Як можна заробити на різниці курсів валют — способи заробітку

691

Темою заробітку на різниці курсів валют люди цікавилися завжди, а особливо прибутковий цей заробіток при обвалі національних валют. Так було в далеких 90-х роках, коли після розвалу СРСР національні валюти більшості країн різко знецінювалися. Схожа ситуація склалася і в 2014 році з-за кризи. І в ці роки люди заробляли величезні гроші на різниці курсів валют. Але при стабільному курсі заробити трохи складніше.

Зміст

 • Способи заробітку на курсах валют
 • Заробіток на обміні електронних валют — відео

Способи заробітку на курсах валют

Але всім охочим заробити так необхідний досить великий стартовий капітал, адже чим він більше, тим і розмір прибутку вище.

 • Заробіток на валютному трейдингу. Для цього потрібно пройти навчання правилам торгівлі. Сьогодні у великих містах солідні компанії, які дають можливість торгувати на валютному ринку, відкривають безкоштовні курси, де можна отримати ази торгівлі. Але якщо таких немає, то їх можна знайти і в інтернеті. Але тоді у разі виникнення питань, ви будете шукати відповідь на них самостійно.
 • Далі необхідно вибрати брокерську компанію для виходу на ринок. Якщо ви проходили безкоштовні курси, про які написано вище, то ви повинні вибрати цю компанію. Але якщо ви проводите її вибір через інтернет, то потрібно остерігатися шахраїв. Є сайти, які пропонують фантастичний заробіток за короткий термін, а потім просто забирають депозит клієнта собі і пропадають. Знайти їх і повернути гроші абсолютно неможливо.

  Для тих, хто боїться потрапити в руки таких шахраїв, можна порадити скористатися послугами банків, які мають ліцензію на валютну діяльність на ринку Форекс. (Читайте також — чи Реально заробити на Форексі)

  Наступним кроком йде установка програмного забезпечення — торгового терміналу. У більшості випадків брокерська компанія надає своїм клієнтам безкоштовно. Перед початком роботи потрібно уважно ознайомитись з інструкцією.

  Для початку торгів необхідно мати певну суму на своєму рахунку, це так званий торговий депозит. Деякі компанії дають можливість торгувати з мінімальним депозитом в пару сотень доларів. Але солідні компанії не бажають співпрацювати з такою дрібницею, тому беруть до себе трейдерів з депозитом у пару тисяч доларів.

  Принцип роботи на Форексі дуже простий: ви купуєте будь-яку валюту за однією ціною, а потім продає її за вищою, якщо така можливість є. Звичайно, це досить спрощена схема роботи. Для аналізу ринкової ситуації існує багато інструментів. Щоб торгувати, необхідно вивчити всіх їх. (З чого починати і як потрібно торгувати на Forex читайте цю статтю)

  Тому, перш ніж взятися за такий заробіток, потрібно усвідомити, що на валютному ринку ви можете в рази примножити свій капітал, або ж спустити його всього за пару годин. Серйозний підхід до такій справі дуже важливий. Валютний ринок не терпить людей, у яких «сім п’ятниць на тиждень». (Читайте також — як заробити на форекс)

 • Заробіток на інтернет-обміннику валют. Якщо ви хочете, але не знаєте, як заробити на курсі валют, то вам може піЕкшн ти варіант інтернет-обмінника. Він ідеальний для людей, які або мають хороший стартовий капітал, або вміють писати скрипти. Адже щоб відкрити такий сервіс, необхідний спеціальний скрипт обміну валюти, для придбання якого доведеться витратити не одну тисячу доларів. Але і це ще не все. Сьогодні величезна кількість таких обмінників, і щоб привернути увагу саме до свого сервісу, потрібен оригінальний маркетинговий хід або скажена рекламна кампанія. На обміннику можна зробити реферальну програму, яка буде залучати багато інших користувачів. Також, можна роздавати різні бонуси і так далі.
 • У більшості інтернет-обмінників є свої реферальні програми. Тому, якщо у вас немає великого стартового капіталу для відкриття свого, то можна просто залучати інших користувачів за своєю посиланням. Так, заробити багато не вийде, але це вже хоч якісь гроші.

 • Валютний депозит. Такий депозит можна відкрити в будь-якому банку. Справа в тому, що процентні ставки у них різні, тому буває складно вибрати підходящий варіант. НайнаЕкшн ніші банки, в більшості випадків, пропонують не такі високі ставки, як маленькі банки. Але в разі фінансової кризи саме останні банки мають найбільші шанси збанкрутувати. Тому, вибір тільки за вами. Якщо ви думаєте, що з фінансовою системою буде все в порядку, то можна класти гроші під великі відсотки. Головне — усвідомлювати ступінь ризику.
 • Існують ще й мультивалютні вклади. У таких вкладах гроші можуть зберігатися в декількох валютах. Власник вкладу може в будь-який момент поміняти всі гроші на одну валюту. Це дуже зручно, але не завжди вигідно. Адже в такому випадку банк виставляє досить велику комісію, або курс обміну зовсім не вигідний. Читайте також статті: «Що буде з доларом найближчим часом» — скільки буде коштувати долар і т. д.

 • Свій обмінний пункт. Природно, ви можете обмінювати валюту і в реальному житті. Наприклад, відкривши свій обмінний пункт.
 • Обмінювати валюту ви можете самі, або ж найняти наЕкшн ного людини. У цій сфері досить велика конкуренція, тому вижити і отримувати пристойний дохід буде не так просто.

  Таким чином, способів як заробити на курсі валют більш ніж достатньо. Але для всіх них потрібен досить пристойний стартовий капітал, і чим він вище, тим краще будуть йти ваші справи.

  Заробіток на обміні електронних валют — відео