Заробіток на перегляді реклами — способи і сервіси заробітку

1551

Нас скрізь переслідує реклама, яку ми все частіше бачимо не тільки з екранів телевізорів, але і в інтернеті. Практично всіх людей вона просто дратує. Але для когось це просто невеликий банер в кутку браузера в інтернеті, а для когось- стаття доходів. Мова йде про людей, які роблять гроші в інтернеті на перегляді реклами.

Зміст

 • Заробіток на перегляді реклами в інтернеті без вкладень
 • Сервіси активної реклами
  • Заробіток для підлітків в інтернеті — відео
  • Як і де заробити без обману і вкладень — відео

Заробіток на перегляді реклами в інтернеті без вкладень

З таким видом заробітку в інтернеті без вкладень може впоратися навіть школяр (про заробіток для школярів детальніше за посиланням), адже для цього потрібно просто клікати по посиланнях. Після кліка, ви потрапляєте на сайт рекламодавця, лише потім на балансі з’являється певна сума. Звичайно, зважаючи легкості та доступності за заробіток на перегляді реклами платять дуже мало. Тому він не претендує на стабільний та високий дохід, а тільки як можливість додаткового заробітку у вільний час без вкладень.

Тепер розглянемо основні способи такого заробітку:

 • Заробіток для власників інтернет-ресурсів. Якщо у вас є непоганий розкручений сайт в інтернеті, то рекламодавці можуть розміщувати на ньому свою рекламу за гроші. Існує пряма і непряма реклама в інтернеті. У першому випадку, рекламодавець платить вам за те, що на своєму сайті ви рекламуєте його послуги або товари без вкладень власних коштів. Оплата може залежати від часу її знаходження, або від кількості кліків по ній. Непряма реклама являє собою вічні посилання, які вставляються в код сайту. Реклама з’являється у вигляді банерів або тізерів. Як правило, рекламодавці платять за кліки по ним.
 • Заробіток на перегляді сайтів в інтернеті. Це простий інтернет-серфінг без вкладень своїх коштів, коли рекламодавці платять користувачам за перегляд своїх сайтів в рекламних цілях.
 • Заробіток на перегляді реклами і кліках по ній. Як вже говорилося, власники сайтів отримують прибуток за кліки по рекламі, розміщеній на їх ресурсах в інтернеті, без вкладень при цьому власних коштів. А адже якщо відвідуваність такого ресурсу практично нульова, то й ніхто не клікає по рекламних банерів. В такому випадку кілька вебмайстрів можуть обмінюватися своїми кліками, але це не найефективніший варіант. Кліки можна купувати на спеціалізованих сайтах в інтернеті. Для цього, на них розміщуються завдання з умовою зробити певні кліки по рекламі, за що така людина, без вкладень своїх грошей, отримує оплату. Розмір такої оплати повинен бути менше суми, яку отримує сам власник сайту за розміщення реклами.
 • Але слід бути дуже обережним при виборі сайту з такими завданнями. Сьогодні дуже багато різних сайтів, на яких вартість кліків вираховується в доларах, чого бути не може.

  Список найбільш популярних сайтів, де можна заробити на перегляді реклами

  Тому наводимо список найпопулярніших сайтів, де можна заробити таким чином без вкладень грошей:

  • Сеоспринт; (Читайте статтю — Як заробити на сервісі Seosprint)
  • Сео-Фаст;
  • Вммеил;
  • Веб-Іп та інші.

  Можна зареєструватися відразу на кількох з них та заробляти одночасно. Дані сайти ще називають сервісами активної реклами.

  Сервіси активної реклами

  Сьогодні такі сервіси розвинені, як ніколи раніше. До реклами сайтів можна віднести не тільки серфінг, але і тексти, листи, завдання, опитування. У той час як в серфінгу і листах є посилання тільки на один сайт, то в завданнях та опитуваннях — практично на будь-яку кількість, як правило — 3-5. Як вже говорилося, щоб можна було виводити нормальні гроші з таких завдань, необхідно зареєструватися відразу на декількох сайтах. Справа в тому, що в день на одному сайті може бути обмежена кількість серфінгу і листів. А це обмежує і можливості заробітку. Тому, досвідчені користувачі рекомендують зареєструватися як мінімум на 10 подібних сайтах. Це збільшує можливості для заробітку в рази.

  Але заробіток грошей на перегляді реклами піЕкшн де не всім. (Можете заробити гроші на електронний гаманець). Багато людей, які кілька тижнів клікали по посиланнях і побачили на балансі зовсім невелику суму, закидають його і шукають нові можливості. Тому, не варто сподіватися на золоті гори при перегляді реклами за гроші.

  Заробіток для підлітків в інтернеті — відео

  Як і де заробити без обману і вкладень — відео

  Радимо почитати: Заробіток на перегляді відео: з чого почати