Бізнес ідея: як відкрити студію звукозапису — які витрати і в чому вигода

1083

Будь-музиканта, композитор або ж аранжувальник мріє відкрити свою власну студію за звукозапису. Відкрити таку студію – це ідеальний спосіб для самореалізації творчої особистості. Але в наш час, навіть в Росії буде легко відкрити таку студію без особливих витрат. Тепер давайте розберемо, чому ж вигідно відкрити студію звукозапису?

Такий бізнес можна запросто влаштувати прямо вдома (читайте також — ідеї для бізнесу на дому ), а в майбутньому можна буде орендувати приміщення побільше, і переїхати туди. Але варто знати, що не потрібно займатися ці справою без підготовки і пари тестових записів. Адже якщо ви почнете займатися цим удома, то пізнаєте всі тонкощі цього бізнесу і навчитеся працювати з клієнтами.

Що ж нам потрібно закупити, щоб відкрити студію звукозапису

Звичайно ж, це великі плазмові панелі, потужний пк з першокласної звуковою картою, кілька стуЕкшн них мікрофонів, клавіатура класу «міді», а також стійки для мікрофонів і моніторні навушники. На все це вам доведеться витратити близько 200 тисяч рублів.

Вам не потрібно буде наймати професійного звукооператора. Адже достатньо буде найняти людей, який відмінно розбирається в музиці і професійному обладнанні. Вартість його послуг коливається в район 400-1100 рублів у годину.

Також важливо вибрати жанр, який ви будете записувати, чи то – рок, блюз, джаз, реп, хаус або ж звичайний шансон.

Апаратура налаштовують індивідуально під кожен стиль музики. Тому не варто запрошувати клієнтів грають у різних стилях, не треба намагатися осягнути неосяжне. Краще зосередитися на певному жанрі.

Вашими клієнтами будуть молоді музиканти, їх досить таки багато, а от грошей для відкриття своєї студії у них немає. Тому вони будуть вашими постійними відвідувачами і буду приносити вам хоч і не великий, але постійний дохід.

Якщо ви добре будете працювати в цій сфері, то зможете перейти на інший рівень і працювати з талановитими клієнтами і продюсерами. Конкуренції вам боятися не потрібно, стуЕкшн звукозапису зараз дуже мало.

Всі ваші витрати повинні окупитися в перший рік роботи. Щоб ваш бізнес мав рентабельність, потрібно лише мати велику кількість клієнтів.

Більшість людей не розбираються в якості музики, потрібно бути справжнім профі у цій сфері, щоб розрізняти рівень якості. Тому невеликі студії за звукозапису і користуються попитом. Адже багато музикантів не бачать сенсу переплачувати, якщо різниця в якості майже не видно.