Як заробляти в Інтернеті з телефону: ТОП-6 способів і перевірені сайти

2045

В наші дні смартфон з виходом в інтернет є майже у кожної людини, незалежно від статі і віку. З його допомогою можна не тільки дзвонити, спілкуватися в месенджерах або робити фото, але ще й заробляти гроші. Хоча для отримання доходу частіше використовують персональні комп’ютери, ноутбуки та планшети, які бажають отримувати дохід з інтернету не варто скидати смартфон з рахунків, більше того — він має ряд переваг перед усіма іншими гаджетами.

Зміст

 • ТОП-6 способів, як заробляти з телефону
  • Спосіб 1. Як заробляти з телефону в соціальних мережах
  • Спосіб 2. Як заробляти з телефону на скачуванні додатків і ігор
 • ТОП-3 додатка в цій ніші:
  • Спосіб 3. Як заробляти з телефону на перегляді реклами
  • Спосіб 4. Як заробляти з телефону на введення капчі
  • Спосіб 5. Як заробляти в інтернеті з телефону на серфінгу
  • Спосіб 6. Як заробляти з телефону на партнерських програмах
 • Як заробляти з допомогою телефону: ТОП кращих додатка 3
 • Скільки можна заробити за допомогою телефону
 • Переваги і недоліки телефону для заробітку в інтернеті
 • Як заробляти гроші за допомогою телефону: поради новачкам

ТОП-6 способів, як заробляти з телефону

Давайте розглянемо основні способи заробітку з телефону

Спосіб 1. Як заробляти з телефону в соціальних мережах

Соціальні мережі — відомі “вбивці часу” будь-якого сучасної людини. Можна безглуздо гортати сторінки знайомих і незнайомих вам людей, ставити лайки і писати коментарі, а можна робити все те ж саме, але за гроші. За вступ у групу, підписку на канал або спільнота, лайк, дизлайк, написання осмисленого коментаря можна отримувати гроші.

Звичайно, ніхто не заплатить за такі прості дії мільйонів, але ж тут і зусиль потрібно не так багато. А якщо приділяти цьому дві-три години в день, ви цілком зможете заробити “на шпильки” кілька тисяч рублів в месяу. Щоб заробляти таким чином, досить зареєструватися на сайті і почати виконувати завдання (список сайтів наведено нижче).

Якщо у вас є своя сторінка в мережі, і вона користується популярністю, її можна перетворити на джерело доходу — публікувати пости або відео за гроші, ділитися посиланнями на партнерські продукти, загалом — заробляти на рекламі. Все це цілком можна робити з телефону, тим більше що деякі програми (наприклад, Instagram) створені спеціально під ці гаджети.

Будь-яка соціальна мережа дає безліч можливостей для заробітку, але найчастіше зустрічаються замовлення для Instagram і Ютуб. Найпопулярніші і перевірені платформи для заробітку:

 • Forumok
 • Qcomment
 • Smmok-yt
 • CashBox
 • FreeLiked

Принцип роботи простий: спочатку необхідно зареєструватися на ресурсі, потім брати в роботу доступні вам завдання і отримувати за це вказану суму грошей, яку потім можна вивести. Перш ніж вибрати ресурс для заробітку, уважно читайте правила і звертайте увагу на те, яку комісію система бере за роботу а також за виведення коштів, і який мінімальний поріг для виплати тут встановлено.

Спосіб 2. Як заробляти з телефону на скачуванні додатків і ігор

Це один з найпопулярніших видів заробітку. Суть його неймовірно проста — ви завантажуєте програми або гри і отримуєте за це певну винагороду від роботодавця. Іноді потрібно просто завантажити і встановити програму або гру, іноді потрібно зробити ще щось просте (оцінка, відгук тощо). У будь-якому випадку, нічого складного від вас не буде потрібно.

ТОП-3 додатка в цій ніші:

WHAFF REWARDS — найпопулярніше додаток, що дозволяє заробити на смартфоні. В Google Play його завантажили вже більше 10 мільйонів разів. Заробляти тут можна не тільки на скачуванні ігор, але і на перегляді рекламних роликів. Його переваги:

 • великий обсяг роботи щоденно;
 • можливість вивести гроші практично через будь-яку систему.

Недолік — мінімум для виведення становить 10 доларів. Втім, заробити таку суму тут не дуже складно, але для цього доведеться виконати кілька завдань.

ADVERTAPP — ще один популярний ресурс для заробітку на скачуванні ігор. Як правило, тут потрібно скачати гру або додаток, не видаляти його протягом декількох днів, іноді — залишити відгук. Завдання бувають не завжди, але протягом дня обов’язково з’являються нові. До висновку доступна будь-яка сума від 3 рублів; виведення коштів зЕкшн снюється на рахунок мобільного, Вебмані і Ківі Гаманець. Реферали принесуть вам додатково 10% від їх доходів.

APPCENT також дозволяє заробляти на скачуванні ігор, отримувати дохід від рефералів (20%) і виводити кошти від 2 рублів. Крім того, за активну роботу і велику кількість завантажень можна отримати додатковий бонус до 10%.

У цій таблиці наведені основні характеристики найбільш відомих програм:

Спосіб 3. Як заробляти з телефону на перегляді реклами

Перегляди реклами в Мережі теж оплачуються — правда, не дуже високо, але все ж заробити якісь гроші на це можна. Такий спосіб піЕкшн де тим, у кого безлімітний Інтернет і багато вільного часу. Крім того, переглядати рекламу — мабуть, найпростіший з оплачуваних видів діяльності: робити це можна на повному автопілоті.

Використовуйте додаток Глобус мобайл на globus-inter.com

Все, що вам потрібно — зареєструватися і завантажити додаток в Гугл Плей. Після цього на екрані вашого смартфона буде з’являтися реклама, а за її перегляд — нараховуватися гроші (в центах та доларах). Вивести можна будь-яку суму, починаючи з 50 центів. Крім того, реферальная система цього ресурсу має сім рівнів і дозволяє користувачам отримувати додатковий пасивний дохід.

Спосіб 4. Як заробляти з телефону на введення капчі

Якщо вас не лякають монотонні заняття і не дратує вигляд перекручених букв і цифр, ви можете заробляти на введення капчі. Ця робота також оплачується спеціальними сервісами — зазвичай це 10-20 рублів у годину.

Один з найбільш відомих російськомовних сайтів, який дає можливість заробітку на введення капчі, називається Рукапча. Мінімальна сума, яку можна вивести з Рукапча — 15 рублів. Ви можете вводити капчі прямо в браузері або завантажити додаток на свій телефон.

Спосіб 5. Як заробляти в інтернеті з телефону на серфінгу

Серфінг в даному випадку означає не розсікання хвиль на дошці, а заробіток на заходжень на сайт. Ви повинні зайти на сайт і провести там певний час (іноді можна одразу ж вийти), в деяких випадках — паралельно виконати якесь просте завдання.

Подивитися список сайтів для заробітку на серфінгу можна тут.

Спосіб 6. Як заробляти з телефону на партнерських програмах

Майже всі сайти для заробітку, які ми згадували в цій статті, мають партнерські програми. Якщо ви зареєструєтесь там і зможете захопити ідеєю заробітку своїх друзів і знайомих, які прийдуть слідом за вами по партнерському посиланню, ви отримаєте винагороду – це зазвичай 10-20% від заробітку ваших рефералів.

Дивіться відео по темі:

Як заробляти з допомогою телефону: ТОП кращих додатка 3

Ми вже розглянули кращі програми для кожного виду заробітку. Але є універсальні ресурси, що дають можливість заробляти на всьому або майже на всьому одночасно на рекламі, на лайку, на відгуках і т. п. Якщо ви ще не визначилися, який саме спосіб заробітку піЕкшн де вам більше всього і принесе більше усього грошей, рекомендуємо почати саме з цих сервісів.

 • SEOSPRINT — популярний ресурс, на якому зареєстровано більше 1 мільйона чоловік. Заробляти тут можна на проходження тестів, читанні листів та виконання безлічі різних нескладних завдань. Щоб почати роботу на цьому ресурсі, необхідно зареєструватися і коректно заповнити дані на своїй особистій сторінці — після цього користувач отримує статус “Робочого” і може відразу приступати до виконання завдань. Виведення коштів від 2 рублів. Ви можете працювати на сайті онлайн, також є можливість завантаження програми на смартфон.
 • APPBONUS — ще один популярний ресурс, що дозволяє виконувати прості завдання за гроші, може повідомляти вас про появу нових замовлень. Працювати онлайн тут не вийде — завдання доступні тільки через додаток, яке потрібно завантажити на смартфон. Виводити кошти можна хоч після кожного зарахування, а виплати проводяться на гаманець Ківі або на рахунок мобільного. Крім того, тут діє заохочувальна бонусна система.
 • PFI — працює за аналогічною схемою. Висновок від 15 рублів на Ківі, Вебмані або на рахунок телефону. Реферали можуть принести вам додаткові 10%.
 • Навіть якщо ви думаєте, що у вас немає досвіду або корисних навичок, при бажанні ви легко можете знайти прості завдання на будь-якому з цих або аналогічних ресурсів і отримувати гроші за їх виконання.

  Скільки можна заробити за допомогою телефону

  Давайте подивимося, скільки за це платять. Розцінки можуть відрізнятися в залежності від сайту і специфіки виконуваної роботи.

  • Завантаження гри — звичайно 5 або 6 рублів.Важливо не видаляти гру відразу, якщо це було обумовлено в завданні.
  • Проставлення лайків і оцінок в соціальних мережах — від 50 копійок до 2 карбованців за оцінку.
  • Написання відгуків і невеликих коментарів – 2-5 рублів.
  • Перегляд реклами — в середньому 5-20 копійок за одну рекламу.
  • Перегляд відео — в середньому 1 рубль (залежить від ресурсу, а також від тривалості відео).
  • Серфінг — від 20 копійок за один сайт.
  • Введення капчі — до 20 рублів у годину.
  • Написання розгорнутого відгуку — від 5 до 50 рублів.

  Писати довгі відгуки з телефону може бути не дуже зручно, а от все інше цілком можна зробити буквально в пару кліків. І хоча оплата за одне завдання не надто висока, якщо знайти перевірені сайти з гарними розцінками і стабільно приділяти цьому хоча б 1-2 години в день, цілком реально заробити від 5 тисяч рублів в місяць і більше.

  Переваги і недоліки телефону для заробітку в інтернеті

  Переваги телефону для заробітку очевидні:

 • Мобільність. Це головна характеристика сучасних смартфонів. Ви можете взяти його з собою куди завгодно і використовувати будь-яку вільну хвилину для заробітку.
 • Робота не вимагає ніяких особливих навичок. З більшістю завдань впорається навіть першокласник.
 • Відсутність обмежень за віком і будь-яких інших обмежень. Будь-яка людина може працювати і заробляти в інтернеті з телефону в будь-який час і в будь-якому місці.
 • До недоліків можна віднести в першу чергу відносно невеликий екран і клавіатуру, не дуже підходящу для введення довгих текстів. Хоча зараз є гаджети з великими екранами, все-таки вони трохи поступаються планшета або ноутбука. Тому якщо ви працюєте копірайтером або вам для роботи потрібен великий екран, користуватися смартфоном буде не надто зручно.

  Як заробляти гроші за допомогою телефону: поради новачкам

  Якщо ви вирішили використовувати свій смартфон для заробітку, вам необхідно:

  • визначитися, скільки часу ви зможете приділити цьому;
  • визначити бажану суму заробітку;
  • вивчити всі способи заробітку і вибрати підходящий для себе;
  • зареєструватися на декількох сайтах і уважно вивчити умови роботи, так і умови виведення грошей;
  • почати виконувати завдання.

  На деяких ресурсах встановлено обмеження на кількість завдань з однієї адреси. Але це обмеження легко обійти, якщо встановити на смартфон спеціальну програму для зміни адреси проксі-серверів, а також змінювати регіон в налаштуваннях і зареєструватися на потрібному ресурсі кілька разів під різними ніками.

  Краще використовувати свій смартфон для заробітку, ніж просто вбивати час в соціальних мережах. Освоївши прості способи отримання доходу в інтернеті, ви можете підвищити свою майстерність і перейти на інший рівень з зовсім іншими розцінками за роботу.