Як привернути успіх і гроші в своє життя і в свій будинок + 7 способів залучення грошей в будинок

1626

Кажуть, що щастя не в грошах, але ніхто не віддає своїх грошей сусідам. Багатьох хвилює питання як привернути успіх і гроші, а значить, є якась магія в цих металевих і паперових знаках! Безсумнівно, гроші – це сила. Немає нічого на світі, чого вони не змогли б здолати. Недарма мільйони людей мріють залучити і мати їх якомога більше.

Щоправда, в одних це виходить, а в інших — ні. Для одних гроші — це комфорт, спокій, якість життя, задоволення її радощами. Для інших – лише засіб виживання.

У статті ми розкриємо наступні питання:

 • У чому ж секрет багатих людей?
 • Як залучити гроші в своє життя
 • Чому удача так милостива до них?
 • Чи можна навчитися стати фартовим?
 • Як перетворити свій будинок в повну чашу?
 • Можна залучити гроші в домашніх умовах?

Читайте далі, що думають з цього приводу експерти та психологи, правила і прикмети для залучення грошей у своє життя і свій будинок існують і так далі.

Зміст

 • 1. Залучення удачі і грошей – зміна установок
 • 2. Як привернути успіх і гроші в своє життя швидко — 7 способів залучення багатства
  • Спосіб 1-й. Золоте правило грошей
  • Спосіб 2-й. Молитва на гроші
  • Спосіб 3-й. Техніки Фен-шуй
  • Спосіб 4-й. Обряди на гроші і удачу
  • Спосіб 5-й. Грошові талісмани і амулети
  • Спосіб 6-й. Грошові мантри
  • Спосіб 7-й. Спілкування з успішними людьми
  • Спосіб 8-й. Книги, курси, семінари про багатство
 • 3. Як залучити гроші і удачу в будинок — поради та народні прикмети залучення грошей
  • Прикмети про багатство, гроші, достаток:
  • Ще 7 простих порад притягнути удачу і гроші
 • 4. Висновок

1. Залучення удачі і грошей – зміна установок

Психологи стверджують: все, що відбувається в нашому житті, спочатку програмується в нашій голові.

Будь-яка подія – це породження наших переконань, прагнень, бажань, думок.

Який спосіб мислення бідної людини? Він постійно мріє про добробут. Але при цьому переконаний, що гроші – це зло, а великі гроші – це велике зло.

Спрацьовує стереотип, уваги навіяний йому з дитинства: бути багатим – це нечесно, соромно, клопітно і взагалі небезпечно. (Рекомендуємо прочитати статтю «Як стати багатим і успішним»)

Ось у людини на рівні підсвідомості при слові «гроші» відразу ж виникає почуття провини і почуття страху. І він, сам того не підозрюючи, буде намагатися уникати джерел багатства, як і раніше залишаючись на бобах.

Однак справа не тільки в наших установках. Тисячі професійних економістів і фінансистів не стають забезпеченими людьми в тій мірі, в якій їм би хотілося. Лише одиниці швидко досягають заповітної мети. Чому?

Адже всі вони знають про можливості мати пасивний дохід, який буде приносити стабільний прибуток. Виявляється, одного знання мало. Потрібно вміти управляти грошима і вірити в удачу.

Вчені провели тестування серед щасливчиків і лузерів з метою з’ясувати поведінкові реакції цих двох типів людей на форс-мажорні обставини. Результати виявилися досить цікавими.

Улюбленці фортуни зізналися, що при будь-якому розкладі зберігають спокій і самовладання. А ось невдах легко вивести із стану рівноваги, вони навіть з-за дрібниць піддаються неспокою і паніки.

Між тим людині, отвлекаемому тривогами і сумнівами, важко вхопити за хвіст птаха щастя. Перебуваючи в полоні песимістичних думок, він часто втрачають свій шанс. Замість того, щоб діяти, він голосить і нарікає. Замість розкутості і бадьорості духу, він відчуває приреченість і щемливу тугу.

А адже варто тільки змінити себе – і світ зміниться, як за помахом чарівної палички. Людина і тільки він сам – розпорядник своєї долі! Хто це усвідомлює – той на шляху до фінансового благополуччя.

Отже, що треба робити, щоб привернути успіх і гроші? Розглянемо основні правила їх залучення.

7 правил залучення грошей (багатства):

 • Ставитеся до грошовим знакам з повагою. Якщо ви думаєте про них, що це мерзенний метал, який завжди просочується крізь ваші пальці; якщо ви вважаєте, що заробляєте не гроші, а сльози – майте на увазі: ви самі блокуєте фінансів підступи у ваше життя. Дзвін монет лунає там, де їх шанують, а не проклинають.
 • Дякуйте капітал за прихід у ваше життя. Нехай навіть це буде невелика сума. РаЕкшн те будь-яких грошей, які потрапляють у ваш будинок.
 • Не переконуйте себе в тому, що бути не при грошах – ваша доля. Забороніть собі навіть подумки вимовляти такі слова: «Мені так не жити!» або «я собі ніколи не дозволити!» Введіть свою промову позитивні формулювання: «У мене обов’язково буде така ж машина» або «У мене будуть гроші, щоб купити цей будинок».
 • Оточіть себе людьми успішними і щасливими. Тільки не заздріть їм. Негативні почуття, такі як заздрість і злість, – погані помічники в справі збагачення. Вони поглинають енергію і блокують творчу діяльність.
 • Звикайте цінувати свою працю. Виконуючи якісну роботу за безцінь, ви самі відкриваєте двері безгрошів’я. Не дозволяйте себе обдурювати! Сміливо йдіть з посади, якщо вона, поглинаючи ваш талант, сили, енергію, не приносить відчутного доходу. Нехай навіть доведеться все почати спочатку, освоїти нову справу. Не бійтеся змін. Цінуйте кожну мить свого життя. Вона – ваш головний капітал. При зміні роботи вам доведеться пройти не одну співбесіду, тому рекомендуємо ознайомитися з питаннями і відповідями на співбесіду при прийомі на роботу.
 • Навчіться любити і поважати себе. Не ущемляйте своїх потреб. Ви стоїте того, щоб іноді побалувати себе. Тим більше, не шкодуйте грошей на те, щоб вкладати їх у розвиток і освіту. Без коливань купуйте собі саме ті речі, які «дивляться на вас». Цим ви будете руйнувати свою карму невдахи.
 • Почніть працювати на себе. Працюючи «на дядю», ви витрачаєте весь свій безцінний час на поповнення чужих кишень. Хіба це ваша мета в житті? Відкрийте для початку рахунок у банку – цей перший боязкий крок виведе вас на широку дорогу надприбутки. Багато мільйонерів починали з нуля, головне – поставити свого руху правильний вектор. Зараз найпростіше відкрити свій бізнес (читайте наші статті в розділі «Бізнес»), якщо не знаєте який бізнес відкрити, то читайте статтю — ідеї для бізнесу з мінімальними вкладеннями.
 • Основна думка! Докорінно змінивши свої орієнтири, навчившись цінувати час, гроші, праця, ознайомлення з успішними людьми, ви просуватиметесь до фінансового достатку і незалежності.

  Звичайно, смішно сподіватися, що лавина грошей відразу на вас обрушиться. На початковому етапі ви тільки звільніть енергетичні канали для майбутнього добробуту. А далі – все у ваших руках. Тепер ви знаєте: ваші думки, почуття, діяння мають магічну силу.

  Вірте: вони допоможуть вам стати ковалем своєї фінансової незалежності.

  Це головна думка залучення грошей у своє життя, всі інші способи і методи залучення є доповненням і не можуть працювати без головної ідеї описаної вище.

  Основні правила грошей і багатства

  2. Як привернути успіх і гроші в своє життя швидко — 7 способів залучення багатства

  Тепер, коли концептуальні основи науки про багатство вам відомі, перейдемо до практики. Пам’ятайте: теорія без практики не дає плодів. На дереві знань нічого не виросте, якщо його постійно не поливати і не підгортати. Так що, озброївшись корисними порадами, переходьте, не роздумуючи, до їх рішучого втілення.

  Спосіб 1-й. Золоте правило грошей

  Гроші приходять до тих, хто свято вірить у їхню силу.

  Звідси золоте правило накопичення:беріть гроші з вдячністю і навіть благоговінням!

  Будьте вдячні грошей за те, що вони ощасливили ваш домашній вогнище, змусили його яскравіше горіти, наповнили його радістю і надією.

  Таке позитивне ставлення до фінансів відкриє енергетичні шлюзи для достатку. Почніть негайно міняти свій образ думок і спосіб життя. Перестаньте думати про чуже багатство — це глухий кут.

  Плекайте виключно думка про своєму підйомі на вершину благоденства. Намалюйте в своїй уяві чітко все те, чого ви хотіли б досягти. Потім складіть поетапний план втілення заповітної мети. Якщо ви не відступите від жодного його пункту, мета ваша почне сама рухатися вам назустріч.

  Спосіб 2-й. Молитва на гроші

  Коли ми дуже сильно хочемо чогось досягти, ми нерідко звертаємося до вищих сил. Ми молимо їх про допомогу і сприяння. Так чому б не попросити небо привернути до нас гроші? Адже бідність і голод заважають нам жити в злагоді з собою і навколишнім світом. Вони відволікають нас від думок про душу, про Бога, змушують дбати лише про тлінному тілі.

  Зрозуміло, що, просячи святих послати гроші, потрібно як мінімум не грішити. До речі, смуток вважається одним з головних і великих гріхів, бо воно веде до неробства. А це і є, з точки зору релігії, причина бідності.

  Православні отці-наставники створили багато молитов на грошову удачу. Перлинами в цій колекції є молитви Христа, молитви Богородиці, молитва Серафима Саровського, Подячна молитва.

  Всі вони дають сили віруючим, які зіткнулися з серйозними матеріальними проблемами.

  Існує багато молитов залучати гроші, всі їх ми зібрали в єдиний документ Word (Ознайомитися з ними ви можете завантаживши документ нижче за посиланням).

  Скачати молитви на гроші(в документі Word)

  Регулярне обговорювання цих священних текстів з щирою вдячністю не тільки посприяє поліпшенню фінансового становища, але і стане відправною точкою особистісного зростання.

  Читайте ще 5 статей по темі:

  • Як стати багатим? Як розбагатіти з нуля…
  • У чому полягає гармонія життя людини і як її досягти
  • На чому можна заробити гроші в інтернеті та реальному житті
  • Як підвищити самооцінку та впевненість у…
  • Як заробити гроші в гта 5 — секрети заробітку

  Спосіб 3-й. Техніки Фен-шуй

  Феншуй – даоське вчення про гармонію (ін. китайське). Згідно з ним, наше здоров’я, везіння і добробут залежать від енергії ци. Її потоки проходять як всередині, так і зовні.

  Завдання людини – скорегувати ці джерела енергії з користю для себе.

  Залучаємо гроші і удачу в будинок шляхом впровадження техніки Феншуй

  Приміром, слід остерігатися в будинку пустих кутів або довгих проходів – там відбувається застій ци. Не рекомендується ставити ліжко так, щоб сплячий опинився обличчям до дверей: енергія при цьому розсіюється.

  Гармонію може порушити дзеркало, поставлене навпроти ліжка. Не місце дзеркала і біля входу в квартиру. Щоб удача і благодать частіше заглядали в ваші вікна, вони повинні бути кришталево чистими. З цієї ж причини не слід завалювати речами і дверний прохід.

  Бажано обзавестися акваріумом. Вода – це символ матеріального достатку. Акваріум краще купити круглий і поставити його в південний кут кімнати. А самим оптимальним рішенням буде облаштування в будинку або офісі фонтанчика. Подібно до вічного двигуна, він буде «відповідати» за безперервний приплив грошей. В крайньому випадку, повісьте картину із зображенням водойми. Навіть вона змусить гроші прибувати до вашого порогу.

  Рекомендується не допускати скупчення в будинку сміття і старих речей. Потрібно часто прибирати і провітрювати приміщення. Фруктів та зерна в будинку має бути в домі багато. Плоди – це символ достатку, а зерно – друге багатство після грошей. Пахощі, що виходить від стиглих фруктів або ароматизованих ламп і свічок, – найпривабливіші запахи для грошей.

  Нехай у домі буде більше деревних рослин – це до міцного достатку. Особливо активно залучає грошове багатство, так зване грошове дерево (товстянка). Тільки за ним слід ретельно і дбайливо доглядати. Позбавтеся від ікебани з засохлих рослин: вони призводять до «засухи» в гаманці.

  Найкраще місце для зберігання грошей і коштовностей – північний кут житла. Нехай у вашому гаманці завжди дзвенить дрібниця – для розлучення. Не завадить і по всьому будинку розкласти монетки – так гроші у вас будуть на кожному розі. Запам’ятайте: дешеві і пошарпані гаманці не втримають грошей. А ось добротний шкіряний гаманець залучить гроші (великі купюри).

  Спосіб 4-й. Обряди на гроші і удачу

  Існує чимало ритуалів, здатних допомогти вирішити фінансові проблеми. Всі вони направлені на вироблення шанобливого ставлення до грошей.

  Напевно ваша бабуся знає з десяток подібних символічних Екшн :

  • візьміть собі за правило регулярно вважати і перераховувати вміст вашого гаманця; пам’ятайте: «гроші люблять рахунок», а вам не завадить контролювати свої витрати;
  • не устраняйтесь від благоЕкшн ності, адже віддавати корисно так само, як і брати: якусь частину грошей слід жертвувати заради допомоги бідним, хворим, знедоленим – рука, що дає, не збідніє;
  • не потрібно хизуватися своїми доходами, але й прибіднятися теж не варто;
  • будь-яке починання, пов’язане із заробітком, приурочивайте тільки до фазі зростаючого місяця;
  • купюри в гаманці слід складати «обличчям» до себе.

  Спосіб 5-й. Грошові талісмани і амулети

  • Три китайські монетки, нанизані на нитку червону і зберігаються в гаманці, – самий популярний символ грошового могутності;
  • слон – талісман, особливо необхідний підприємцям, чия діяльність пов’язана з фінансовими ризиками; перед тим, як зважитися на небезпечний маневр, рекомендується погладити хобот статуетки;
  • жаба, що тримає в роті монету: згідно зі східною легендою, Будда, піймавши злий і жадібну жабу, покарав її тим, що змусив бути потайки в людські домівки і випльовувати золоті монети;
  • три маленькі черепашки – символ потрійний удачі.

  Спосіб 6-й. Грошові мантри

  Мантра – замовляння (заговори), що надає позитивний вплив на потоки енергії всередині і поза нас. Особливі звукосполучення володіють магічною силою. Вони направляють багатство в бік того, хто їх вимовляє.

  На відміну від молитви, адресованій Богу, мантра звертається до всесвіту. Це пов’язано з тим, що в буддизмі, звідки прийшло це лінгвістичне явище, немає персоніфікованого божества.

  Найбільш відома мантра, спрямована на залучення грошей, звучить так: ом – лакшмі – виганшри – камала – дхайриган – сваха.

  Даний змова — найбільш діючий спосіб привернути успіх і гроші.

  Ці магічні звуки треба вимовляти кожен день вранці протягом місяця. Багато бізнесменів, які досягли високого матеріального статусу, стверджують, що саме завдяки мантр, змогли піднятися так швидко.

  Дивіться відео — Як залучити гроші — практична магія

  Спосіб 7-й. Спілкування з успішними людьми

  Подібне породжує подібне. Багаті і успішні люди допоможуть і вам стати такими ж, як вони. Це особливо важливо для того, хто вважає себе за бортом життя. Зміна кола спілкування допоможе вибратися з виру приречених думок. Саме заможні і щасливі, а не принижені і ображені люди, допоможуть повірити в себе і підкажуть, як розлучитися з бідністю.

  Вчитися у них набагато продуктивніше, ніж нарікати на жорстоку частку в оточенні таких же бідолах або втішати себе тим, що є нещасні, яким ще гірше, ніж вам. Позитивно налаштовані люди розвернутий на 180 градусів хід ваших думок і направлять до вас енергетичні потоки.

  Ви самі не помітите, як відчуєте себе спокійними і впевненими, перестанете корити долю, ставити бар’єри між собою і грошима. (Як підняти самооцінку і бути впевненим у собі читайте в цій статті)

  Поступово відступлять і ваші матеріальні проблеми, нові знайомства збагатять корисними зв’язками і безцінним досвідом. Відкриються перспективи в кар’єрному зростанні, збільшиться заробіток, а там вже і шестизначні прибутки не за горами. (Рекомендуємо прочитати — куди вкласти гроші, щоб вони працювали)

  Читайте ще 5 статей по темі:

  • Як стати багатим? Як розбагатіти з нуля…
  • У чому полягає гармонія життя людини і як її досягти
  • На чому можна заробити гроші в інтернеті та реальному житті
  • Як підвищити самооцінку та впевненість у…
  • Як заробити гроші в гта 5 — секрети заробітку

  Спосіб 8-й. Книги, курси, семінари про багатство

  Безсумнівно, один з найдієвіших способів залучення грошей в будинок — це не молитви, а спілкування з вже відбулися багатими людьми, які можуть поділитися секретами свого успіху. Однак далеко не завжди є можливість особисто поспілкуватися з успішними бізнесменами.

  Книги, бізнес-курси, мемуари багатих людей і фахівців — саме це може допомогти змінити тип мислення і почати мислити як успішна людина, а не найманий працівник. В інтернеті сьогодні можна знайти багато курсів і книг, однак майже всі вони платні і коштують чимало. Ми пропонуємо вам завантажити нашу безкоштовну книгу з 10 секрети багатих людей:

  Скачайте безкоштовну PDF-книги
  10 секретів, про які мовчать багаті люди
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png

  Перегляньте також відео про те, як вибрати в інтернеті хороший платний курс:

  3. Як залучити гроші і удачу в будинок — поради та народні прикмети залучення грошей

  Будинок, як співається у відомій пісні, це не стіни і вікна. Це гніздо, яке є прообразом нашої долі. У ньому – вся наша життя, наша любов, наше щастя. Кожен намагається наповнити його добром, зробити затишним, світлим і теплим. Щоб він був подібний не розваленою конурі, а повної чаші.

  Якщо вам терміново потрібні гроші і ви не знаєте де взяти їх безоплатно і на халяву прямо зараз, то читайте цю статтю.

  З давніх часів виникло багато народних прикмет, які допомагають притягти в будинок багатство і успіх. Цим прикметам вірять і сьогодні. Багато забезпечені люди зізнаються, що досягли бажаного з допомогою цих мудрих порад.

  Прикмети про багатство, гроші, достаток:

  • ніколи нікому не заздріть і ні перед ким не хваліться;
  • гроші завжди віддавайте правою рукою, а беріть – лівою;
  • не ходіть з розірваними кишенями або відірваними ґудзиками;
  • гаманець ніколи не повинен бути порожнім;
  • не передавайте через поріг гроші;
  • не стійте на порозі, зустрічаючи або проводжаючи гостя: так ви преградите шлях благополуччю;
  • після званого обіду витрусіть скатертину на подвір’ї – з крихтами піде і заздрість гостей;
  • не підмітайте кількома віниками, а то разметаете своє багатство по кутах;
  • не можна класти на стіл – можуть трапиться великі витрати;
  • якщо хочете уникнути непередбачених витрат, ніколи не рахуйте гроші і не віддавайте борги на ніч дивлячись;
  • якщо займете гроші в понеділок, у наступні дні тижня сильно истратитесь;
  • не виносьте сміття у погану погоду – так ви запускаєте в будинок бідність;
  • не позичайте грошей, простягаючи їх через поріг, – не повернете потім;
  • будьте оптимістами – гроші воліють позитивно налаштованих людей;
  • порожні пляшки на столі проженуть з дому благополуччя;
  • не підбирайте чужі гроші підуть свої;
  • розплачуючись в магазині або на ринку, не передавайте гроші в руки продавцям;
  • щоб у хаті водилася не тільки дрібниця, кладіть ніж на стіл лезом вниз.

  Ще 7 простих порад притягнути удачу і гроші

  До приходу грошей в будинок слід готуватися. І не менш ретельно, ніж до дорогим гостям. Що ж потрібно зробити, щоб гроші облюбували саме ваше житло?

  Дотримуйтесь цих порад, і тоді достаток оселиться у вашому домі.

 • Звільніть всі шафи від порожніх коробок і банок: вони лякають гроші бідністю.
 • Позбавтеся від битого посуду, тріснутих тарілок і чашок: вони можуть порізати ваш бюджет.
 • Заведіть кота. Це тварина принесе в дім затишок, а до затишку дуже не байдужі грошики. Можете просто купіть сім фарфорових статуеток, що зображають котів.
 • Майте на увазі: яскраво-червоний – колір удачі. Тому в кожній кімнаті необхідно розмістити хоча б одну річ червоного кольору. Не забудьте і гаманець покласти червону нитку або тканину. Це не дозволить грошам вас покинути.
 • Без жалю розлучайтеся зі старим одягом, не носіть штопанные тричі речі. Зашивая плаття або пальто, ви відганяєте від них удачу. (Ви можете відмінно заробити, продавши свої старі і непотрібні речі, як це зробити, читайте в цій статті)
 • Намагайтеся накривати обідній стіл яскравою і чистою скатертиною, а під неї кладіть завжди кілька паперових купюр. Така скатертинка скоро перетвориться в самобранку.
 • Вичищаючи килими з пилососом, не забувайте провітрювати квартиру: так з неї підуть вся злість і заздрість.
 • Дивіться також відео — Як привернути успіх і гроші — 8 секретів успішного життя

  4. Висновок

  Тепер ви знаєте секрети як залучити гроші, багатство і успіх в своє життя. Виявляється, не обов’язково бути сином Рокфеллера, щоб мати пристойною кількістю грошей. Звичайно, вони не манна небесна, і самі на голову не впадуть. Доведеться встати з дивана і попрацювати.

  Якщо бідним бути просто, то багатий має багато чому вчитися. Насамперед – мистецтва поводження з грошима. Але тільки таким способом можна реалізувати всі свої мрії, не покладаючи всі надії на прикмети.

  Адже прочитавши статтю в Інтернеті — «як привернути успіх і гроші в домашніх умовах» і при цьому нічого не роблячи, ваше життя не стане краще. Візьміться і вирішите, що вам найбільше потрібно і починайте діяти! Під лежачий камінь вода не тече!

  (17голос(ів), середній: 4,24 з 5)
  Завантаження…

  Забудьте про типі мислення невдахи і почніть мислити в категорії успіху. Це дозволить налаштувати себе на багатство і буквально притягати гроші
 • Можете сказати молитву на гроші. Не дарма кажуть, що наші думки — матеріальні
 • Виберіть один із способів залучення коштів, запропонований у статті
 • Скачайте безкоштовну книгу про 10 секрети багатих людей, яка дозволить зрозуміти принципи залучення грошей
 • Вивчіть відео, які представлені у статті