Бізнес на іграшках: як заробити на заспокійливих іграшки ручної роботи

609

Заспокійливі іграшки – це цікава бізнес-ідея і піЕкшн де для тих, хто бажає заробляти в домашніх умовах своїми руками.

Радимо почитати: Як заробити гроші будинку своїми руками

Суть ідеї полягає в самостійному виробництві іграшок, що володіють заколисуючим ефектом. Ідея проста: для цього потрібні іграшки і ефірні масла із заспокійливим ефектом для просочення самих іграшок.

Свій бізнес на іграшках

Перед тим, як почати втілювати ідею, необхідно передбачити деякі запобіжні заходи. До того, як купувати масла, потрібно проконсультуватися у аптекаря, які види масел безпечні, і дізнатися їх протипоказання. Для організації підприємництва мінімальна сума капіталовкладень складе не більше 10 000-20 000 рублів.

Процес виробництва іграшок має два варіанти:

 • Іграшки, наповнені заспокійливими травами;
 • Іграшки з просоченням ефірних масел.
 • Перший варіант виробництва заспокійливих іграшок простий у виконанні, а от для другого варіанта, доведеться попрацювати трохи вручну, так як потрібні здібності швачки. Трав’яні збори можна придбати в аптеці або в спеціальних кіосках, а якщо ви самі розбираєтеся в травах, то можете їх збирати самостійно.

  Тепер сам процес: в іграшці необхідно розпороти дрібні частини, вийняти наповнювач і замінити його трав’яним збором, а потім зашити розпоротий місця. В цьому випадку можна використовувати і звичайні подушки, які чудово піЕкшн дуть для людей літнього віку або просто для тих, хто страждає порушенням сну.

  Виготовлення іграшок на дому

  Практика показує, що подібну продукцію можна реалізувати в середньому в 1,5-2 рази дорожче, що буде вище вартості витрачених матеріалів. Ця ідея, як і багато інших бізнес ідеї для малого бізнесу, не вимагає ніяких зусиль для організації, а так само дає непогані результати.

  У перший час готову продукцію можна рекламувати і рекомендувати своїм знайомим і друзям («сарафанне радіо»), а в майбутньому — дати оголошення в газети і журнали. Самою розумною ідеєю стане розміщення реклами в інтернеті та соціальних мережах.

  Що стосується прибутковості бізнесу, то при таких мінімальних витратах, це питання сам по собі відпадає, але варто відзначити важливий момент, що ідея сама по собі високоприбуткова, але за умови правильної побудови маркетингу. Перед організацією бізнесу необхідно зважити всі «за» і «проти» і побудувати більш якісну реалізацію, що дозволить досягти неймовірних успіхів і високих доходів у даному підприємництво.