Як за 5 років заробити стан на портфелі криптовалют

640

У нашу Екшн сність поступово входять цифрові валюти, стаючи частиною традиційного фінансового ринку.

Крім відомого биткоина, на слуху вже кілька десятків найменувань різновидів криптомонет, серед яких є успішні проекти і такі, які йдуть в історію.

Багато ламають голову, як на цьому можна заробити? Відповідь проста: необхідно вкладати в ті валюти, які мають перспективою зростання в середній і довгостроковій перспективі. Це дозволить продати їх через кілька років з хорошою вигодою.

Як і в інших фінансових областях, тут працюють всі ті ж відомі принципи. По-перше, не варто вкладатися в один вид інвестицій, тобто, потрібно дотримуватися принципу диверсифікації ризиків. По-друге, робимо акцент у бік блакитних фішок — тобто таких криптовалют, які чудово відомі на ринку і зарекомендували себе у колі інвесторів.

Звичайно, не варто розраховувати зірвати такий же куш, як вдавалося кілька років тому тим, хто вчасно прикупив собі биткоины. Такого зростання курсу вже не буде. Але, тим не менш, на ринку є такі валюти, які демонструють стабільне зростання своєї вартості і в середньостроковій перспективі цілком здатні принести хороший дохід. Існує категорія монет, які так і називаються «перспективні» — саме в них доцільно робити вкладення.

Потрібно бути готовим до того, що курс не буде рости, але і знижуватися (просідати). Тому даний огляд не для тих, хто хоче вже завтра отримати прибуток. Щоб заробити, доведеться почекати хоча б 3-5 років. А тепер подивимося, які валюти конкретно необхідно купувати і в яких пропорціях.

Зміст

  • Ефір — майбутній лідер продажів
  • Биткоин — не перший, але й не другий
  • Рипл і лайткойн
  • Перспективні маловідомі монети
  • Секрети формування портфеля

Ефір — майбутній лідер продажів

Якщо Ви збираєте власний портфель, то, як мінімум, половину в ньому повинен становити саме ефір. Досить подивитися графік зміни курсів основних монет за поточний і минулі роки, щоб переконатися у його перспективності. Він знаходиться за показником капіталізації на почесному другому місці.

У процесі його створення було залучено рекордну кількість інвестицій, тому не дивно, що інтерес до цієї валюти спостерігається не тільки з боку рядових користувачів, але і серйозних фінансових структур.

Чому ефір став настільки популярним і цікавим? Справа в тому, що це вже більше, ніж просто платіжний засіб, який створено за технологією блокчейна. Це повністю самостійна і децентралізована платформа з безліччю розумних програм і зручним інтерфейсом. На підставі її можуть створюватися і інші цифрові монети.


Тому переважна кількість експертів сходяться на думці, що її очікують сприятливі перспективи зростання.

Биткоин — не перший, але й не другий

Незважаючи на те, що биткоин поступово втрачає лідируючі позиції, він залишається в тренді.

Не дивно, адже він був родоначальником всіх цифрових грошей. Залишається сподіватися, що він завжди буде займати почесну другу позицію. Він як і раніше залишається популярним, його видобувають у всьому світі, і вкладають в нього інвестиції.

З цих причин вкладення в ВТС були і залишаються кращими, хоча заробити на ньому так само здорово, як раніше, вже не вдасться.

Під биткоин була створена окрема інфраструктура. На сьогоднішній день його не можна просто купити чи продати, але й розрахуватися у багатьох магазинах за товари і послуги.

Рипл і лайткойн

Незважаючи на те, що дана монета з’явилася навіть раніше биткоина, їй довелося довго чекати свого справедливого визнання. Це більше, ніж просто криптовалюта. Риплом називають цілу платіжну систему, що працює за принципом довіри, а в обороті всередині неї ходить однойменна монета.

За показником капіталізації вона займає 3-е місце. Експерти говорять про те, що рипл на сьогодні є недооціненою. Ним активно цікавляться банківські структури.

Все вищесказане дозволяє сподіватися, що ця валюта ще продемонструє свій ріст і обійде своїх конкурентів.

Лайткойн не може похвалитися бурхливими стрибками курсової вартості. Тим не менш, він дорожчає хоч і повільно, зате стабільно.


Невелика кількість цих монет точно не буде зайвим у Вашому інвестиційному портфелі.

Перспективні маловідомі монети

Існують і інші різновиди цифрових валют, про яких мало що відомо широким колам користувачів.

У їх випадку можна дуже добре заробити або взагалі залишитися ні з чим. Не дарма їх відносять до числа «темних конячок». Наприклад, BitShares.

Його відмінністю від інших валют є прив’язка до долара, євро і навіть дорогоцінних металів. Зате він наЕкшн но захищений від кібер атак, а транзакції з ним абсолютно безпечні.

Ще один цікавий приклад — zcash. В основі роботи з ним лежить принцип повної анонімності операцій. Цим не може похвалитися биткоин та інші види цифрових грошей. У той же час, багато інвестори прагнуть знайти такі джерела капіталовкладень, щоб їх імена не стали відомими спецслужбам або податковим структурам. Zcash може їм це забезпечити.

У числі інших видів валют можна виділити Фактум, Агур, і деякі інші, які демонструють непогані показники і прогнози.

Секрети формування портфеля

В плані створення інвестиційного портфеля діють наступні рекомендації.

До 80-90% в ньому повинні складати описані вище «блакитні фішки» — ефір і биткоин. Пам’ятайте, що рипл вважається недооціненим, тому є сенс придбати певний відсоток і цих монет.

Кошти, що залишилися, є сенс вкласти в ті валюти, які поки не розкрили до кінця свій справжній потенціал. Зате у разі успіху вони можуть принести значний дохід.


Пам’ятайте, що потрібно постійно моніторити ринок і оновлювати інформацію про всіх валютах, які Ви придбали. Щоб подивитися приклад збалансованого портфеля та дізнатися більше про заробітки на криптовалютах, відвідайте наш безкоштовний тренінг в онлайн режимі, який так і називається «5 конкретних способів, як заробити на криптовалютах за наступні 3 місяці».