Як заробити ВКонтакте не маючи пабліка

561

На тему заробітку ВКонтакте написано вже чимало статей, а все, тому, що кількість бажаючих заробити на соціальних мережах постійно зростає. Є люди, які до заробітку ВКонтакте належать зі скептицизмом, і навіть не намагаються цим зайнятися, а є, які пробують і надалі примудряються отримувати на цьому непогані гроші. Основним способом заробітку ВКонтакте є створення та розкрутка пабліка, але це не єдиний спосіб, і в даній мережі можна заробляти навіть не маючи пабліка.

Зміст

  • Способи заробітку Вконтакте без пабліка
    • 1 спосіб заробітку в вк
    • 2 спосіб
    • 3 спосіб

Способи заробітку Вконтакте без пабліка

1 спосіб заробітку в вк

Можна стати адміністратором в якому-небудь паблике, це є найбільш поширеною вакансією ВКонтакте. Власники великих і середніх пабликов наймають людей, які займаються наповненням і розкручуванням пабліка (адміністратори і редактори). В середньому на невеликому паблике адміністратор заробляє від 2 до 3 тисяч рублів, на більш великих (аудиторія від 100 000 чол.) – близько 5 тисяч рублів. Для того щоб збільшити свій заробіток, можна працювати на декількох пабликах.

Іноді можна заробляти більше, деякі власники пабликов пропонують замість постійної стабільної оплати відсоток від реклами, або меншу ставку, але плюс 50% від реклами.

Що вигідніше вирішувати вам, якщо паблік вже розкручений, і є постійні рекламодавці, то цей варіант набагато вигідніше, ніж постійна ставка, ну а якщо ж мало передплатників, і на рекламу покладатися не варто, то краще так сказати «синиця в руці».

2 спосіб

Також ВКонтакте потрібні люди займаються оформленням пабликов, які володіють знаннями у сфері фотошопу і знають що таке вікі-розмітка, адже більшість груп хочуть мати гарне оформлення, і будуть платити за це непогані гроші.

Якщо є бажання, то з вікі-розміткою можна розібратися за тиждень, ну а знання у сфері фотошоп часто потрібні тільки для того щоб на картинці написати назву групи, хоча в більш розкручених пабликах цього явно не вистачить.

Плата за послуги залежить від обсягу робіт, і коливається від 1 до 5 тисяч рублів, якщо потрібно створення великого меню, то тут можна заробити близько 10 тисяч.

3 спосіб

Пошук рекламодавців і PR пабликов — не самий прибутковий спосіб заробітку ВКонтакте, але все ж це краще ніж нічого. В середньому за 1 рекламний пост можна отримати близько 150 рублів.

Можна також пропонувати пабликам свої послуги, для збільшення кількості передплатників. Адже у більшості керівників пабликов на це не вистачає часу, для того щоб налагоджувати контакти шукати групи для реклами і обговорювати умови.

Ви можете домовитися з групою про те, що витрати на рекламу складуть 5 тисяч рублів, а самі при цьому домовтеся на рекламу за 4 тисячі, ось і невеликий дохід в ваш кишеню.

Дивіться відео: Як заробляти Вконтакте не маючи соего пабліка