Як заробити Яндекс Гроші. Способи заробітку

559

Поява інтернету значно полегшило життя більшості людей, тепер можна не тільки спілкуватися і вчитися, слухати музику, дивитися фільми, робити покупки, але і працювати в мережі, одержуючи визначений доход.

Способів заробітку в інтернеті в інтернеті просто неймовірна кількість, лише завдяки комп’ютеру, підключеному до інтернету, можна законно зЕкшн снювати заробіток яндекс грошей.

Заробіток Яндекс Грошей — реальні способи

  • Для того щоб почати заробляти Яндекс Гроші, вам знадобляться акаунти у соціальних мережах та реєстрація на сайтах з онлайн-заробітку. Сервіси лайків пропонують найпростіші способи заробітку в інтернеті з метою поповнити Яндекс Гроші. Для того щоб поповнити рахунок Яндекс Грошима, необхідно зареєструватися на одному з таких сервісів, вказати і авторизувати електронну пошту і свої профілі в таких соціальних мережах як Facebook, Google+ та «ВКонтакте». Після того як впишіть номер гаманця на «Яндекс.Гроші», потрібно буде виконувати різні завдання. Завдання для виконання дуже легкі, потрібно всього лише ставити лайки, підписуватися на публічні сторінки та вступати в групи за все це нараховуються гроші на баланс вашого аккаунта, після набору мінімальної суми (50 рублів), можна поповнити гаманець «Яндекс.Гроші».
  • Якщо ви захоплюєтеся фотографуванням і ваші знімки досить гарні, їх можна продавати на фотостоках. На деяких з них існує так званий «вступний іспит», ви повинні будете вибрати свої найкращі фотографії і завантажити їх на сайт, після того як вони отримають схвалення модераторів ви зможете виставляти на продаж інші знімки. Можливо, вам знадобиться завести гаманець на сервісі західної платіжної системи, наприклад paypal.com. Але перевести валюту і поповнити гаманець «Яндекс.Гроші» праці не складе.
  • Також, можна стати дилером карток різних номіналів на «Яндекс.Гроші». Для цього потрібно на сторінці “Яндекс.Гроші” просто перейти за посиланням «Партнерам», та знайти інформацію для майбутніх дилерів карт «Яндекс.Гроші», після ознайомлення з інформацією можна придбати ці картки, а потім продавати їх за більшу ціну.
  • Рахунок також можна поповнити, завантажуючи на файлообмінники різні файли (depositfiles.com і letitbit.net.), якщо кількість скачувань буде досить високим, вам будуть за це платити. Після накопичення достатньої суми для виводу, засоби можна перевести на гаманець «Яндекс.Гроші».
  • Зареєструвавшись на спеціалізованому опитувальному сайті, а після, беручи участь в опитуваннях, які будуть приходити вам на електронну пошту, також можна заробити і поповнити свій особистий рахунок на «Яндекс.Гроші».
  • Дивіться також відео: Як заробити гроші в інтернет