Переклад з Яндекс Грошей на карту Ощадбанку: покрокова інструкція

537

Яндекс.Гроші — це друга за популярністю в Росії система грошових електронних переказів. Число шанувальників зростає, і це не дивно — деякі веб-ресурси воліють співпрацювати саме з цим гаманцем.

Завдяки Яндекс грошей можна оплачувати рахунки онлайн, поповнювати мобільний і навіть вивести гроші, зароблені в онлайн просторі. Більшість Росіян мають карту Ощадбанку. Приміром, отримують на неї зарплату. Розглянемо актуальну тему перекладу з Яндекс грошей на картку Ощадбанку.

Зміст

 • Інформація з переказу грошей з Яндекс-гаманця на карту Ощадбанку
  • Як заповнити форми з платіжними даними
 • Як виконати переклад з Яндекс Грошей на карту Ощадбанку: докладна інструкція зі скріншотами
  • Переклад з Яндекс грошей на карту Ощадбанку з прив’язуванням карти до гаманця Яндекс.Грошей
  • Як перевести Яндекс.Гроші без прив’язки карти банку до акаунту
 • Куди можна вигідно вкласти гроші з Яндекс-гаманця

Інформація з переказу грошей з Яндекс-гаманця на карту Ощадбанку

Найперший крок — це наявність пошти на Яндексі. Вам потрібно створити поштову скриньку на цьому ресурсі. Не будемо вникати в цю процедуру, вона практично нічим не відрізняється від реєстрації в інших мережах. Перейдіть по посиланню www.yandex.ru потім пройдіть не складну реєстрацію або авторизуйтеся, якщо Ви вже були зареєстровані раніше.

Після цього переходьте на сторінку під назвою «Яндекс.Гроші» (посилання розташовується в самому верху сторінки, там же де й інші запропоновані ресурси). Тепер натисніть на кнопку «Відкрити рахунок».

Відкриття рахунку в Яндекс.Гроші

Як заповнити форми з платіжними даними

 • У самому верху (перше поле) розташована графа для платіжного пароля. Зверніть увагу, що пароль тут і пароль в Яндекс — зовсім різні значення. Так, Яндекс піклується про своїх користувачів. У разі, якщо акаунтом скористаються зловмисники, вони не зможуть проводити операції з рахунком.
 • На другий рядку розташований код відновлення. Він стане Вам у нагоді, якщо потрібно буде анулювати платіжний (верхній) пароль. Наприклад, у разі втрати, або ж якщо він буде просто забутий.
 • Третє поле призначене для Вашого номера телефону.
 • Четверте поле буде заповнено Яндексом автоматично. Це ваш електронний ящик.
 • Вкажіть в полі №5 свою реальну дату народження.
 • Повторіть платіжний пароль.
 • Свої дані бажано зберегти в окремому прихованому файлі, це конфіденційна інформація.

  Заповнення форми для відкриття рахунку в Яндекс.Гроші

  Коли Ви введете всі необхідні дані, на ваш телефон наЕкшн де SMS-повідомлення. У ньому буде міститися спеціальний код, щоб підтвердити операцію.

  Рахунок відкрито! Тепер, при вході на будь-яку сторінку Яндекса, праворуч у верхньому куті Ви побачите зелені цифри. Це і є стан рахунку (баланс).

  Як виконати переклад з Яндекс Грошей на карту Ощадбанку: докладна інструкція зі скріншотами

  В Яндексі трохи інший інтерфейс, ніж у знаменитих WebMoney. (Як заробити гроші на Вебмані читайте за посиланням). Щоб виводити гроші, не потрібна спеціальна програма. Всі операції можливо зЕкшн снювати прямо з Вашого браузера.

  Є два можливих сценарії Екшн :

 • Прикріплення картки безпосередньо до гаманця.
 • Можливий переказ грошей без прив’язки карти до аккаунту.
 • Переклад з Яндекс грошей на карту Ощадбанку з прив’язуванням карти до гаманця Яндекс.Грошей

 • Вам потрібно прикріпити картку для виведення коштів. У меню Яндекс гроші обираєте пункт «Платіж з банківської карти», після чого слід перейти на наступну сторінку, ввести Ваш платіжний пароль. Після вводу натисніть кнопку підтвердження.
 • На Вашої банківської картки (лицьова сторона) зазначений персональний номер картки, особисті дані власника (тобто, Ваша прізвище та ім’я), термін дії Вашої картки, і, додатково, на тильній стороні код з трьох цифр — CVC2/CVV2. Всі ці дані потрібно ввести вірно.
 • Для підтвердження операції введіть код авторизації, або введіть суму авторизації. Код Ви зможете уточнити у відділенні Ощадбанку, отримати в онлайн банкінгу, він прийде на вказаний Вами контактний телефон.
 • Щоб авторизуватись і скористатися грошима, потрібно перейти в особистий кабінет онлайн – банкінгу. (Інструкція для входу в особистий кабінет Ощадбанк Бізнес Онлайн). Там можна переглянути інформацію, яка у Вас загальна сума на рахунку. Дана сума доступна на сторінці прив’язки карти, де Ви обирали спосіб підтвердження через «суму авторизації».
 • Якщо зазначені пункти Ви виконали вірно, то тепер можете спокійно переходити на сторінку, яка інформує про успішну прив’язку карти. (Читайте також — гроші під заставу нерухомості ощадбанк)

  Після прив’язки карти Ви зможете легко робити переклад з Яндекс грошей на карту Ощадбанку в будь-який час з будь-якого комп’ютера. Потрібно лише перейти на певну сторінку, вказати суму висновку, підтвердити її кодом, який прийде на Ваш мобільний телефон, і ввести платіжний пароль. Дивіться скріншоти нижче:

  Для перекладу Яндекс.Грошей на рахунок банку зі сторінки вашого облікового запису перейдіть по посиланню «Керування рахунком» і натисніть На банківський рахунок» у вікні загрузившемся

  Далі у вікні, виберіть картковий, а банківський рахунок з прив’язаною картою і заповніть необхідну інформацію: потрібно вказати номер не карти, а номер особового рахунку

  Заповнюєте платіжну інформацію: вказуєте номер особового рахунку (номер картки Ощадбанку вказувати не потрібно)

  Детальна інформація проведеної операції: показується сума, яка наЕкшн де на рахунок одержувача платежу та розмір комісії

  Як перевести Яндекс.Гроші без прив’язки карти банку до акаунту

 • Робите вхід в свій гаманець.
 • Обираєте пункт «зняти гроші».
 • Після чого тиснете на кнопку «Вивести на карту Visa/MasterCard».

  Після вибору пункту «На банківську карту натисніть на посилання «Visa або Mastercard»

 • Відбудеться автоматичний перехід на наступну сторінку. На ній Ви зможете ознайомитися з додатковою інформацією про виведення грошей.
 • Знову натискаємо на кнопку «вивести гроші».
 • Тепер потрібно вказати платіжний пароль. Якщо Ви забули його, то існує посилання «згадати». Так само можна змінити пароль.
 • Підтверджуєте платіж.
 • Всі! Можете переглянути інформацію про операції в історії.

  В системі Яндекс.Гроші заявлено про те, що для переказу грошей на карту Ощадбанку або будь-якого іншого банку Росії може піти до семи робочих днів. Зазвичай, кошти надходять протягом двох — трьох робочих днів.

  Зручно, що гроші можна виводити не знаючи номери карти, тобто, вказавши її реквізити всього лише раз, при прив’язці до аккаунту.

  Не забувайте, що частина суми платіжна система спише за переказ коштів. Податок (для фізичних осіб) становить 13% від суми. Скористайтеся даним сервісом — це швидко, просто і легко!

  Рекомендуємо прочитати детальніше про сервіс Ощадбанк Бізнес Онлайн

  Куди можна вигідно вкласти гроші з Яндекс-гаманця

  Виведення грошей з гаманців системи ЯндексДеньги — завдання важлива і корисна, адже можливість відправки коштів на банківську карту відкриває безліч приємних можливостей. Втім, не варто забувати, що вигідно направляти гроші в перспективний справу можна не тільки в реальному житті, але і в інтернеті.

  Замість того щоб перекласти всі гроші на картку, спробуйте вкласти невелику суму в свою справу. Наприклад, можна почати бізнес з купівлі-продажу товарів на безкоштовній дошці оголошень Авіто. Зараз такий вид заробітку набирає обертів і вже продемонстрував свої перспективи. За одну операцію деякі продавці заробляють до 1 тис. доларів. Пропонуємо вам завантажити наш чек-лист з 18 ідеями заробітку на Авіто — спробуйте заробіток в мережі, замість виведення і витрати ЯндексДенег.

  Скачайте безкоштовний чекліст з ідеями
  18 ідей як заробити на Avito прямо зараз
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png

  Подивіться відео фахівця Андрія Меркулова про заробіток на Авіто:


  (1голос(ів), середній: 3,00 з 5)
  Завантаження…

  Переконайтеся, що у вас є активний гаманець в системі ЯндексДеньги і карта Ощадбанку
 • Скористайтеся одним із наведених у статті способів для виведення грошей на мапу
 • Скачайте безкоштовний чек-лист з 18 ідеями заробітку на Авіто і вкладете кошти з гаманця ЯндексДенег у власну справу
 • Скористайтесь іншими нашими курсами і книгами по заробітку, щоб ефективно примножувати свій капітал