Як заробити на знанні англійської (іноземної) мови

1271

Останнім часом, значимість знання іноземної мови, особливо англійської, зростає непомірними темпами, а відповідно і кількість бажаючих його вивчити. Необхідність знання англійської мови зумовлена багатьма причинами, хтось вчить для того щоб вільно розмовляти під час подорожей, а кому-то потрібно обов’язково знати англійську так як цього вимагає робота.

У цій статті ми розповімо про те, як можна заробити на знанні англійської / іноземної мови і про різних нюансах пов’язаних з цим видом заробітку. Якщо ви знаєте іноземну мову, можливо влаштуватися на роботу, де потрібен цей пункт. (Можливо знадобиться інформація — Як правильно скласти резюме + зразки шаблонів у статті)

Зміст

  • Способи, як заробити на знанні англійської мови
    • Безкоштовне навчання по відео
    • Репетитор-онлайн
    • Репетитор англійської для дітей
    • Переклад текстів

Способи, як заробити на знанні англійської мови

Безкоштовне навчання по відео

Найбільшою популярністю користуються відео-уроки англійської на YouTube, наприклад уроки Ірини Шилової, загалом-то різних відео-навчань англійської на просторах інтернету досить багато. Виникає питання, як можна заробляти гроші на безкоштовних відео, де ж вигода? Вигода є, такі відео-уроки є прекрасною рекламою ваших послуг, користувачі зможуть побачити, що ви добре володієте мовою, і у вас є здатність до викладання, а це вселяє довіру як не можна краще, з’являться перші клієнти. А якщо ваш канал відео-уроків на YouTube набере велику кількість передплатників, то можна буде заробляти на рекламі.

Репетитор-онлайн

Можна давати уроки англійської або будь-якої іншої іноземної мови онлайн, наприклад по скайпу. Це дуже зручно, адже заробляти можна не виходячи з дому. Оплата учнем проводиться погодинно або за весь курс.

Репетитор англійської для дітей

Зазвичай заняття для дітей організовуються на дому. І часто батьки не шкодують грошей на навчання для свого чада, тому заробітки можуть бути досить гарні, особливо якщо врахувати що найчастіше дітей навчають з нуля, а це означає, що у випадку, якщо все піде добре у вас є стабільні заробітки на довгий час. Є одне але, не всі можуть працювати з дітьми, до них потрібен зовсім інший підхід, і якщо у вас немає спеціальної педагогічної освіти, вам буде важко.

Переклад текстів

На перекладі текстів можна добре заробити двома способами. Перший, знаходите замовника і виконуєте його доручення, другий – створюєте свій блог і викладаєте переклади з різних західних сайтів, такі блоги, особливо, якщо інформація актуальна і цікава швидко набирають передплатників. Більшість сайтів, публікуючи у себе переклади з американських сайтів, саме так і розкрутилися. Як тільки раскрутитесь, зможете заробляти на рекламі, так і на перекладах під замовлення.

Якщо у вас стало виходити заробляти таким чином гроші, то рекомендуємо зареєструвати свою підприємницьку діяльність. Рекомендуємо також прочитати статтю — Як зареєструвати ІП самостійно + покрокова інструкція.