Як отримати — заробити золото в грі World of Tanks

1071

Всі гравці World of Tanks прекрасно знають, що без достатньої кількості золота неможливо прокачатися. Якщо золото є на балансі, то за нього можна навішати нове обладнання на старий танк або навіть купити новий, а також розширити казарму. Реальні гроші витрачати на гру не дуже хочеться, але де ж узяти золото?

Способи заробити золото в World of Tanks

Зміст

 • Як заробити золото в World of Tanks
 • Поради по заробітку золота в World of Tanks
  • Як заробити голди WoT? — 5 рад
 • Пора заробляти золото в реальному житті

Як заробити золото в World of Tanks

 • Якщо ви вже давно граєте в гру World of Tanks і маєте великий досвід, то можна грати на Глобальній карті. Для цього вступаєте в потужний клан і просто граєте в танчики. Золото ви будете отримувати з провінцій. Але його кількість досить не велике. Такий спосіб піЕкшн де тим, хто хоче одночасно грати і заробляти.
 • Можна спробувати себе драйвером в World of Tanks. Сенс такого заробітку досить простий на перший погляд: вам дають управління своїм танків інші люди, а ви прокачиваете його до певного рівня і отримуєте за це ігрове золото, або навіть реальні гроші. Але вся заковика в тому, що навряд-чи вам хтось віддасть управління аккаунтом. Якщо ви бажаєте заробляти саме таким чином, то можна вступити в групу драйверів, у яких є такі замовлення. Так можна вважати World of Tanks не просто грою, а відмінним способом інтернет-заробітку.
 • Заробляти в World of Tanks можна навіть не граючи. Так, в грі є сильні клани, які постійно оновлюють інформацію на своїх новинних стрічках. Якщо ви відчуваєте, що можете писати гарні тексти новин для кланів, то можна спробувати себе в цій справі. За хороші пости вам будуть платити золотом. А якщо ви вмієте створювати гарне відео, то можна знімати цікаве відео танкових боїв і завантажувати його на Ютуб. Так ви зможете отримувати не тільки ігрове золото, але і реальні гроші від переглядів відео на Ютубі. (Читайте також – Скільки можна заробити на Youtube)
 • Якщо ви хочете знати, як заробити золото в World of Tanks, то зробити це можна, беручи участь у різних конкурсах на офіційному сайті гри. У них часто буває досить велику кількість призових місць, тому є шанс отримати золото. Але такі конкурси не регулярні, тому особливо сподіватися заробити на них не слід.
 • Можна продати свій власний аккаунт в World of Tanks. Вартість хороших прокачаних акаунтів визначається тисячами доларів. Це великі гроші, але потім обов’язково буде шкода витраченого часу на його прокачування. Хоча настільки великі гроші цілком компенсують його.
 • Поради по заробітку золота в World of Tanks

  Для тих, хто сподівається отримати багато золота в World of Tanks на халяву, можна сказати, що цього не вийде. Для заробітку потрібно працювати, працювати і ще працювати. Це не фізична праця, але тут потрібно просидіти багато ігрових годин перед монітором, щоб нормально заробити. Але якщо вам Екшн сно подобається гра, то цей час пролетить дуже швидко.

  Для любителів халяви є сайти, на яких можна отримати ігрове золото за нескладні дії.

  Livewot. Необхідно зареєструватися на ньому, ідентифікувати себе через будь-яку соціальну мережу, і ви отримуєте 350 золотих за реєстрацію і 100 золотих за вхід в свій аккаунт на сайті.

  CoinsUp. Тут також необхідно авторизуватися через соціальну мережу. На сайті є різноманітні завдання, за виконання яких ви отримуєте золоті. Як правило, це прокачатися до певного рівня в іншій грі. Такий же принцип заробітку золота та на сайті MoneY2GamE.

  Як заробити голди WoT? — 5 рад

  Таким чином, заробити золото в World of Tanks можна багатьма способами. Але найвірніший з них — це грати, набиратися досвіду, прокачувати свій аккаунт і, можливо, у вас його куплять за пару тисяч доларів.

  Пора заробляти золото в реальному житті

  Золото у віртуальній реальності — безсумнівно круто, адже завдяки ньому ви можете виділитися серед інших гравців, відкрити можливості для купівлі товарів і послуг, однак рано чи пізно ви все ж будете змушені покинути гру і забути про успіхи у «віртуалі».

  Втім, не варто повністю відмовлятися від своїх амбіцій, адже спробувавши «на смак» золото в грі можна поставити перед собою мету заробляти в реальному житті. До речі, сьогодні існує безліч методів заробітку в інтернеті, тобто ви можете витрачати свій час за екраном комп’ютера не заради ігрового золота, а справжнього. Скачайте наш безкоштовний курс про заробіток в інтернеті з нуля і почніть «добувати золото» в життя!

  Отримайте цей безкоштовний курс на свій email
  Як заробити в інтернеті з нуля?
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

  Подивіться мотивуюче відео про те, як досягати великих цілей в житті:


  (3голос(ів), середній: 5,00 з 5)
  Завантаження…

  Воспользуйте порадами зі статті і заробіть додаткове золото в грі
 • Потратье золото з розумом на поліпшення танка та інші апгрейди
 • Скачайте наш безкоштовний курс про заробіток в інтернеті з нуля і почніть «добувати золото» у вигляді справжніх грошей, сидячи за монітором