6 перевірених способів інвестування грошей

535

Кожен власник грошового капіталу прекрасно розуміє, що фінанси можуть «працювати», приносячи прибуток господареві без особливих зусиль з його боку. Але перш, ніж почати отримувати прибуток, власник грошової суми вивчає варіанти, як би можна було його застосувати, отримавши найбільш гарантовану вигоду. У цій статті ми розповімо куди краще інвестувати, змалюємо найпоширеніші і наЕкшн ні способи куди інвестувати, щоб отримати прибуток.

Зміст

  • Перший спосіб – інвестувати гроші в нерухомість
  • Другий спосіб – інвестувати гроші в пайові інвестиційні фонди (Піфи)
  • Третій варіант – вклад у банку
  • Четвертий спосіб – вкладення грошей в акції компаній, що активно розвиваються
  • П’ятий спосіб інвестування – мобільні додатки
  • Шостий спосіб — вкласти в працюючий курс в інтернеті

Перший спосіб – інвестувати гроші в нерухомість

Існують різні варіанти інвестування в нерухоме майно. Найбільш простий і доступний з них – це покупка квартири. Придбання житла в новобудові або на вторинному ринку нерухомості з метою більш вигідно його продати вважається найбільш легким варіантом отримати прибуток. Тим більше, якщо купити квартиру на етапі будівництва багатоквартирного будинку, а продати після здачі його в експлуатацію. Це вигідне рішення, оскільки таким чином можна отримати солідну вигоду за невеликий проміжок часу. Ще квартири купують з метою здачі їх в оренду. Річна вигода від такого способу інвестування виходить невеликий, зате цей спосіб отримання доходів вважається одним з найнаЕкшн ніших. При цьому можна розглядати як вітчизняні, так і зарубіжні ринки нерухомості.

Ще один варіант – вкладення грошей у придбання земельної ділянки. Також можна вкласти гроші в покупку комерційної або промислової нерухомості, щоб використовувати її для здачі в оренду. Земельні ділянки зараз набирають велику популярність. Їх можна вільно купувати за цінами нижче ринку. Простіше купити ділянку, ніж квартиру, побудувати будинок, щоб здавати кімнати в цьому будинку. Адже сам будинок можна розділити, наприклад, на 5-7 кімнат (якщо не дуже великий будиночок), а квартиру так переобладнати вже буде складніше, і тим самим з невеликого будиночка можна отримувати пасивний дохід.


Скачайте безкоштовний бізнес-план
Як придбати багатоквартирний будинок на гроші банку і отримувати від нього стабільний дохід
<img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

Інвестувати в нерухоме майно можливо різними способами – стаючи одноосібним власником об’єкта, або ж на правах акціонера або пайовика та отримувати з цього прибуток.

Другий спосіб – інвестувати гроші в пайові інвестиційні фонди (Піфи)

Це компанії колективного інвестування, коли їх члени мають право володіння певною кількістю паїв залежно від вкладеної суми. Компанії самі вирішують, куди буде найбільш вигідним вкладення грошей в акції, облігації (або ж одне і інше одночасно – так звані «змішані Піфи»), біржові індекси, або навіть інші фонди, коли відбувається диверсифікація фінансових вкладень між Піфами.

Дуже важливо, щоб у фонді дотримувалася прозорість, а на чолі управління перебували професіонали, щоб позбавити пайовиків від зайвих клопотів з вивчення ринків інвестування, але в той же час, які б обирали об’єкти, щоб вкласти капітал з найбільш виправданими ризиками. Цікавий момент: керуюча компанія все одно повинна отримає винагороду за свою роботу, навіть якщо інвестування виявилося невигідним або взагалі збитковим.

Експерти предпреждают, що ідеальні ситуації бувають вкрай рідко, тому інвестування в Піфи завжди ризиковано, а прибутковість не фіксована і часто не виправдовує очікування. До речі, при бажанні продати свою частку в пайовому інвестиційному фонді доведеться заплатити прибуткові податки.

Третій варіант – вклад у банку

Власне кажучи, це найбільш простий вихід змусити своє вкладення працювати без зайвого головного болю. НаЕкшн ні способи інвестування включають в себе такий варіант неспроста: при правильному виборі банківської організації можна стабільно отримувати відсотки, і бути впевненим в тому, що ця інвестиція не стане збитковою. Однак і понад-доходів вона не принесе.

Серед «плюсів» депозитних вкладів варто назвати наступні: фіксований щомісячний дохід, гарантії виплати коштів у разі банкрутства банку, можливість виведення грошей в будь-який зручний час, причому в стислі терміни, низький інвестиційний поріг (тобто, вкладником може стати власник практично будь-суми). Незважаючи на велику кількість позитивних рис, перспективи цього способу інвестування не завжди втішні. Враховуючи економічні реалії нашої країни, зазвичай процентна ставка ледь перекриває інфляцію.

Але якщо ви все ж вирішите, що інвестиція грошей у банківський депозит вам підходить, не варто гнатися за найвищими процентними ставками, так як їх зазвичай пропонують ненаЕкшн ні банки. Зберігати кошти найкраще в іноземній валюті.

Також банки пропонують своїм клієнтам зберігати гроші в дорогоцінні метали, відкриваючи так звані знеособлені металеві рахунки. На жаль, страхових гарантій від держави в такому випадку ви не отримаєте, а термін інвестування буде досить довгим, зате вкладені в знеособлений рахунок гроші можна вивести в будь-який момент. Для тривалого інвестування ще піЕкшн дуть золоті злитки і монети.

Гроші завжди повинні працювати!
Куди вкласти гроші в 2016-2017 році, щоб не втратити і заробити

Четвертий спосіб – вкладення грошей в акції компаній, що активно розвиваються

Вигідне вкладення включає в себе і цей простий на перший погляд спосіб. Щоб не шукати посередника для інвестування у вигляді Піфів, банків або інвестиційних компаній, можна безпосередньо зробити вкладення в акції перспективної фірми.

Для початку подбайте про отримання ліцензії Федеральної служби з фінансових ринків, яка дасть можливість купувати і продавати акції, а потім займіться пошуком подає надії компанії. Шанси отримати хорошу вигоду при скромних капіталовкладень існують, але в цьому є певний авантюризм. Адже як можна стати власником великого виграшу (варто згадати лише захмарний зростання акцій Apple), так і прогоріти. Але при уважному виборі об’єкта, в який потрібно вкласти, ви обов’язково залишитеся в плюсі, або як мінімум повернете вкладені кошти.

Вкладення грошей можливо не тільки в діючі фірми і компанії, але і в проекти, що існують на рівні ідей. В останні роки дуже поширеним стало інвестування в так звані стартапи – цікаві ідеї для бізнесу, або ж починають свою діяльність підприємницькі фірми. Цікаво, що при цьому мова йде не тільки про реальному бізнесі, але також про проекти виробництва новинок, ідеях для заробітку в інтернеті та ін.

П’ятий спосіб інвестування – мобільні додатки

Дуже перспективний спосіб вкладання власних коштів з метою примноження. Його ви могли розглядати, вивчаючи варіанти для інвестування грошей в стартапи, але з іншого боку, нам би хотілося винести його окремим пунктом. Справа в тому, що ринок мобільних додатків в даний час процвітає, усі вони користуються величезним попитом, а серед молодих програмістів є чимало тих, хто володіє чудовими ідеями створення чогось нового. Це не обов’язково якісь виключно нові сервіси, але також можуть бути модернізовані версії звичних речей – додатків для пошуку, читання електронних книг, нові ігри та інше. Так що, якщо ви зустріли хорошого фахівця в сфері IT, який просто не має коштів для втілення своїх задумів, то варто задуматися про інвестування грошей у його проект.

Шостий спосіб — вкласти в працюючий курс в інтернеті

Зараз в мережі дуже багато різних курсів, якісь робітники, які вже не приносять прибутку, а продаються лише для особистої вигоди автору. І насправді курсів, які не працюють, зараз дуже багато, і люди просто в порожню витрачають гроші, і тим самим багато йдуть з Інтернету, не отримавши результату. Наша редакція підібрала ряд курсів, які Екшн сно працюють і приносять прибуток. Вивчіть кожен, щоб згодом працювати по тому, який Вам більше підходить.

Поспішайте завантажити на свій e-mail
Божевільні курси, які Екшн сно приносять гроші
<img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

Загалом, ми перерахували ті варіанти капіталовкладень, які повинні принести інвестору дохід без особливих зусиль. Існує ще безліч способів, щоб змусити гроші працювати на себе, зокрема, заснування власного бізнесу або внески в ринок Форекс. Але для цього інвестору доведеться самому займатися розподілом своїх коштів і вони не підходять для тих, хто хоче мати пасивний заробіток.

(4голос(ів), середній: 3,75 із 5)
Завантаження…

Прочитайте уважно, як можна продати квартиру після здачі будинку;
  • Подивіться відео про те, як можна заробити на будинку 100 тис. рублів;
  • Скачайте безкоштовний бізнес-план — Як придбати прибутковий будинок;
  • Виберіть для себе працюючий курс — Безкоштовні курси, зібрані в одному місці