Банки не перевіряють кредитну історію. Які банки не перевіряють кредитну історію позичальника

812

Всім відомо, що якщо людина погано зарекомендував себе, як сумлінний платник кредиту, рано чи пізно йому доведеться зіткнутися з відмовою у видачі кредиту або позики в банках. Впоратися з цим непростим завданням допоможуть кілька способів, про які ви зможете дізнатися в цій статті, один з яких це банки, які не перевіряють кредитну історію своїх клієнтів. Проте, існують і інші виходи з цього становища.

Зміст

 • 1. Перевірка кредитної історії
 • 2. Які банки в нашій країні не перевіряють кредитну історію
  • Список банків та відсотки
 • 3. Поради при отриманні кредиту з поганою історією
  • Банки, які борються за виживання
 • 4. Рішення, якщо банки відмовляють у взятті кредиту
 • 5. Чи можна відмовитися від перевірки кредитної історії?
  • Інші варіанти отримання позики
 • 6. Заробіть гроші, оформивши кредит в банку

1. Перевірка кредитної історії

Зрозуміло, найкращий спосіб це, як можна швидше заплатити ще не погашені кредити, і звернутися в банки, які менш суворо ставляться до «минулого» клієнта або зовсім закривають очі на ці аспекти.

Перевіряти кредитні історії практично всі фінансові установи почали тільки в 2008 році. Раніше банки давали кредити практично всім і їх не лякала можливість не погашення кредитів вчасно. Але, як ви могли здогадатися, в цей час стало багато шахраїв, які брали кредити і зникали.

Рекомендуємо також ознайомитися зі статтею — «Що таке овердрафт»

Банки почали терпіти великі збитки, що заставило їх подумати над перевіркою кредитних історій клієнтів, яким видаються позики, що з часом дещо полегшило становище.

З метою зменшення ризику з виплатами кредитів було створено Бюро Кредитних історій. Там заводиться справа-історія кожного громадянина, який брав кредит хоча б раз у своєму житті. Строк зберігання справи близько 15 років.

Яка кредитна історія буває — чудова, дуже гарна, гарна, середня, “бідна

Основні параметри, якими керується Бюро Кредитних історій:

 • Грубе порушення. Частково або повністю не повернення кредиту.
 • Середня порушення. Систематична прострочення по платежах.
 • Норма. Короткострокова прострочення по платежах (до 5 днів).
 • Таких порушень може бути схильна будь-яка людина. І причин прострочення платежу буває маса. Тут і банальна неуважність, наприклад, платник погано ознайомився з договором або вносить гроші не на той рахунок. Чи трагічні збігу обставин.

  Також нерідкі випадки технічних неполадок, коли гроші приходять значно пізніше призначеного дня. До того ж банк може відразу не помітити прострочення і сповістити клієнта вже занадто пізно.

  Буває, що людина думає, що закрив кредит, і кілька копійок з роками перетворюються на значні суми. Щоб такого не відбувалося з грошовими справами потрібно бути гранично уважним і пам’ятати, що вам все одно доведеться розрахуватися з банком.

  Що стосується найкращого виходу з такої ситуації, це, зрозуміло, як можна швидше заплатити ще не погашені кредити, і звернутися в банки, які лояльніше ставляться до «минулого» клієнта або зовсім закривають очі на ці аспекти.

  • Рекомендуємо прочитати — кредити і кредитні карти без довідок про доходи та поручителів

  Вкрай проблематично буде взяти кредит, якщо у вас в кредитній історії були такі пункти, як конфлікти з банком і банківською службою безпеки. Якщо справа доходила до суду або агентств за зборами позик — боргових зобов’язань, то ваші справи зовсім кепські.

  Рейтинг кредитної історії складається від багатьох факторів

  Для банків, які надають кредити — кредити своїм клієнтам з не ідеальною («зіпсованою») кредитною історією принципово важливі кілька пунктів, які ви повинні виконати.

  • Погашення усіх кредитів (у нюанси ніхто не буде вдаватися, важливий факт погашення);
  • Вітається співпраця з банками (доброзичливі). Не можна ховатися і не відповідати на дзвінки з банку, це тільки погіршує становище. Також буде плюсом, якщо ви активно брали участь у вирішенні проблеми;
  • Якщо проблеми виникали з поважних причин, то які заходи по усуненню були зроблені вами і знайдені рішення при погашенні кредиту і його закриття;

  2. Які банки в нашій країні не перевіряють кредитну історію

  Відразу потрібно розуміти, що не буває банків зовсім не перевіряючих вашу кредитну історію в якості позичальника. Все це роблять практично всі кредитні установи. Зараз мова піде про банки, які не так критично ставляться до цього при прийнятті рішення про видачу позики або кредиту.

  Найлояльніші банки в цьому відношенні на даний момент це молоді банки, які проводять політику залучення клієнта. Тому потрібно в першу чергу звертати свою увагу саме на них.

  Інші банки теж можуть піти вам назустріч, тільки треба бути готовим до того, що банк видасть кредит при підвищених відсотках і суворих умовах, аби звести ризик від співпраці з вами до мінімуму.

  Щоб виправити погане враження в банку потрібно, як мінімум, добре ознайомитися з договором і зважити всі «за» і «проти» в цьому рішенні. Якщо ж ви все-таки твердо вирішили не відступати від наміченої мети, то ось кілька банків, які радше всього підуть на співпрацю з вами.

  Список банків, які не перевіряють кредитну історію. Уважно читайте договір перед отриманням кредиту!

  Список банків та відсотки

  • Банк Хоум Кредит;
  • Пробізнесбанк;
  • Get Money банк;
  • Бінбанк;
  • Російський Стандарт Банк;
  • ТКС банк;
  • Балтинвестбанк;
  • Банк Авангард;

  Хотілося б окремо розглянути два банку:

  • Банк Ренесанс Кредит. У цьому банку одержати кредит від 30 000 до 500 000 руб. і більше Процентна ставка становить 19.9 %, що дуже непогано за поганої кредитної історії. Строки погашення від 6 до 45 місяців (все залежить від ситуації в економіці, тому детальніше дізнавайтесь у самих банків). Кредит може видаватися за двома документами.
  • Совкомбанк. Видає кредит готівкою, і часто особам, які мають погану кредитну історію. Всі заявки розглядаються, як правило, протягом 5 хвилин в режимі онлайн. Максимальна сума кредиту складає 750 000 рублів.

  Потрібно помітити, що список таких банків систематично оновлюється, але з головними характеристиками цих банків ви вже ознайомлені.

  Що ж стосується ВТБ24 і Сбербанку (Про кредитування в Ощадбанку під заставу нерухомості дивіться тут), то у випадку ваших тривалих затримок з виплатами (більше 180 днів), ймовірність того, що такі банки схвалять новий кредит або позику дуже мала.

  Також треба розуміти, що відсотки, під які банк надасть вам кредит, у вашому випадку, будуть дуже високі — до 20-30% річних.

  Пам’ятайте, що банк — це не останнє фінансове (кредитну) установу, де можливо отримати гроші. Зараз існує маса різних організацій, які можуть зЕкшн снити мікрозайм.

  3. Поради при отриманні кредиту з поганою історією

 • Залишайте заявки в кілька банків, т. к. відразу потрапити на потрібний може бути проблематично. Зазвичай банки формують резерви на випадок не виконання зобов’язань позичальниками, тому можуть погодитися видати грошові кошти та кільком проблемним клієнтам.
 • Якщо банк вам вже відмовляв направте запит ще раз — вони можуть переглянути рішення.
 • Повне погашення попередніх кредитів. Ця умова є обов’язковою при одержанні нового кредиту. В ідеалі у вас не повинно залишитися боргів по позиках і кредитах, а також боргів по комунальних послуг, податків і аліментів.
 • Докази своєї сумлінності. Можна спочатку взяти невеликий кредит і швидко з ним розрахуватися. За законом РФ, ви можете зробити це вже на наступний день.
 • Заставний кредит. Деякі банки можуть запропонувати вам оформити кредит під заставу вашого майна або поручительства. Така послуга обійдеться вам набагато дорожче. Будуть враховані вартість послуг оцінювача нерухомості, страхування і тд.
 • Банки, які борються за виживання

  2015 і 2016 був і буде важким для багатьох. Криза не обійшла стороною і банки. І якщо для великих банків з мільйонами клієнтів цей період залишився майже непоміченим, то для їх менш популярних колег настав важкий час. Зараз деякі банки тримаються за кожного позичальника, тому можуть поставитися з більшим розумінням вашої ситуації. Звичайно, відсотки виявляться зависокі, але гроші ви зможете отримати. Ось деякі з них.

  Тінькофф ALL Airlines Тінькофф. Кредитні Системи.

  Сума, яку може видати банк 700 000 рублів. Процентна ставка 23.9 %, на термін від 3 до 24 місяців.

  Сітібанк

  Сума до 1 млн. руб. Процентна ставка від 28%, на термін до 60 місяців.

  Метробанк

  Сума 300 000. Процентна ставка від 16 до 30 %, на термін від 3 до 24 місяців.

  МТС банк

  Сума 250 000. Процентна ставка від 34.9 до 59.9 %, на термін від 3 до 6 місяців. (Як взяти гроші в борг у МТС на телефон читайте тут)

  Рекомендуємо прочитати – Як оформити кредит без довідки про доходи

  Слід враховувати, що кожен банк має своє уявлення про поганої кредитної історії. Для багатьох, і навіть для більшості банків разові прострочення — не показник серйозного підстави для відмови в кредитуванні. Деякі банки терпимо ставляться до простроченням до місяця або навіть не беруть їх до уваги. Однозначно поганою кредитною історією можна назвати ту історію позичальника, в якій є непогашений кредит.

  Крім того, в деяких банках працюють професійні психологи, які виявляють справжні причини минулих несвоєчасних оплат. У цьому випадку дуже важливо, як ви потрапили в таку ситуацію, які обставини при цьому були. Чи це була безглузда помилка і протилежна долі, або ж це сталося тільки через вашу безвідповідальність. Попрацювавши з клієнтом, психологи визначають його наЕкшн ність в цьому відношенні.

  На такі випадки в банках є особливий вид страховки з високою відсотковою ставкою 80 % річних.

  4. Рішення, якщо банки відмовляють у взятті кредиту

  Що робити якщо банки відмовили у видачі кредиту

  В такому випадку є можливість скористатися послугою кредитних карт. Коли оформлюється кредитна карта, банки зазвичай досить поверхнево перевіряють дані про замовника, так як заявка оформлятся протягом дня. Або можуть взагалі закрити очі на виникнення деяких непорозумінь, що виникли під час перевірки. Але варто пам’ятати, що відсоток на такій кредитній карті може досягати 29% або більше. Зазвичай отримання такої кредитки обумовлено бажанням замовника підняти свій рейтинг серед боржників. І якщо кредит по такій картці буде виплачуватися вчасно, то вже дуже скоро банк зможе видати клієнту звичайну кредитну картку.

  Завжди потрібно пам’ятати, що єдиного кредитного бюро в нашій країні (Росії) немає! Тому той чи інший банк може і не співпрацювати саме з тим БКІ, які містять дану інформацію про ваше минуле.

  Якщо ваша ситуація стала зовсім безвихідної і ви не можете взяти кредит в одному банку, ви завжди можете відкрити депозитний рахунок і відкладати на нього кошти кожен місяць. Таким чином вам вдасться покращити свою репутацію в установі та через 3-4 місяці і виправити становище. Можливо вже через декілька час банк дасть згоду на кредит.

  5. Чи можна відмовитися від перевірки кредитної історії?

  Так, це можливо! Але тоді кредиту вам точно не бачити. Згідно з Федеральним законом РФ № 152 «ПРО персональних даних», обробка особистої інформації будь-якого громадянина Росії можлива тільки з письмової згоди. У банкіра виникне питання, чому ви не бажаєте давати йому інформацію подібного роду? І тоді ви точно отримаєте відмову у наданні кредиту.

  Інші варіанти отримання позики

  Також можна отримати гроші і у приватної особи, але до цього варіанту можна звернутися тільки якщо вам відмовили всі перераховані вище організації. В наш час існує багато шахрайських осіб і організацій. Краще всього звертатися до вже перевірені місця, там, де ваші родичі або знайомі вже брали позики.

  Також важливо розуміти, що інформація про банки (відсотки, строки тощо), які перевіряють чи не перевіряють кредитну історію завжди змінюється. Тому необхідно ретельно підходити до вибору банку перед взяттям позики.

  Пам’ятайте, що тепер навіть маленький недолік або похибка можуть вийти дуже дорого. Не допускайте помилок і намагайтеся виправити своє становище, щоб не мати в майбутньому подібних неприємностей, тим більше що ми вже ознайомили вас з банками, не перевіряють кредитну історію.

  6. Заробіть гроші, оформивши кредит в банку

  Оформлення кредиту в банку зазвичай надає можливість вирішення того чи іншого питання. Кредитні кошти ви вкладаєте у власне житло, автомобіль, відпочинок, коштовності і т. д. Однак є Екшн сно ефективні способи використання кредитних коштів, як варіант — ви можете вкласти гроші в прибутковий будинок. Завдяки такій схемі ви можете вийти на окупність через 3-6 місяців і почати отримувати реальний дохід, замість того щоб просто відпрацьовувати кредит.

  Все що вам потрібно для реалізації такого заробітку — це оформити кредит у банку, орендувати великий будинок, розділити його на окремі квартири і здавати житло в оренду. Успішні інвестори здатні створити за такою схемою грошовий потік від 100 тис. рублів на місяць. Якщо вас зацікавив спосіб заробітку на кредитних коштах завдяки дохідному будинку, пропонуємо вам завантажити безкоштовний курс з порадами інвесторів, які заробляють таким чином.

  Скачайте безкоштовний бізнес-план
  Бізнес на дохідних будинках з нуля
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

  Подивіться відео від успішного інвестора про те, як кредит у банку можна перетворити на успішний бізнес:


  (4голос(ів), середній: 2,75 із 5)
  Завантаження…

  Ретельно дбайте про свою кредитну історію, щоб в майбутньому без проблем оформляти кредити у будь-яких банках
 • Якщо ваша кредитна історія не бездоганна, оформіть кредит в банках, які не перевіряють кредитну історію
 • Заробіть на кредит, замість того щоб просто його відпрацьовувати, вигідно вклавши гроші в прибутковий будинок — скачайте безкоштовну книгу про бізнес на дохідних будинках з нуля