Новинка – ICOS від ICOBox: розлучення чи реальна можливість заробити гроші?

744

Проект ICOBox
Токени ICOS
Офіційний сайт проекту Сайт проекту ICOBox
остерігайтеся клонів, ми купували токени тут
Ціна сертифікат зі знижкою на ранніх етапах 0.008 BTC (знижка 20%)
Звичайна ціна на ICO 0.001 BTC — 0.0012 BTC
(залежить від дати участі)
Суть проекту Дисконтна карта дає право купувати токени на ICO з фіксованою знижкою 75%

На ICO постійно з’являються нові проекти. І деякі заслуговують пильної уваги, наприклад, ICOS, який розроблений командою ICOBox.

На ранніх етапах вхід був досить великим – 80 ВТС, зараз він опустився до 0,1 ВТС, тобто десь близько 40 американських доларів.

Давайте для початку розберемося з тим, що таке ICOS, що він собою являє. І чому настільки популярний, незважаючи на позначену серйозну суму входу.

По факту це дисконтна картка, яка дає неймовірну знижку (75%) на купівлю квитків на ICO, причому постійну.

Про що йдеться?

Всі, хто хоча б один раз брав участь в ICO, чув чи бачив сам, що окремі проекти завершуються дуже швидко. Мільйони тут реально зібрати за кілька хвилин.

Тобто в обмеженому тимчасовому проміжку відбувається дуже багато транзакцій, мережа Ethereum не завжди це витримує, в результаті чого деякі люди отримують свої гроші назад. Та потім їм залишається вже тільки купувати токени на біржі. Але там ціни на них піднімаються, багато хто на цьому заробляє.

Взагалі картина така: спочатку токени виходять після ICO на біржу. І починається активний ріст, відбувається ажіотаж. Всі, хто не встиг придбати раніше, їх беруть. Потім ситуація стабілізується, йде відскік. І далі ціна вже встановлюється. Прибуток же фіксується за рахунок тих, хто зайшов раніше.

Але вартість квитків все одно буде вище, ніж ціна на ICO, тому що в проект заходять не тільки одні спекулянти, але ще й інвестори, які вкладають гроші на тривалий період. І мова про 2-3 роки, а то й більше.

Взагалі грамотно продуманий і цікавий проект завжди буде підніматися в ціні: він отримав грошове вливання, завдяки чому задумана програма починає втілюватися в життя. Зрозуміло, відбирати такий варіант потрібно ще на етапі старту. А для цього варто звертати увагу на:

 • Команду, то, наскільки вона сильна.
 • На що спрямований проект, чи вирішує він справжню проблему, задовольняє реальні потреби.
 • Наявність робочого прототипу, що дає деякі гарантії.
 • Ряд інших моментів, взагалі їх приблизно пара десятків.
 • Врахуйте, що все це потрібно оцінювати в комплексі. І якщо один пункт суперечить з іншим, то з таким проектом краще не зв’язуватися.

  Зміст

  • Токени ICOS від компанії ICOBox
  • Що таке ICOBox?
  • Скільки коштує ICO?
  • Що можна отримати з токенами ICOS?
  • Токени ICOS: як це працює?

  Токени ICOS від компанії ICOBox

  Токени ICOS цікаві тим, що вони пропонують, за фактом, брати участь у реалізації проектів на ранніх етапах розміщення разом з великими фондами та інвесторами.

  Причому зайти можна з невеликою для таких вкладень сумою. Тобто це доступ до Pre ICO. І у вас буде можливість купувати токени ICO зі знижкою 75%, навіть якщо ними почали торгувати на біржі.

  По суті ICOS дає можливість зафіксувати ціну та отримати знижку на всі проекти, які будуть реалізовуватися через ICOBox. Тобто конкретний показник встановлюється на початковому певному рівні.

  І таким ось чином команда вирішує проблему тих, хто часто запізнюється, описану вище.

  Що таке ICOBox?

  Оскільки тут очевидна тісний зв’язок з ICOBox, потрібно розібратися з тим, що він з себе представляє.

  Отже, це сервіс для фірм, які хочуть отримати доступ на ICO. А таких зараз багато, що вже гарантує успіх проекту. Але давайте подивимося, що ця команда пропонує.

  В основі лежить готове рішення з 3 складових:

 • Юридична частина, тобто офіційний документ, юрисдикція і SEC-безпека.
 • Технічна сторона питання і розумні контракти на ефірі ERC-20.
 • Просування проекту і маркетинг.
 • Тобто пропозиція цілком практичне, корисне і робоче.

  Скільки коштує ICO?

  ICOBox продає цілком конкретні послуги. Кожна окремо варто 25 ВТС. Причому дві послуги – це 40 ВТС, а якщо взяти всі три, то потрібно буде заплатити всього 50 ВТС.

  Крім того, до запуску токенів ICOS компанія, яка вирішила вийти на ICO, сама розбирається з відшкодуванням витрат. До того ж ICOBox отримує гроші за свої послуги – токени нового учасника цього ринку в чотирикратному розмірі.

  Що можна отримати з токенами ICOS?

  Тут дуже важлива конкретика.

  Схема така: ICOBox допомагає компанії запустити свій проект. При цьому вона отримує токени. І завдяки цьому утворюється знижка, яку фірма, власне, пропонує.

  Треба сказати, що сама компанія дуже затребувана. Кожен день вона отримує в середньому до 50 заявок. При цьому команда планує раз в тиждень запускати десь близько 5 проектів. Інше відсіюється.

  Тобто відбір дуже жорсткий, до ідей підходять максимально критично. Фактично, в реалізацію вийде менше 1%, що гарантує життєздатність таких проектів.

  Токени ICOS: як це працює?

  Первинне розміщення токенів ICOS передбачає створення фонду. І він, за фактом, відшкодовує послуги команди ICOBox. Далі власники ICOS починають голосувати за ті проекти, які варто реалізувати через цю команду. Нагадаємо, що підготовка триває два тижні, а сама кампанія проводиться місяць.

  В результаті у ICOS виявляються нові мометы на суму 240 ВТС. Причому 200 ВТС реалізуються між власниками.

  Сам проект вже проходить через ICO і публічно розміщується. А власники ICOS можуть докупити монети цієї фірми всередині цієї системи в 4 рази дешевше!

  Детальну інформацію про проект та членів команди ви можете подивитися за цим посиланням: http://cryptohabr.ru/ico/icos.html.