Як заробляти на продажу товарів з Ebay і як їх замовляти

544

Зараз величезною популярністю користуються сайти та групи в соціальних мережах, що займаються продажем аксесуарів, предметів інтер’єру, електроніки, та іншими різними речами, які замовляються на Ebay.com. І таких сайтів і груп велика кількість, деякі скажуть, що конкуренція дуже велика і ніша зайнята, але це тільки на перший погляд, насправді зайняти своє місце в цій сфері діяльності можна, і при цьому непогано заробити. У даній статті ми розповімо про те, як заробити на Ebay, що, як і де купувати і продавати.

Зміст

  • Як почати заробляти на продажу товарів з Ebay
    • Що ж продавати на eBay
  • Купівлі та продажу на eBay — відео

Як почати заробляти на продажу товарів з Ebay

Якщо ви вирішите скористатися цим видом заробітку, то корисно знати про основні недоліки конкурентів:

  • Більшість возять тільки під замовлення, з-за небажання ризикувати, при цьому не дають знижку.
  • Конкуренти не особливо приділяють уваги клієнтам, вони просто пропонують свої послуги (доставка), в той час як клієнту не особливо хочеться сидіти на іноземному сайті і годинами шукати потрібний йому товар.
  • Привозять велику кількість одних і тих же товарів.

Що ж продавати на eBay

Вибір величезний, все залежить від вашого бажання, можна продавати китайську біжутерію або одяг для дівчат, а можна зайнятися продажем автомобільних запчастин або комп’ютерів. Для початку краще всього дізнатися, які товари користуються попитом, і почати працювати саме з ними.

На ютубі ви можете знайти досить відеоматеріалів, у яких детально описано як зареєструватися на Ebay, як зЕкшн снювати замовлення і оплачувати товари. Після перегляду відео стане зрозуміло, що потрібно робити на Ebay, далі потрібно придумати як будуть зЕкшн снюватися продажу.

Найбільш простим способом продажу в соціальних мережах є створення групи, наприклад Вконтакте. Вам необхідно буде розкрутити цю групу, скориставшись рекламою через інші групи. Краще рекламувати відразу товар, ніж саму групу.

Перш ніж почати продавати, стоїть на всяк випадок замовити щось для себе, не на продаж, щоб ви мали певне уявлення про те, як проходить замовлення, оплата та доставка товару.

Купівлі та продажу на eBay — відео

Продаж товарів на eBay є досить хорошим способом інтернет заробітку і навіть для деяких може стати основним джерелом доходу, так як іноді можна здивуватися від того, наскільки різні ціни в Росії і за кордоном. Загалом, пробуйте, пробуйте, нічого надприродного і скрутного в цьому немає, головне почати!