Ідея для бізнесу або як заробити на люминофоре

575

Надати здатність випромінювати у темряві м’яке світіння можна практично будь-якого матеріалу в умовах майстерні або гаража. Раніше використовувалося фосфорне речовина, але сфера його застосування обмежена, з-за шкідливого впливу на людину. Зараз з’явилися нешкідливі речовини, на основі оксиду алюмінію – люмінофори.

Зміст

  • 1. Що таке люмінофор?
  • 2. Як заробити, використовуючи люмінофор — ідеї бізнесу
  • 3. Застосування та принцип роботи люмінофора
  • 4. Висновок

1. Що таке люмінофор?

Готовий люмінофор — це порошок, що не розчиняється у воді, спирті або розчиннику.

Перебуваючи під впливом будь-якого світлового випромінювання, люмінофор акумулює світло і випромінює світіння поза джерела світла.

2. Як заробити, використовуючи люмінофор — ідеї бізнесу

Область застосування дуже широка, заробити можна на виготовленні сувенірної продукції, тюнінгу автомобіля, декорування приміщень.

Радимо почитати: Ідеї для бізнесу з мінімальними вкладеннями

На ринку сувенірної продукції асортимент пропонованої продукції дуже широкий, тому необхідно що-небудь нове, отже світяться в темряві сувеніри мають конкурентну перевагу.

Тюнінг автомобіля. Можна хоч весь автомобіль покрити люмінофором. Найчастіше покривають колісні диски, ковпаки або зовнішні деталі кузова. Тюнінгом авто потрібно займатися, якщо вже є досвід фарбування авто і необхідне обладнання.

Заробити на фарбуванні чотирьох колісних дисках можна близько 4 500-5 000 рублів, при собівартості 1 500-2 000 рублів.

Вартість люмінофора залежить від виробника і кількості разової покупки, продається вагою від 100 грам. Люмінофор китайського виробництва коштує в середньому від 15-20 доларів за 100 грам, зарубіжний люмінофор коштує 25-30 доларів.

3. Застосування та принцип роботи люмінофора

Порошок люмінофора додається в будь-яку прозору основу: лак для дерева або металу, клей «рідке скло», лак для нігтів, лак для бетону та ін. Пропорція співвідношення порошку і основи в середньому 1:4, порошок має різні фракції і використовується в залежності від обраного матеріалу.

У дизайні інтер’єру чи екстер’єру, люмінофором зазвичай покривають стіни, садові доріжки. Спеціалізовані фірми випускають готові світяться в темряві шпалери.

Для дизайну садових доріжок або кам’яних стін розраховується витрата люмінофора, витратні матеріали на очищення інструменту та вартості роботи.

Колірна гамма люмінофора – це зелений і світло синій колір і відповідно світіння, інші кольори виходять при змішуванні люмінофора і колірних пігментів, але в цьому випадку основа також забарвлюється в колір пігменту.

Яскравість світіння і отриманий результат залежить від поверхні, кращим варіантом буде ґрунтування поверхні білим кольором, що виконує функцію екрану, від якого відбивається світіння.

4. Висновок

Цей спосіб заробітку ще новий і, у вигляді маленької конкуренції, має хороші можливості для отримання доходу. Радимо також прочитати статтю про вендінговий бізнес, де низька конкуренція у певних нішах. У цій статті Ви дізнаєтеся, що таке вендінг і як відкрити свою справу з допомогою торгових автоматів.