5 способів заробітку на Фейсбук — Палю тему!

1070

Більше 1 мільярда людей — це ваша потенційна аудиторія користувачів мережі Facebook по всьому світу. При цьому як ви розумієте ринок обмежений не тільки Російським сегментом. Освоївши прийоми заробітку на Фейсбук, про які я розповім в цій статті, ви легко зможете почати робити гроші як в Росії так і в буржунете.

Сьогодні розберемо 5 конкретних способів заробітку з фейсбуком

Зміст

 • Спосіб 1: просування товарів і послуг через публічні фан-сторінки Facebook
 • Спосіб 2: Розкрутка і монетизація заходів Facebook
  • Відеосемінар — 3 вибухових способи заробітку в Facebook
 • Спосіб 3: Заробіток на рекламі та трафік
 • Спосіб 4: Заробіток на веденні чужих груп та фан-сторінки у Фейсбук
  • Як вибрати придатний для себе спосіб заробітку в інтернеті
 • Спосіб 5: інтернет-магазин на базі Фейсбук

Спосіб 1: просування товарів і послуг через публічні фан-сторінки Facebook

Одним з найбільш простих і популярних способів, який дозволяє заробляти на сайті Фейсбук без особливих вкладень коштів – це просування власних послуг або бізнес-послуг вашої фірми.

Спосіб працює за досить простою схемою — вам потрібно створити публічну сторінку організації, бренду, товару або послуги і залучити в співтовариство як можна більше людей.

Постійно залучаючи нових людей на свою фан-сторінку, ви можете збільшити продажі або обсяг надання послуг. Наприклад, якщо ви фотограф, то можете у зручній формі для клієнтів проводити запис через фейсбук на фотосесії, пропонувати ознайомлення з особистим портфоліо, яке також зручно розмістити на сайті, проводити різні заходи, акції.

Зручність соцмережі і даного формату просування власних послуг чи послуг фірми полягає в тому, що ви можете швидко донести інформацію до великого кола людей.

Наприклад, публікуєте пост з пропозицією про проведення безкоштовної фотосесії для одного випадкового переможця даної рекламою зацікавляться як мінімум десятки людей, які потенційно стануть вашими клієнтами, а ціною для вас стане всього лише невелика фотосесія для однієї людини.

Читайте на сайті
Як заробити на співтоваристві ВКонтакте

Спосіб 2: Розкрутка і монетизація заходів Facebook

Чудовий спосіб, який теж дозволяє швидко заробити на Фейсбук, це залучення людей на платні заходи. Соціальна мережа в цьому ключі виступає лише як інструмент, який дозволяє зібрати аудиторію семінару, вебінару, тренінгу, конференції тощо

Ви організовуєте тренінг на злободенну тему, що всіх цікавить, і створюєте відповідний захід на Фейсбук, запрошуючи людей з міста, в якому має відбутися подія.

У підсумку на вашу зустрічей у приходить як мінімум кілька десятків людей, в майбутньому ж, розвиваючись, ви можете створити цілий тренінг-центр з масовими заходами, учасниками яких стануть сотні людей. До того ж в рамках заходів ви можете доносити людям Екшн сно важливі й сміливі ідеї, про які так давно мріяли заявити.

Щоб на практиці зрозуміти як це працює, подивіться відеосемінар Андрія Меркулова — 3 вибухових способу заробити на Facebook

Відеосемінар — 3 вибухових способи заробітку в Facebook


Пройдіть безкоштовний відеокурс
Більше 50-ти готових способів почати заробляти в інтернеті з нуля
<img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

Спосіб 3: Заробіток на рекламі та трафік

Звичайно ж, неможливо уявити найбільший сайт в світі без думок про те, як багато грошей заробляють автори цієї майданчики в інтернеті на рекламі. Однак частина «пирога» від фейсбук може цілком дістатися і вам – створіть спільнота, зробіть його цікавим і зберіть аудиторію в кілька тисяч або десятків тисяч людей.

До такої групи можна розміщувати рекламу від партнерів, платні посади, посилання на сайт для заробітку на трафік і так далі. Також ви можете налагодити співпрацю з інтернет-магазином і отримувати відсоток від продажів через ваше співтовариство.

Рекомендуємо так само вивчити по темі:

 • 5 кращих способів заробітку ВКонтакте
 • 4 вибухових способи заробітку в Instagram
 • Як заробити ВКонтакте, не створюючи пабликов і груп
 • Як заробити на співтоваристві ВКонтакте
 • Спосіб 4: Заробіток на веденні чужих груп та фан-сторінки у Фейсбук

  Цей спосіб піЕкшн де трохи, але все ж списувати з рахунків його теж не варто. Якщо ви вважаєте себе фахівцем з соціальних медіа (SMM), то можете взятися за роботу з адміністрування та розкрутці спільноти у фейсбуці – таку роботу можна отримати як на фріланс-сайтах, так і на майданчиках з пошуку роботи.

  Як вибрати придатний для себе спосіб заробітку в інтернеті


  Пройдіть безкоштовний відеокурс
  Більше 50-ти готових способів почати заробляти в інтернеті з нуля
  <img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

  Спосіб 5: інтернет-магазин на базі Фейсбук

  Ну і ще один сміливий спосіб полягає в тому, що ви створюєте повноцінний інтернет-магазин у вигляді спільноти на фейсбуці. Зібравши велику аудиторію і організувавши поставки товару з Китаю можна непогано заробляти на продажу одягу, аксесуарів, дитячих товарів і так далі.

  Як бачите, соціальна мережа Фейсбук може бути дуже крутий майданчиком для заробітку грошей, головне визначити свій спосіб і зібрати аудиторію, вибрати товар або послугу для просування або просто заробляти на перепродажі золотого трафіку з Facebook.

  (Поки що немає оцінок)
  Завантаження…

 • Перегляньте наш відеосемінар (вище на сторінці) і виберіть для себе як мінімум 1 спосіб заробітку з Фейсбук, з яким ви почнете працювати найближчим часом (сьогодні/завтра)
 • Пройдіть наш безкоштовний відеокурс — як почати заробляти в інтернеті з нуля і дізнайтеся більше 50-ти способів заробітку, включаючи заробіток з Фейсбук, ВКонтакте та інших соціальних мережах
 • Освойте найшвидший спосіб заробити в інтернеті на дошках оголошень і використовуйте наші 18 ідей того, що можна продати на авіто прямо зараз
 • Вивчіть додаткові матеріали по темі:
  • 5 кращих способів заробітку ВКонтакте
  • 5 способів заробити на групі Вконтакті — Палю тему про заробіток в ВК!
  • Як заробити гроші в інтернеті — 17 перевірених способів заробітку + приклади з цифрами