Як обдурити антиплагіат в 2018 році: 14 нових стратегій боротьби за унікальністю тексту

8832

Питання «як обдурити антиплагіат» є чи не найбільш часто задається в Інтернеті. Як не важко здогадатися, інформація про способи обійти перевірку на унікальність хвилює в першу чергу авторів (копірайтерів, рерайтерів), а також студентів, дипломні та курсові роботи яких вже кілька років перевіряють з допомогою різних сервісів по виявленню плагіату.

В ті призабуті вже часи, коли Інтернет працював тільки по картках, проблема плагіату не стояла так гостро, однак за останні 10-15 років питання, що називається, постало руба. Зі студентами все більш-менш зрозуміло: набагато простіше адаптувати під себе чужу дипломну роботу, знайдену в мережі, ніж писати її «з нуля», самому розробляючи схеми, креслення та пояснювальну записку.

Але чому ж автори контенту теж зацікавлені в шляхах, що дозволяють пройти перевірку антиплагиатом? Та тому що копірайтерам (і особливо рерайтерам) нерідко доводиться писати про такі речі, про які вже багато разів писали до них. І як в такому випадку підвищити унікальність тексту, якщо мова йде, скажімо, про наукові розробки в якійсь специфічній області або конкретних особистостей?

У цій статті ми постараємося розглянути способи підвищити унікальність тексту, які з’явились або не втратили свою актуальність в 2018 році.

Зміст

 • Послідовність Екшн для уникализации тексту
  • Вибрати сервіс для перевірки унікальності тексту
  • Перевірити унікальність
  • Зберегти початковий варіант
  • Вибрати спосіб обходу
  • Робимо на 5-10% унікальності вище необхідного, так як платна версія занижує значення
  • Зберігаємо готовий варіант
 • 14 робочих методів уникализации тексту
  • Глибока переробка тексту
  • Переказ тексту своїми словами
  • Використання синонімів використання епітетів
  • Використання синонимайзеров
  • Додавання автоматичних переносів
  • Використання правила шингла
  • Переклад тексту з джерел на іншому мовою
  • Використання не індексовані в пошукових системах матеріалів
  • Використання макросів Word
  • Заміна російських букв на грецькі
  • Заміна часто повторюваних слів
  • Спосіб для програмістів Visual Basic
  • Перероблення пропозиції з кінця
  • Використання слова «безпосередньо» і інших
 • Способи, які НЕ допоможуть уникализировать текст
  • Перестановка слів і фраз місцями
  • Перестановка пропозицій і абзаців місцями
  • Латинські літери замість російських
  • Розбивши або склейка пропозицій
  • Заміна точок комами і навпаки, крапки замість пропусків і так далі
  • Зафарбовування фону тексту білим кольором
  • Прихований текст поза зоною видимості
  • Використання програм для підвищення унікальності

Послідовність Екшн для уникализации тексту

Вибрати сервіс для перевірки унікальності тексту

Слід розуміти, що вибирати свідомо малофункціональний сервіс для перевірки тексту на плагіат, як мінімум, безглуздо – адже після здачі роботи нас в 99% випадків будуть перевіряти платною програмою з широким функціоналом, а, значить, нам спочатку слід використовувати найпотужніший ресурс з можливих.

Найбільш солідними сервісами для перевірки на антиплагіат є утиліти Advego Plagiatus і ETXT, а також ресурси Text.ru, Findcopy і Antiplagiat. Радимо прочитати в нашій статті більш детально про топ 8 сервісів по уникализации текстів.

Перевірити унікальність

Скопіювавши текст, що перевіряється в робочу область програми або ресурсу, ми запускаємо перевірку на унікальність і чекаємо обробки інформації. Дивно, але різні сервіси показують унікальність по-різному – наприклад, унікальність одного і того ж тексту може бути оцінена на 95% в Advego Plagiatus, а на Text.ru отримати «жалюгідні» 60%.

Чим же обумовлений такий розкид в результатах?

Різними алгоритмами роботи. Наприклад, Advego Plagiatus може працювати за правилом шингла («виділення з тексту послідовності слів»; детальніше ми їх розглянемо в одному з наступних пунктів), а Text.ru – оцінювати текст в цілому, по самим передовим методикам.

Зберегти початковий варіант

Отже, ми перевірили текст на унікальність, і результат перевірки нас не влаштував (занадто низький відсоток).

В такому разі ми повинні перш за все зробити резервну копію нашого тексту, щоб повернутися до неї у разі, якщо переробка оригіналу виявиться надмірною і незворотною.

Вибрати спосіб обходу

Після того, як резервна копія створена, повертаємося до оригіналу і визначаємо, який спосіб обходу антиплагіат найкраще застосувати для нашого конкретного випадку (детальніше про способи обходу антиплагіат ми поговоримо у відповідному пункті).

Робимо на 5-10% унікальності вище необхідного, так як платна версія занижує значення

Визначившись зі способом обходу, переробляємо текст обраним методом, взявши за орієнтир унікальність, на 5-10% вище необхідної. Справа в тому, що платні сервіси перевірки на плагіат, як правило, занижують значення унікальності приблизно на цю величину за рахунок «просунутих» інструментів пошуку.

Зберігаємо готовий варіант

Коли мета досягнута, зберігаємо готовий варіант, відправляємо його замовникові та чекаємо схвалення.

Тепер, коли визначена послідовність Екшн , давайте докладніше розглянемо 14 робочих методів як обійти антиплагіат.

14 робочих методів уникализации тексту

Глибока переробка тексту

Самий чесний спосіб уникализировать текст. Сервіс визначення унікальності вважає унікальність низькою? Переробляємо текст, щоб мінімізувати збіги з іншими подібними статтями, розміщеними в мережі.

Переказ тексту своїми словами

Ще один цілком чесний спосіб уникализировать текст. Ми читаємо чужу статтю і намагаємося переказати його своїми словами, опускаючи непотрібні на наш погляд деталі і виділяючи основні тези. Дієвість способу в даному випадку обмежена словниковим запасом автора і його умінням опрацьовувати інформацію.

Використання синонімів використання епітетів

Синоніми допомагають уникнути повторення слів, але порядок слів у реченні від такої заміни не змінюється. Тому рекомендується використовувати не тільки синоніми, але і різні епітети – вони дозволяють урізноманітнити вихідний текст, зробити його більш яскравим. Але не перестарайтеся – зрештою, ми ж не художню прозу пишемо, а статті.

Що до таблиць і формул, то у вихідному, текстовому форматі, форматі вони будуть розцінюватися сервісами перевірки унікальності, як дублі з інших ресурсів, тоді як розпізнати текст на зображенні програми-антиплаиаторы не можуть.

Використання синонимайзеров

Даний спосіб тотожний попередньому, але піЕкшн де тільки в тому випадку, якщо нам треба підвищити унікальність на незначну величину – наприклад, ті ж горезвісні 5-10% запасу для успішного проходження перевірки на платній утиліті замовника.

Додавання автоматичних переносів

Додавання автоматичних переносів у тексті також дозволяє додати унікальності тексту, правда, досить незначно.

Використання правила шингла

Шингл – це виділена з тексту послідовність слів (як правило – трьох-чотирьох, хоча можливі варіанти). Багато програм перевірки на унікальність засновані на правилі шингла. При цьому слід враховувати, що кожен наступний шингл «захоплює» слово з попереднього, утворюючи своєрідну «ланцюжок» із фраз-«ланок».

Щоб використовувати цей метод «проти» творців програм перевірки на плагіат, ми повинні замінити синонімами перші і останні слова в кожній зв’язці. Подібні дії все ще здатні відчутно підвищити рівень унікальності нашого тексту, незважаючи на те, що в останніх версіях програм перевірки на плагіат розробники значно ускладнили спосіб оцінки тексту.

Переклад тексту з джерел на іншому мовою

Сервіси-антиплагиаторы, як правило, шукають відповідності в російськомовному сегменті Інтернету, відповідно, для підвищення унікальності тексту ми можемо використовувати перекладені фрагменти з іноземних ресурсів.

Єдина проблема – переводити треба якісно, а не за допомогою стандартних інтернет-сервісів, інакше текст ризикує з придбанням унікальності пристойно втратити в читабельності. Якщо ви володієте високим рівнем знань англійської(або будь-якої іншої) мови, то рекомендуємо прочитати статтю як заробити на знанні іноземної мови.

Використання не індексовані в пошукових системах матеріалів

При роботі антиплагиаторы використовують пошукові системи для знаходження пропозицій і фраз, скопійовані з інших ресурсів. Логічно припустити, що ті сайти, які не індексуються в пошукових системах, можна відтворювати в своїх текстах без ризику бути викритим у плагіаті. Інша справа, що знайти цінну інформацію, яка виявилася не проіндексована пошуковими системами, можна хіба що на закритих форумах… куди вас або не пустять спочатку, або перестануть пускати – після того, як ви опублікуєте закриту інформацію у своїй статті.

Використання макросів Word

Якщо ви хочете дізнатися, як обдурити антиплагіат з допомогою макросів Microsoft Word, рекомендуємо переглянути наступне відео:

Заміна російських букв на грецькі

Сучасні системи пошуку плагіату навчилися знаходити літери латинського алфавіту, але до грецького розробники ще не добралися. Логіка проста: якщо замінити деякі літери в словах, які інтерпретуються програмою, як плагіат, відсоток унікальності підвищиться. Хоча слід враховувати, що розробники теж не стоять на місці, і, цілком можливо, наступного разу, коли ви будете намагатися збільшити унікальність даними способом, сервіси антиплагита вже адаптуються до подібного «трюку» і розпізнають обман.

Заміна часто повторюваних слів

Чим частіше повторюються специфічні слова або фрази, тим нижче буде відсоток унікальності тексту. Уникайте повторень, не забувайте про синоніми та займенниках.

Спосіб для програмістів Visual Basic

За допомогою програмного середовища Visual Basic можна створювати макроси самому (аналогічно описаному у відео способом можна замінити літери документа на грецькі по всьому документу)

Перероблення пропозиції з кінця

Мова, зрозуміло, не про будь-які пропозиції, а про складнопідрядних, в яких друга частина підпорядковується першій. Якщо ви зможете грамотно поміняти їх місцями, то унікальність вашого тексту трохи збільшиться. Зрозуміло, не слід так чинити, якщо при цьому повністю або частково втрачається сенс абзацу: який зиск від унікальності, якщо текст стає нечитабельним?

Використання слова «безпосередньо» і інших

Існує думка, що використання додаткових прислівників (зокрема, слова «безпосередньо», яке можна безпосередньо використовувати практично в будь-якому реченні) дозволяє значно урізноманітнити текст і, відповідно, підвищити його унікальність. Однак вставляти прислівники слід не частіше, ніж 2-3 рази на 1000 символів, інакше замовники напевно звинуватять вас в надлишку «води».

На цьому розповідь про способи, що підвищують унікальність тексту, закінчимо і поговоримо про способи, які тільки вважаються дієвими, але за фактом нічим не допоможуть вам у нелегкій справі обману антиплагіату.

Способи, які НЕ допоможуть уникализировать текст

Перестановка слів і фраз місцями

Якщо ви спробуєте обдурити антиплагіат, просто переставивши фразу з початку речення до кінця, ви не досягнете збільшення унікальності тексту. Російська мова, безумовно, гнучкий і не настільки строгий у побудові речень, як той же англійський, але розробники ресурсів з перевірки унікальності давно до цього адаптувалися.

Перестановка пропозицій і абзаців місцями

Тут все ще прозорішим: програмі неважливо, яке пропозицію йде першим, а який – другим, головне, що всередині речення все «зв’язки» залишаються на колишніх місцях.

З абзацами ж і пробувати не варто – тільки даремно витратите час.

Латинські літери замість російських

Як вже говорилося вище, виявляти латинські букви в російських текстах розробники сервісів антиплагіат навчилися давним-давно – шляхом банальної перевірки орфографії з подальшою автозаміну і повторним «прогоном».

Розбивши або склейка пропозицій

Абсолютно неважливо, простими ви пропозиціями оперуєте або сложносочиненными, що складаються з цих простих. Кома, поставлене замість крапки, або точка, що виникла там, де в оригіналі була кома, на жаль, ніяк не підвищать унікальність тексту.

Заміна точок комами і навпаки, крапки замість пропусків і так далі

Спроба заплутати програму перевірки на унікальність з допомогою знаків пунктуації, повторимося, ні до чого не призведе.

Та й замовник, мабуть, не буде в захваті, коли виявить у тексті крапки замість пробілів: якщо пощастить, вас попросять просто усунути цей недолік, якщо немає – назавжди відмовляться від ваших послуг.

Зафарбовування фону тексту білим кольором

Перефарбовувати текст в білий колір – ще одна витівка, відразу приречена на провал, тому що при вставці в робочу область програми-антиплагиатора весь текст втратить своє початкове форматування – і те ж саме відбудеться при перевірці замовлення вашим наймачем, особливо якщо він теж воліє перевіряти текст шляхом «копіювання-вставки».

Прихований текст поза зоною видимості

Аналогічно до попереднього пункту – весь прихований текст обов’язково спливе назовні при першій же детальній перевірці.

Використання програм для підвищення унікальності

Є попит – буде і пропозиція. Мабуть, цим нехитрим законом ринку керувалися творці різноманітних програм, які нібито «підвищують унікальність тексту». Насправді ж це в кращому випадку даремне дрібничка, в гіршому – троян, за який ви заплатите свої кровні грошики.