Як і скільки можна заробляти в інтернеті

676

Багато хто задається питанням: скільки і як багато можна заробити грошей у всесвітній павутині? Дана стаття допоможе новачкам визначитися з вибором способу заробітку в інтернеті і дізнатися, які зусилля треба докласти, щоб дохід був, хоча б, на рівні середньої заробітної плати.

Як правило, з імовірністю близько 80% більшість ніколи не зможе заробити гроші в мережі, і всі спроби можуть обернутися невдачею. Але знайте, що величезна кількість людей по всьому світу заробляють в Інтернеті дуже великі гроші.

Ті 20 % людей, які заробляють гроші, досягли своїх результатів з великим працею і завзятістю. Через короткий проміжок часу багато хто починає розуміти, що заробляти в інтернеті не легко, і навіть, знаючи як це зробити, все одно свого не домагаються.

В інтернеті на сьогоднішній день велика кількість інформація про заробіток, але на пошуки правильної і потрібної йде багато часу.

Давайте все-таки розберемося з реальними способами заробітку в Інтернеті. Про там, як і скільки потрібно вкладати свій час і гроші, щоб заробляти від 500 — 1000 $ в місяць читайте нижче.

Величезне бажання заробити в інтернеті багато грошей за короткий час губить більше 50 % всіх бажаючих, які хочуть почати заробляти через Інтернет.

Це відбувається в першу чергу через те, що виконавши якусь роботу, новачки не бачать результатів у вигляді грошової винагороди і кидають всю ідею заробітку в інтернеті.

Перше, що потрібно зробити, так це зрозуміти, що безкоштовно нічого не буває, і якщо ви бажаєте досягти високих результатів, то доведеться вкладати, або свій час, або власні гроші.

Пам’ятайте, що якщо було б все так просто, то все б зараз заробляли багато грошей в інтернеті.

ТОП-7 реальних способів заробітку в інтернеті

 • Заробіток на своєму сайті або блозі
 • Заробіток на партнерках (партнерських програмах)
 • Заробіток на своєму інтернет-проекті (з якоюсь певною ідеєю)
 • Заробіток на файлообмінниках
 • Заробіток в МЛМ – мережевих компаніях
 • Можна почати заробляти, працюючи фрілансером, то їсть виконувати замовлення в інтернеті: створення і просування сайту, дизайн сайту, виготовлення логотипу та ін.
 • Ще одним чудовим видом заробіток в інтернеті є – продаж своїх інформаційних продуктів: відеокурсів, електронних або аудіо-книг, навчальних курсів і т. д.
 • Заробіток в Ютубі (Читайте також — Як викласти відео в Ютуб з компа і телефону)
 • Інші способи заробітку, які ви можете зустріти на просторах інтернету, не дадуть вам бажаного доходу, і заробити великі гроші в них не можливо. Сюди можна віднести заробіток на кліках, перегляд реклами, додавання коментарів і пр. Ще, де можна заробити в Інтернеті читайте тут.

  Також рекомендуємо прочитати детальну і розгорнуту статтю — Як заробити гроші в Інтернеті — 17 способів.