Що таке шоу-рум/showroom

1265

Шоу-рум – один з найпопулярніших трендів нашого часу. І це не тільки прибутковий бізнес, це ще й престиж, можливість демонструвати самі високотехнологічні новинки, елітні товари, обертатися у вищих шарах суспільства. Якщо ви активні, товариські, бажаєте піднятися на самий верх соціальної піраміди, вам варто спробувати себе в цій області.

А наш сайт вам допоможемо. Ми розповімо, що таке шоу рум, який потрібен стартовий капітал, як і де вибирати приміщення, яка потрібна обробка, які товари і продукти найкраще уявляти, а найголовніше – як залучати клієнтів.

Ми також познайомимо вас з перспективним варіантом шоу руму для Інтернет-магазину. Не можна помацати товар через мережу, але завдяки вашому шоу руму така можливість у людини з’явиться. І якщо все зробити правильно, високий дохід буде гарантований.

Вивчайте правила і тонкощі організації успішного шоу руму, і дуже скоро з вами будуть вітатися за руку найвпливовіші люди міста.

Зміст

 • 1. Звідки походить назва шоу рум і що це таке
 • 2. Що необхідно для відкриття шоу-рума
 • 3. Як оформляти шоу рум
 • 4. Як реєструвати бізнес – оподаткування шоу-румів
 • 5. Як ефективно розвивати бізнес
 • Ідея створення шоу-руму — відео

1. Звідки походить назва шоу рум і що це таке

Буквально, це англійський переклад нашого терміна «демонстраційний зал». Відповідно, спочатку такі зали призначалися для демонстрації моделей одягу, або були місцем ділових зустрічей дизайнерів і виробників з оптовими покупцями і замовниками, або баєрами від великих торговельних компаній або магазинів. У таких шоу румах не відбувалося безпосередньо роздрібних продажів, проте саме тут полягали великі угоди. Вони використовувалися не тільки для демонстрації одягу, але і для презентації автомобілів, аксесуарів, меблів і так далі.

В сучасних умовах уявлення про те, що таке шоу рум трохи змінилося. Найчастіше в них відбувається замовлення товарів за каталогами відомих компаній, які потім доставляються замовнику. Іноді в шоу рум доставляється колекція відомого бренду для примірки та продажу товарів обраним покупцям. Тому потрапити в шоу рум звичайній «людині з вулиці» практично неможливо, цей заклад перетворився у своєрідний «закритий клуб» для обраних.

Прибуток власника у цьому випадку безпосередньо залежить від методів виходу на цільову групу, в якій затребуваний саме цей вид товарів — гостромодний, ексклюзивний і дорогий.

2. Що необхідно для відкриття шоу-рума

Щоб відкрити шоу рум/showroom, необхідно мінімум матеріальних вкладень:

 • Приміщення;
 • Стартовий капітал;
 • Соціальні зв’язки.

Приклад шоу-руму в квартирі

Починати бізнес можна навіть у власній квартирі. Потреба в капіталі може варіюватися в широких межах в залежності від структури роботи. Можна самостійно їздити за кордон і купувати товар, а потім пропонувати їх клієнтам, а можна укласти договір з кількома «човниками», які будуть залишати свій товар на реалізацію. Можна піти і традиційним для Заходу шляхом — укласти договір з конкретним виробником та робити розрахунок на баєрів від великих торгових центрів або груп.

Що стосується соціальних зв’язків, тобто знайомств з «тусовщики» або «елітою», для яких покупка ексклюзивних речей є не тільки хобі, але й обов’язком, то це одне з головних умов даного виду підприємництва.

Останнім часом з’явилося ще одне визначення шоу руму. З розвитком інтернет-торгівлі шоу руми почали відкриватися при інтернет-магазинах. Це місце, де клієнт може оглянути вибраний товар (одяг, техніку, електроніку і так далі) перед покупкою.

3. Як оформляти шоу рум

Оформлення приміщення для певного виду бізнесу може бути найрізноманітнішим і залежить від стратегії роботи. У загальному випадку необхідно орієнтуватися на передбачуваний обсяг робіт, статус компанії та її клієнтів, кількості передбачуваного товару і його різноманітності.

У найпростішому випадку це просто кімната у власній або орендованій квартирі. Але такий метод оформлення підходить тільки, якщо ви розраховуєте працювати з дуже вузьким колом знайомих, які запросто приходять до вас на чашку чаю. Або, наприклад, з тими клієнтами, які тільки оглядають і забирають заздалегідь зроблені замовлення.

Якщо передбачається, що в шоу рум будуть приходити по рекомендації і вибирати товар, то необхідно виділити простір для зберігання і демонстрації товару, обладнати місце для примірки або огляду (у разі техніки — підключення і перевірки працездатності). У цьому випадку необхідно вибрати стиль оформлення, драпірування, дзеркала, обставити кімнату стильними аксесуарами.

Якщо ж передбачається робота з баєрами та укладення великих угод, необхідно забезпечити комфортні умови для роботи. У приміщенні повинна бути зручна меблі (крісла або дивани), журнальні столики для огляду каталогів, місце для складування або розвішування готової продукції і, можливо, подіум. А також екрани, на яких будуть демонструватися рекламні ролики або відео з показів.

4. Як реєструвати бізнес – оподаткування шоу-румів

Способи реєстрації також дуже різноманітні. Головне достоїнство, яке надає підприємцю шоу рум, полягає в тому, що це місце, в якому (офіційно) торгівля не відбувається.

Завдяки тому, що він не вважається магазином (а значить, вхід для пересічних покупців та сторонніх всередину обмежений), часто він являє собою просто незареєстрований бутік або маленький магазинчик. І робота в ньому ведеться без реєстрації і сплати податків. (Як ліквідувати або зареєструвати ТОВ читайте тут)

Однак у міру розвитку торгівлі, до роботи доводиться залучати сторонніх продавців і розширювати коло клієнтів. Тому варто зареєструватися, наприклад, як індивідуальний підприємець. Це вимагає мінімальних зусиль з оформлення та сплати невеликих податків. (Читайте також — Які податки платить ПІДПРИЄМЕЦЬ)

Якщо ж планується робота з великими дилерами, замовленням оптових партій товару, то необхідно зареєструватися як ТОВ або ІП (індивідуальний підприємець). Важливо врахувати, що компанія несе всю відповідальність в межах свого статутного капіталу, а ІП (індивідуальний підприємець) — всім своїм майном. (Читайте також – Чим відрізняється ТОВ від ІП)

Тепер ви знаєте що таке Шоу рум (showroom), ми дали максимально розгорнуту відповідь на питання «Шоу рум що це», а також навели приклади як на цьому можна заробити.

5. Як ефективно розвивати бізнес

Безсумнівно, шоу рум, як і будь-який інший вид бізнесу, вимагає чимало зусиль і знань для ефективного розвитку. За статистикою більшість підприємців-початківців, які беруться за власну справу, зазнають невдачі і лише частина бізнесменів досягає успіху з першого разу. Можливо, вам слід бути готовими до серйозних викликів та перешкод на першому етапі, а може у вас і вийде розвинути бізнес без будь-яких проблем з першого разу. Як би те ні було, успіх зі старту можливий тільки в тому випадку, якщо ви добре підготувалися до справи. Прочитайте кілька книг від успішних підприємців — видання з секретами успіху вам обов’язково допоможуть.

Скачайте цю безкоштовну PDF-книги
10 секретів, про які мовчать багаті люди
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Для процвітання вашого бізнесу потрібно навчитися ефективно залучати клієнтів і запустити власний сайт. В наш час інтернет дозволяє ефективно приводити клієнтів не тільки на онлайн-майданчику, але і в оффлайн-бізнес. Подивіться відео фахівця Андрія Меркулова, як це робити ефективно.

Ідея створення шоу-руму — відео


(8голос(ів), середній: 3,00 з 5)
Завантаження…

Продумайте план майбутнього шоу руму
 • Пошукайте приміщення для шоу руму, налагодьте соціальні зв’язку з іншим подібним бізнесом
 • Скачайте безкоштовну книгу з 10 секрети багатих людей, яка допоможе правильно запустити і вести бізнес
 • Виберіть корисний інтернет-курс на нашому сайті, який дозволить почати ефективно заробляти