Як на кулінарному талант заробити домогосподарці

609

Як заробити домогосподарці? Питання банальне, але актуальний. Та й відповідь на нього досить не складний. Майже кожна домогосподарка вміє смачно готувати і має вільний час. Так чому ж не перетворити це в свій заробіток?

Потрібно вибрати кілька страв, які користуються популярністю серед народу і при цьому готуються просто і не дорого, запропонувати їх по офісах і робочим центрам у прилеглому районі. Якщо страви припадуть до смаку, то з’явиться багато охочих купити недорогі домашні обіди на робочому місці.

Страви обов’язково повинні бути простими, так як гурманів все ж менший відсоток, ніж любителів традиційної їжі. Але бажано придумати своїм страв якусь родзинку, щоб ваша кухня запам’ятовувалася, мала свою візитну картку, так сказати.

Далі зробити візитки з пропозицією доставки домашніх обідів в офіс та роздати їх тим же офісах і фірмам. Все, з цієї пори клієнтура почне набиратися так, що декому доведеться відмовляти через брак часу.

Крім обідів в офіс, можна зайнятися приготуванням смачної домашньої їжі на свята й бенкети. Не багато людей, хоча в урочистий день стояти біля плити або власноруч стругати салати. Їм доводиться замовляти їжу в ресторані. Домашня святкова їжа з високим цінам дуже привабливий компроміс в такій ситуації. Так що, якщо є кулінарні здібності і бажання на них заробити, то все обов’язково вийде. Адже в цьому питанні головне: приготувати смачну їжу, знайти тих, хто її оцінить, встановити приємну ціну на ваші послуги.

Заробити на кулінарні здібності можна і зовсім не складно. Було б бажання, старання і вміння.