Як заробити на платній риболовлі

640

Ні для кого не секрет, що в наших водоймищах стало менше риби і в цьому винні самі люди. Вбита екологія і браконьєри знищили промислове рибальство. Але небайдужі люди знайшли вихід з цього становища, зробивши риболовлю платним задоволенням. Ця ідея приносить не тільки дохід, але і за виручені гроші поповнює популяцію риб. Платна рибалка приносить хороший джерело доходу для підприємців і, крім того, ця бізнес – ідея завжди користується попитом.

Бізнес ідея: платна рибалка. Як заробити на риболовлі

Створити подібний природний водойму, виростити рибу і організувати платну риболовлю, потребує не малих грошових витрат. Це підприємництво дуже рентабельне. Для початку необхідна реєстрація приватного підприємця та збір необхідних документів. Також може знадобитися хоча б невеликий односторінковий сайт (лендінгем) в інтернеті для залучення клієнтів. Лендінгем — що це таке детальніше читайте за посиланням.

Що стосується водойми, то тут є два варіанти:

Перший – ставок можна орендувати у частого особи, але не факт, що після закінчення договору оренди, орендодавець не захоче розвивати свій бізнес сам. Він може не продовжити термін оренди, так як постійне відвідування рибалок і розведення риби будуть приносити бажаний успіх. А той, хто вклав у цей бізнес, гроші і душу може його просто позбутися.

Другий варіант – організувати проект з нуля. Для цього необхідно придбати земельну ділянку (див. Дачний бізнес — як заробити на своїй ділянці) з красивою місцевістю і створити штучний водойму. Керівництво по створенню штучних водойм можна знайти в інтернеті, або укласти договір зі спеціалізованою фірмою в цій області.

Спочатку потрібно отримати дозвіл на будівництво водойми у розпорядчого органу організації, дозвіл МНС та провести екологічну перевірку місцевості для подальшого розведення риби. Перед закупівлею для вирощування риби, необхідно обговорити ці питання з рыбозаводчиком і з’ясувати, якими породами він буде займатися. В першу чергу, потрібно отримати консультацію у фахівців в цій області, які допоможуть у підборі породи, щоб різна риба могла ужитися між собою, дати слушні поради, поділитися секретами.

Після всіх пройдених етапів, рибу запускають у ставок і посилено годують, так як рибалки воліють ловити велику рибу. Корм має також велике значення, він повинен мати збалансований і правильний набір продуктів.

Молодих риб вирощують окремо від дорослих, а після дорослішання випускають в загальний ставок. За водоймою необхідний постійний догляд, щоб уникнути усіляких хвороб. В одному водосховище розводять лише сумісні породи риб.