Як заробити на своєму роутер Wi-Fi

577

В наші дні, у багатьох людей є власні роутери Wi-Fi. Можливо, хтось замислювався, а чи можна на ньому заробляти гроші? Відповідь – так, можна. Але як? Представляємо вашій увазі MyWiFi. Давайте познайомимося ближче з ним.

Говорячи в двох словах, MyWiFi – це народний інтернет. Завдяки йому ви можете просто роздавати Wi-Fi і отримувати за це реальні гроші. Для цього вам потрібно лише додати на MyWiFi свою точку доступу і виставити бажану ціну за хвилину використання. Ось і відповідь на наше перше питання – де заробити?

Тепер, давайте детальніше поговоримо про інше питання – як заробити на WiFi?

Як вже було сказано, потрібно лише додати свою точку доступу і поставити бажану ціну. Ціни варіюються від 1 до 7 рублів. Але, для того, щоб все це працювало, потрібно виконати ряд умов:

1. Потрібно мати WebMoney гаманець

2. Потрібно налаштувати свій роутер по інструкції, яка подана на сайті MyWiFi.com (на цей пункт потрібно пильно звернути свою увагу, т. к. не всі роутери можуть бути використані)

Але є і одні логічне запитання, а чи зможу я сам користуватися своїм роутером безкоштовно? Відповідь проста – звичайно, так. Коли ви будете налаштовувати свій роутер, буде створюватися дві точки доступу – платна і безкоштовна з паролем. Ви будете просто використовувати безкоштовну точку доступу, потрібно буде лише ввести придуманий вами пароль.

Ось такий нескладний спосіб заробітку на своїй точці доступу!