Огляд біржі часткою «Shareinstock» — відгуки і поради інвестування

510

Як відомо, гроші, які є в наявності, завжди повинні працювати, приносячи при цьому додатковий дохід. Але питання про те, куди їх вкласти, і як правильно це зробити, завжди залишається відкритим. Прикладом може служити біржа — Shareinstock

Звичайно, можна спробувати самостійно вивчити інформацію, знайти кілька успішних проектів і постаратися купити невелику частку акцій на фондовій біржі, а от гарантій того, що все буде зроблено правильно і складнощів в підсумку не виникне, вам не дасть ніхто. І вже якщо інвестувати гроші через мережу інтернет, то цілком реально зіткнутися і з фірмами одноденками, які обманним методом просто позбавлять вас власних грошових коштів.

Щоб не створювати собі зайвих складнощів, отримуючи постійну впевненість, слід вибирати серйозного партнера, який має хороші відгуки і тривалий досвід роботи на даному ринку. Особливо тоді, коли в країні складається не зовсім ясна картина розвитку економіки, коли рубль постійно втрачає свої позиції і заощадження (нагромадження) громадян просто «тануть» на очах.

До таких можна віднести біржу «Shareinstock». Вона приваблива як для інвесторів, так і самим бізнесменам, які мають ряд перспективних, креативних і ексклюзивних ідей, здатних згодом приносити істотний дохід.

Зміст

 • 1. Біржа «Shareinstock», суть її роботи та відгуки
 • 2. Переваги для інвестора
 • 3. Переваги для емітента
 • 4. Опис емітента — приклад угоди
 • 5. Висновок

1. Біржа «Shareinstock», суть її роботи та відгуки

«Shareinstock» — це віртуальна майданчик дозволяє купувати цінні папери успішних проектів, для отримання власного прибутку від подальшого володіння ними або перепродажу з різницею у вартості.

Найбільш простими словами пояснити суть роботи біржі часток можна на прикладі.

Припустимо, існує дуже талановитий молодий чоловік, здатний створити не просто ідею, а домогтися її вигідної реалізації. На зЕкшн снення подібного проекту потрібна велика кількість не тільки сил, але і коштів. У цій ситуації є для нього 3 виходи. По-перше, можна збирати, але це довгий процес, по-друге, реально взяти кредит, який треба буде повернути з великими відсотками. А, по-третє, скористатися послугами такої біржі, як Shareinstock.

Розміщуючи свою пропозицію (свої акції), він доводить його дієвість та високу окупність, чим і приваблює перших інвесторів. З одного боку, продані акції, починають приносити гроші для реалізації ідеї підприємця, а з іншого з’являються перспективи для досягнення власного результату.

Природно, набираючи обертів, компанія цього молодого людини приносить не тільки стабільний дохід для нього, але і суттєву прибуток самим інвесторам, колись узяв свою частку акцій.

Таким чином, біржа Shareinstock дозволяє забезпечити старт свого бізнесу і навіть заробити. Враховуючи те, що її експерти проводять дуже жорсткий відбір власників компаній, їх ще називають емітентами, це виключає можливість помилки та дає впевненість майбутнім інвесторам.

Фактично, кількість зареєстрованих відвідувачів віртуальної площадки з кожним днем збільшується, і переглядаючи відгуки, залишені в інтернеті, Екшн сно створюється відчуття наЕкшн ності. Так, багато описують ситуацію, за якої вкладені кошти, не тільки поверталися, але і поповнювали значною сумою гаманець, інші посилаються на емітентів, розміщення яких має спеціальну ліцензію ЦБ РФ, що підтверджує реальність виплат.

До того ж, постійно відзначається наявність хорошого інструментарію, логічна і зрозуміла система інвестування, можливість швидкого введення і виведення коштів, а також хороша дивідендна політика.

2. Переваги для інвестора

Працюючи у взаємному тандемі, обидва учасники отримують свою вигоду, але розглянемо більш детально, що від цього має вкладник.

 • Вибір проектів. Щодня розвиваючись, біржа має у своєму розпорядженні пропозиції не тільки початківців, але і тих, хто вже давно придбав стабільність і готовий поділитися з іншими. Інвестор, у свою чергу, має можливість при широкому асортименті варіантів розглядати саме ті, які найбільш чітко підходять для його умов. Таким чином, формуючи свій інвестиційний портфель, немає встановлених обмежень, а приймаючи пропозиції, які він сам вважає ефективними, мінімізують згодом його ж ризики.
 • Юридичний захист. Строгий відбір емітентів дозволяє виключити різні способи шахрайства, тим самим знижуючи ризики вкладнику. Навіть якщо у інтернет – проекту виникнуть проблеми різного характеру, належні дивіденди все одно будуть виплачені. Це забезпечено спочатку умови розташування на біржі і активами бізнесменів, виступаючими в якості застави.
 • Пасивний дохід. Його принадність у тому, що не потрібно величезної кількості часу, витрат сил і постійного контролю. Досить зробити одне вдале придбання для подальшої стабільності.
 • Надприбуток. Можливість отримання хороших дивідендів обумовлюється тим, що інтернет – проекти мають властивість найбільш швидко розвиватися і протягом року, або двох різниця між вкладеними і отриманими сумами виростає в рази. До речі сказати, ризики подібних проектів нітрохи не менше тих, яким піддається бізнес в реальному житті. Тим більше не факт, що реальний бізнес наЕкшн ніше віртуального.
 • Продаж цінних паперів. Це ще одна стаття, яка через період часу стає прибутковою. Тобто крім дивідендів, які інвестор може отримати дохід від продажу.
 • Участь новачків. Відсутність досвіду, мінімальний стартовий капітал, насправді, не відіграють значної ролі. Мінімальна вартість частки становить 1 долар, а навички успішного вкладення коштів, приходять поступово.
 • Інформаційна підтримка. Регулярне оновлення новин, статистики, аналітики та інформаційних матеріалів експертами біржі, дозволяють з особливою актуальністю приймати рішення.
 • <img class=”aligncenter size-full wp-image-4345″ src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/uploads/2016/01/SHAREINSTOCK-COM.jpg” alt=”SHAREINSTOCK-COM” width=”650″ height=”250

  3. Переваги для емітента

  Власники інтернет – проектів в свою чергу теж мають хороші перспективи. Плюси для них полягають у наступному:

 • Залучення коштів. Завдяки широкому колу різного виду інвесторів і експертів, емітент може розраховувати на швидке надходження початкового капіталу.
 • Безкоштовна консультація. Розміщуючи перші проекти, виникає величезна кількість питань, обговорити які важливо саме з фахівцем, здатним дати дієві поради. Біржа пропонує цю можливість і виникають ситуації вирішуються в режимі онлайн, підбираючи найбільш оптимальний варіант.
 • Юридична безпека. В цьому відношенні експерти сайту постійно перевіряють угоди на їх чистоту і правильність проведення, забезпечуючи захищеність усіх учасників фінансових операцій.
 • Швидкість розміщення. При успішному проходженні аудиту, та включення цінних паперів до біржового листок емітент отримує можливість оперативно розміститися на сайті, починаючи свою діяльність.
 • Величезний функціонал. Завдяки своєму досвіду роботи, інструментарію, біржа легко приваблює інвесторів різних напрямків, чим і забезпечує успішність майбутніх проектів.
 • Безкоштовна реклама. До тих пір, поки ваша пропозиція перебуває у лістингу, воно доступне всім і здатна привертати увагу широкого кола користувачів.
 • 4. Опис емітента — приклад угоди

  Зайшовши на сайт ShareinStock ви зможете ознайомитися з самим емітентом (описом), статистикою продажів емітента, купити або продати частки і т. д. Але для цього спочатку потрібно зареєструватися в системі, ввівши всі необхідні поля. Заповнюйте свої «правдиві» дані, щоб потім в майбутньому можна було спокійно відновити доступ до акаунти.

  Приклад емітента. Виплата дивідендів. Власники часток та інша інформація.

  При виникненні питань Ви можете отримати оперативну відповідь від служби підтримки клієнтів.

  5. Висновок

  Як видно, таке співробітництво обертає приємними перспективами, даючи кожній із сторін розвиватися у своєму напрямку.

  Але все ж, варто пам’ятати про те, що такий високоприбутковий інструмент завжди може обернутися можливими ризиками, і щоб їх уникнути, необхідно більш уважно й ретельно розібратися у майбутніх діях. Так, вже досвідчені інвестори радять новачкам починати вкладення власних коштів на строк, що становить не менше 3-х місяців.

  Суть такого вчинку в тому, що виведення отриманих коштів обов’язково супроводжується комісією, встановленої цією біржею. До того ж, подібні відрахування відбуваються і при зЕкшн сненні операції з продажу або купівлі акцій. Не варто думати, що це персональне рішення експертів, на таких умовах працюють і інші учасники ринку. Тому, тривалий період покриє всі необхідні витрати, повертаючи вам плюс.

  Так само варто розуміти, що правильніше починати купувати частки тих проектів, які мають стадію IPO, так як це номінальна вартість, яка піднімається згодом на ринку в рази. Знайдіть саме того эмитената, який обіцяє виплачувати ваші дивіденди 1 раз в місяць, що забезпечить стабільність.

  Навіть виставлені згодом вами акції на торги, все рівно будуть приносити дохід до моменту зЕкшн снення операції з їх продажу.

  Таким чином, можливість заробити в інтернеті за допомогою біржі має 2 рішення. Або ви купуєте акції як інвестор, або продаєте свою частку успішного бізнесу (ідеї).

  У будь-якому випадку, важливо те, що Shareinstock стане наЕкшн ним партнером, і забезпечить правомірність всіх проведених операцій.