Скайп — розвага чи робота?

585

Скайп — звична і популярна програма, якою користуються мільйони людей по всій планеті. Безкоштовні дзвінки, відеозв’язок, відеоконференції і миттєві повідомлення — неповний перелік з вельми обширного функціоналу. Крім цього ви можете ще й збільшити свій заробіток. На скайпі можна реалізувати ваші знання і таланти: при відеовиклик ви наживо бачите свого співрозмовника, що створює ефект присутності, який значно полегшує і спрощує процес комунікації.

Цим цікавим властивістю вже встигли скористатися світлі голови і успішно запустили заробіток на скайпі на повному автоматі. Для не потрібно спеціального устаткування, лише комп’ютер з підключенням до інтернету, Skype і знання, якими ви зможете поділитися за винагороду. Для цього проаналізуйте затребуваність тієї інформації, яку ви зможете передати. Приміром, унікальні знання про розведення синіх китів або розуміння клинопису, навряд чи знайдуть «свого» клієнта, а ось володіння англійською або німецькою мовою може значно зміцнити бастіони вашого бюджету.

Зміст

 • Skype. Відмітні переваги
 • Продаж своїх знань і досвіду. 5 популярних напрямків
  • Репетиторство
  • Юриспруденція
  • Психологія
  • Спорт і дієтологія
  • Кулінарія
 • Заробіток на розсилання реклами. Сервіси
  • Програма SendSey
  • Сервіс Take Friend
 • Так заробіток на скайпі реальний?

Skype. Відмітні переваги

Переваги заробітку на скайпі:

 • не важливо, скільки вам років, де ви живете і до якого соціального класу ви ставитеся — якщо знання та досвід затребувані, ви приречені на успіх — достатньо лише знайти клієнта і взяти адекватну оплату за передану інформацію;
 • ніяких початкових вкладень: у вас вже є ПК, інтернет і Skype. У майбутньому необхідно лише вчасно оплачувати послуги провайдера;
 • ви не прив’язані до робочого місця — проводити заняття або консультації ви зможете з будь-якого куточка Землі, маючи лише доступ до всесвітньої павутини;

 • комфортний графік роботи — лише ви обираєте час і кількість робочих годин;
 • гідна оплата вашої праці — як правило, дохід коливається від 2,5 до 20 в.е. за годину;
 • необмежений ринок попиту і збуту ваших послуг — враховуючи повсюдну інтернетизацію, тепер ви не обмежуються рамками свого міста і можете проводити заняття з клієнтами з іншої країни або навіть континенту;
 • відсутність витрат на дорогу, обідні перекуси в кафе, корпоративні заходи, дорогу бізнес-одяг для строгого дрес-коду — не малий плюс, чи не правда?

Продаж своїх знань і досвіду. 5 популярних напрямків

Як ви вже зрозуміли, проводити консультації або уроки можна за різними темами і напрямками. Це може бути вивчення іноземної мови, комп’ютерна грамотність шкільна програма, просто виберіть саму комфортну для себе нішу. На даний момент, в інтернеті найбільш популярні консультації по наступним областям:

 • репетиторство;
 • юриспруденція;
 • психологія;
 • спорт і дієтологія;
 • кулінарія.
 • Репетиторство

  Найпоширеніший вид заробітку на скайпі, яким успішно користується безліч вчителів і гуру в своїй області. Відеозв’язок в режимі реального часу дозволяє проводити повноцінний урок, проконтролювати темп засвоєння знань, а функція демонстрації екрану дає можливість наочно все показати і внести необхідну конкретику. Працюючи у зв’язці вчитель-учень дозволяє максимально наблизити консультації до звичних занять і проводити повноцінні уроки з обраного предмету.

  Юриспруденція

  Отримати професійну юридичну консультацію за своїм місцем проживання не завжди можливо і фінансово доступно. За допомогою Skype можна за лічені хвилини надати документи для вивчення та аналізу і отримати on-line рада.

  Тепер не треба витрачати свій час на дорогу і очікування в чергах, досить заздалегідь обговорити час і в спокійній і комфортній для себе обстановці отримати кваліфіковану консультацію з правових аспектів у будь-якій галузі юриспруденції, вирішуючи всі питання за цілком прийнятну вартість. Віртуальне спілкування адвокатських і юридичних контор зі своїми клієнтами стрімко підкорює всесвітню павутину.

  Психологія

  Професійні психологи впевнено замикають трійку лідерів: клієнти отримують своєчасну допомогу, підтримку і психологічне розвантаження, лікарі — гідну оплату.

  Спілкування в комфортної для людини обстановці значно підвищує ефект психологічних практик і вельми сприяє одужанню і віднайдення свого «Я». Це просто, ефективно і зручно.

  Спорт і дієтологія

  Як не дивно, саме ця галузь знань не вимагає підтвердження професіоналізму відповідними документами. Найкраща візитна картка такого консультанта — особистий результат: фактурне тіло, зміна ваги, трансформація фігури і т. д. Якщо ви важите 100 кг і володієте дипломом фізкультурника, ви ніколи не знайдете собі учнів, а красива леді з обсягами 90-60-90 легко знайде послідовників і поповнить свій гаманець.

  Кулінарія

  Кулінарні шоу внесли свій внесок у процес популяризації кулінарії та кондитерського мистецтва і тепер з’явилася маса бажаючих освоїти ці не прості науки. Уміння створити складне блюдо і красиво подати стане вашим джерелом заробітку на скайпі, т. к. наочно демонструє ваші таланти в даній області. Єдиний мінус Skype для цього виду заробітку — він не передає запахи, витають на кухні.

  Варто завжди пам’ятати про важливі правила: не залежно від того, в якій області знань ви вирішили почати свою кар’єру, ви завжди повинні виглядати охайно, вміти розташувати до себе нового людини і виявити професійну компетентність у досліджуваній сфері.

  Заробіток на розсилання реклами. Сервіси

  Вище ми з вами розібрали 5 способів, які зможуть істотно збільшити ваш фінансовий стан, але в них є один спільний недолік — ваша особиста присутність. А чи можна отримати гроші, займаючись зовсім іншою справою? Можна і заробіток на скайпі на повному автоматі абсолютно реальний.

  Ви можете збільшити свій бюджет за допомогою розсилки реклами. Враховуючи, що у вже створеному записі Skype у вас вже є мама, бабуся, реальні друзі і другі половинки, то навряд чи вони правильно зрозуміють вашу рекламну розсилку. Виходячи з цих причин, ми вам радимо завести ще один нік і розкручувати саме його. Як це зробити?

  Програма SendSey

  На допомогу прийде інтернет-проект SendSey від компанії Sendex. Це професійна програма для збільшення кількості друзів. Цей софт дозволяє не тільки накрутити френдів, але і відправити масову розсилку повідомлень або бізнес-пропозицій. Більш докладно про всі функції ви зможете дізнатися на сайті SkypeSender.ru. У програми є демо-версія і ви завжди спожете випробувати її ефективність до оплати.

  Переваги СендСея:

  • доставка в ту ж мить — смс відправляється on-line користувачеві і вам не треба чекати результату;
  • персоналізація — всі повідомлення містять нік адресата, що захищає його від попадання в спам;
  • часткова відправка — SendSey дозволяє поділити контакти на групи і робити рекламну розсилку вже всередині кожної;
  • програма буде однаково стабільно працювати як на старих версіях Вікон — XP або «сімці», так і на нових — Windows 8, 10.

  Сервіс Take Friend

  Все відмінно, скажете ви, але де мені взяти стільки друзів? У цьому випадку на допомогу прийде сервіс Take Friend. Він абсолютно безкоштовний і дозволить вам швидко збільшити кількість френдів, репости і лайки в соц.мережах.

  Почати роботу з Take Friend легко і просто:

  • зайдіть на сайт
  • виберіть програму, з якою збираєтеся працювати — Skype
  • виберіть спосіб накрутки: повільний, при якому ви будете чекати відповіді користувачів, і більш швидкий, для якого вам потрібно буде подати дані про себе (стать та логін).

  Далі Take Friend все зробить сама.

  Так заробіток на скайпі реальний?

  Узагальнюючи все вищесказане, можна спокійно стверджувати, що заробіток на скайпі реальний і залежить безпосередньо від вас і ваших Екшн . Наприклад, Олег з Воркути за допомогою онлайн-уроків, даючи поради по ремонту автомобілів Опель зміг побудувати цегляний гараж поряд з будинком, а Олена з Москви пройшла курс з дієтології і повернула свої 52 кілограми, схуднувши після народження дитини.

  Інтернет давно перестала бути лише місцем розваги, тепер він дозволяє знайти себе у професійному плані і поповнити свій бюджет. Для цього треба лише встановити якісну вебкамеру, що у вас була «гарна» картинку і чутливий мікрофон для ясної мови. І ви можете починати отримувати заробіток на скайпі!