже, основні моменти, на які слід звернути увагу при організації сміттєвого бізнесу.

Дуже багато залежить від фінансових можливостей підприємця. Складності можуть виникнути вже на шляху оформлення. Тут головне знайти контакт з органами місцевої влади та екологічними службами. В допомогу вам докладний бізнес-план. (За посиланням читайте, як скласти бізнес-план — зразок з розрахунками).

Далі проведіть моніторинг на питання збуту вторинної сировини. Також не варто забувати, що мати свій завод необхідно не ближче 600 метрів від житлового масиву. Особливого вимоги до приміщень не пред’являється. Головне наявність необхідних комунікацій, примусової вентиляції, електричної розводки і зручні під’їзні шляхи.

Не погано б було, домовитися з комунальними службами про постачання відходів на ваше підприємство, посредствам муніципального транспорту. Інакше не обійтися без закупівлі спеціалізованої техніки. Важливою буде завдання набору співробітників.

Висновок

Чим більше місто, на теренах якого ви плануєте працювати, тим видатків для старту буде більше, але і більше об’єктів для збуту. Відповідно, швидше окупитися задумка і більшою буде отримується прибуток.